En Güvenilir Oyunlar - Mayıs 3.Hafta
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Mayıs ayı 3. hafta değerlendirmelerine baktığımızda ufak bir değişiklik görüyoruz. Bu haftanın değerlendirmelerine gelin hep birlikte göz atalım.

MAYIS AYI 3.HAFTANIN EN İYİ, GÜVENİLİR 5 OYUNU

 • 1- ÇİFTLİK GELİRİ : Zirveye oturduğu günden beridir yerini koruyan çiftlik geliri oyunu sisteme katmış olduğu yeniliklerle devam ediyor. Bayiilik sistemini beta olarak başlatan sistem referanslarınızın yatırımlarından size komisyon ödemeye başlayacak. Bazı oyunlarda olan bu sistem burayada geldi. Şuan test aşamasında ve kısa sürede aktif hale gelecek. Oyunda aynı zamanda yatırımcı yarışmaları başladı. En fazla yatırım yapanlara ödüller var. Kazançlarınızı kolayca hesaplayabileceğiniz eklentide geçtiğimiz günlerde geldi. Sisteme ayrıca yeni tavuklar da eklendi. 2 haftadır reklam konusunda da birçok yere saldırıp agresif çalışmalar yapan şirket kesenin ucunu açmış durumda. Finansal konuda kaygıları olmayan şirketin tek amacı Türkiye’nin en iyi olmak. Bu kadar çalışmanın ardından toplam puanı %98 olarak geçtiğimiz haftayı tamamlarken yeni haftaya %1’lik artış ile %99 olmayı başardı.[one_half]Çiftlik Geliri Giriş[/one_half][one_half_last][graphs]
  [graph title=”Güvenilirlik” score=”97″]
  [graph title=”Güvenlik” score=”98″]
  [graph title=”Kazanç” score=”98″]
  [graph title=”Memnuniyet” score=”98″]
  [graph title=”Ödeme” score=”100″]
  [graph title=”Destek & İletişim” score=”100″]
  [/graphs] [/one_half_last]
Çiftlik Geliri Detaylı İnceleme İçin Tıklayın Çiftlik Geliri Üye Ol Kazanmaya Başla
 • 2- ÇILGIN GERİ DÖNÜŞÜM : Geçen haftada 2.sırada olan çılgın geri dönüşüm yerini koruyor. Geçtiğimiz haftadan bu yana sistemsel olarak oyunun işleyişinde bir değişiklik olmadı. Dün akşam x2 etkinliğinin yapılması oyun takipçilerinin memnuniyet oranını yükseltti. Zaman zaman yapılan bu tür etkinliklerin kullanıcıları oyuna dahil etmekte yüksek pay edindiğini söyleyebiliriz. Oyunun memnuniyet skoru %97’ye çıkarken oyunun genel puanında %1 ‘lik bir artış gözüktü ve %96 ya yükseldi.
  • [one_half]Çılgın Geri Dönüşüm Oyunu[/one_half][one_half_last][graphs]
   [graph title=”Güvenilirlik” score=”95″]
   [graph title=”Güvenlik” score=”95″]
   [graph title=”Kazanç” score=”95″]
   [graph title=”Memnuniyet” score=”97″]
   [graph title=”Ödeme” score=”95″]
   [graph title=”Destek & İletişim” score=”100″]
   [/graphs] [/one_half_last]
  Çılgın Geri Dönüşüm Detaylı İnceleme İçin Tıklayın

  Çılgın Geri Dönüşüm Üye Ol Kazanmaya Başla


  • [one_half]MilkaBank Giriş[/one_half][one_half_last][graphs]
   [graph title=”Güvenilirlik” score=”100″]
   [graph title=”Güvenlik” score=”95″]
   [graph title=”Kazanç” score=”90″]
   [graph title=”Memnuniyet” score=”95″]
   [graph title=”Ödeme” score=”98″]
   [graph title=”Destek & İletişim” score=”98″]
   [/graphs][/one_half_last]3- M.BANK :  Geçtiğimiz haftada 3.sırada olan oyun puanını bu hafta katladı. Agresif reklam çalışmaları ile üye ve yatırım sayısı artan oyun abisi çiftlik gelirinin peşinden gidiyor. Oyunda geçtiğimiz hafta içerisinde başlayan yeni referans yarışması ve yatırım yarışması memnuniyet oranını yükseltti. Kazanç hesaplama tablosu ve üretimleri toplamak için girdiğimiz doğrulama kodundaki can sıkan harf ve kelime bazlı işlem düzeltilerek sadece rakam olarak karşımıza çıktı. Oyunun kazandırmaya devam ettiğini söylemek mümkün. Peki bu puanlara nasıl yansıdı? Memnuniyet oranını arttırmayı başardı. Kazanç oranlarını yarışmalar ile arttırdı. Bu artış işe birlikte %2 ‘lik bir artış ile %96 olamayı başardı.

   


 • 4. MYLUCKYFARM : Yerini sabitleyen bir diğer isimde MyLuckyFarm oyunudur. Oyunun sıfır tasarımı devam ediyor. Eski sistemden yeni sisteme geçişi sürecinde birçok kullanıcının hesaplarının incelenmesi uzun süreceğe benziyor. Yatırımları ve yatırımcıları koruyabilmek için sıkı bir çalışma yürüten oyunda tedbir elden bırakılmıyor. Güven konusunda bir sorun teşkil etmeyecek aksaklıklar yaşayabilirsiniz. ParaParala olarak bu sorunları tek tek hallediyoruz. Yaşayacağınız sorunları bizimle paylaşın. MyLuckyFarm oyununa genel olarak baktığımızda görüyoruz ki çalışmalar sürdürüyor. Yeni tasarım sürecinde çalışmaları beklerken eski sistem üzerinde herhangi bir değişiklik olmadığından puan değişikliği yaşanmamıştır.
  [one_half]My Lucky Farm Giriş[/one_half][one_half_last][graphs]
  [graph title=”Güvenilirlik” score=”95″]
  [graph title=”Güvenlik” score=”85″]
  [graph title=”Kazanç” score=”85″]
  [graph title=”Memnuniyet” score=”95″]
  [graph title=”Ödeme” score=”85″]
  [graph title=”Destek & İletişim” score=”90″]
  [/graphs][/one_half_last]MyLuckyFarm Detaylı İnceleme İçin TıklayınMyLuckyFarm Üye Ol Kazanmaya Başla

 • 5. GaleriBank : Listemize bu hafta %81 puan ile giriş yapan Galeribank oyunu, güven konusunda endişe yaşatmıyor. Oyunun geçtiğimiz günlerde daha iyi yerlere gelmesi için yöneticileri ile yapmış olduğumuz görüşmeler ile birlikte sektörün temizlenmesi, daha iyi yerlere gelmesi için ortak çalışmalar yürüteceğimiz konusunda hem fikir olduk. Oyun bundan sonra ki süreçte yakın takibimizde olacak ve yaşanacak herhangi bir sorunda sorunlarınızı çözmek için ParaParala olarak devreye gireceğiz.
  [one_half][/one_half][one_half_last][graphs]
  [graph title=”Güvenilirlik” score=”90″]
  [graph title=”Güvenlik” score=”80″]
  [graph title=”Kazanç” score=”80″]
  [graph title=”Memnuniyet” score=”80″]
  [graph title=”Ödeme” score=”75″]
  [graph title=”Destek & İletişim” score=”80″]
  [/graphs][/one_half_last]GaleriBank Detaylı İnceleme İçin TıklayınGaleriBank Üye Ol Kazanmaya Başla


Birçok kişinin ekonomik özgürlüğündeki sıkıntılardan dolayı ek gelir elde etmek ister. Bu ek gelir elde etmenin bir diğer yolu son zamanlar artış gösteren internetten oyun oynayarak para kazanma yöntemidir. Birçok oyun var fakat bunların arasında en güvenilir oyunlar kategorisine alabileceğimiz oyları sıralamaktayız. Şunu unutmayın. Her ne kadar güvenilir desek bile ilerleyen günlerde el değiştirebilir, satılabilir, kapatılıp gidebilirler. Mevcut zaman içerisinde yapmış olduğumuz bu incelemeler bir sonraki günlerde değişebilir. Birçok oyun kullanıcı sözleşmelerinde sizler oyunlara kayıt olurken bu tür olası durumları üyeliğiniz ile kabul ettiğinizi elektronik ortamda kabul ettirir.

ParaParala.com olarak sizlere bol kazançlı oyunlar dileriz. İnternetten para kazanmanın yolları | ParaParala

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz