En Güvenilir Oyunlar - Mayıs 2.Hafta
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Mayıs ayının 2.haftasını bitiriyoruz. Geçtiğimiz haftaya göre yine ufak çaplı değişiklikler var. Bu değişiklikleri gelin birlikte inceleyelim.

MAYIS AYI 2.HAFTANIN EN İYİ, GÜVENİLİR 5 OYUNU

 • 1- ÇİFTLİK GELİRİ : Tam 1 aydır zirvede olan oyun hız kesmiyor. Güncelleme üzerine güncellemeler yapıyor. Sürekli sisteme kattığı yenilikler ile bilinen oyun birçok kişi tarafından sorgulanmaya başladı. Nedeni belli. Sürekli para dağıtması takipçiler tarafından sorgulanıyor. Yani para vermeyen oyunları sorguluyoruz ama para verenleride sorguluyoruz. Üzümünü yiyin arkadaşlar. Bu hafta sizlerin yaptığı oylamalar ile puanlarda ufakta olsa gelişme var. Son 1 haftalık periyotta güven skorlarını %95 ‘ten %97’e çıkardı. Çiftlik Geliri oyunu ayrıca memnuniyet oranını da %93’ten %95’e çıkardı. Bu puanların neden yükseldiğine gelelim aklınızda bir şey kalmasın. Her geçen gün oyuna asılmaları, sorunları çözmeleri, sizlerin sorunlarını yansıttığımızda anında çözüm üretmeleri güven skorunu ve memnuniyetini yükseltti. Geçen hafta genel ortalaması %97 puanı olan Çiftlik Geliri bu hafta %1 puanı yükseltti ve %98 oldu.
  • [one_half]Çiftlik Geliri Giriş[/one_half][one_half_last][graphs]
   [graph title=”Güvenilirlik” score=”97″]
   [graph title=”Güvenlik” score=”98″]
   [graph title=”Kazanç” score=”98″]
   [graph title=”Memnuniyet” score=”95″]
   [graph title=”Ödeme” score=”100″]
   [graph title=”Destek & İletişim” score=”100″]
   [/graphs] [/one_half_last]

  Çiftlik Geliri Sitesine Git


 • 2- ÇILGIN GERİ DÖNÜŞÜM : Geçtiğimiz haftada 2.sırada olan çılgın geri dönüşüm yerini koruyor. Geçtiğimiz haftadan bu yana sistemsel değişiklik yok fakat oyun desteğiyle görünüm konusunda yapmış olduğumuz olumsuz değerlendirmeyi göz önünde bulundurdular. Geçtiğimiz hafta tasarlanan Çılgın Geri Dönüşüm indexi maalesef başarısız bir grafik çalışması olmuş ve kullanıcılarının gözlerini almaktaydı. Bu durumu desteğe bildirdikten sonra yeni bir tasarım ile Çılgın Geri Dönüşüm oyunu giriş sayfası düzenlendi. Bu davranışlarından dolayı elbette puanlarında ufak bir iyileştirme oldu. ParaParala şirketler ile sizlerin arasındaki köprü görevini üstlenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta %94 puan alan site bu hafta memnuniyetini arttırdı ve %95’e yükseltti puanını.
  • [one_half]Çılgın Geri Dönüşüm Oyunu[/one_half][one_half_last][graphs]
   [graph title=”Güvenilirlik” score=”95″]
   [graph title=”Güvenlik” score=”95″]
   [graph title=”Kazanç” score=”90″]
   [graph title=”Memnuniyet” score=”95″]
   [graph title=”Ödeme” score=”95″]
   [graph title=”Destek & İletişim” score=”100″]
   [/graphs] [/one_half_last]
  Çılgın Geri Dönüşüm Detaylı İnceleme İçin Tıklayın

  Çılgın Geri Dönüşüm Üye Olmak İçin Tıklayın


 • 3- M.BANK : Geçen hafta sırasını yükseltip 3.sıraya gelen M.Bank yerini koruyor. Son bir hafta içerisinde aynı şekilde sorunların çözülmesine ve gelişmeye yönelik yapılan çalışmalar ile bu hafta puanını yükseltti. Oyuncuların sorunlarına yine aynı şekilde yetişen şirket kullanıcılarının memnuniyet oranını arttırdı. Aynı zaman sıkı bir çalışma ile geçirilen hafta ile yine facebook sayfalarında yapılan ödüllü yarışmalar bu memnuniyeti arttırdı. Geçtiğimiz hafta %93 olan puanı bu hafta %94 oldu.  Geçtiğimiz hafta kazandırma oranı %85 iken yapılan yarışmalar ile %88’e çıkarıldı. Bu durumlar memnuniyet puanına da +%5 kazandırdı.
  [one_half]MilkaBank Giriş[/one_half][one_half_last][graphs]
  [graph title=”Güvenilirlik” score=”100″]
  [graph title=”Güvenlik” score=”95″]
  [graph title=”Kazanç” score=”88″]
  [graph title=”Memnuniyet” score=”90″]
  [graph title=”Ödeme” score=”95″]
  [graph title=”Destek & İletişim” score=”95″]
  [/graphs][/one_half_last]

 • 4. MYLUCKYFARM : Bu haftada yerini koruyan şirket ile ilgili gelişmeler var. Yeni bir sistem üzerine çalışmalarını sürdüren MyLuckyFarm oyunu, yeni bir tasarım ile geliyor. Geçtiğimiz günlerde sizlerin ödeme sorunu şikayetleriyle başlayan şirket ile ParaParala diyalogları durumu farklı bir boyuta taşıdı. Şirket ile yapılan görüşmeler sonrasında puanlarında çok ciddi bir artış gerçekleştirdik. Karşı taraf ile gerçekleştirdiğimiz olumlu görüşmeler ve edindiğimi bilgiler şirket ile diyalog kurulabileceğini gösterdi. İletişim puanını bu yüzden %90’dan %100’e çıkardık. Bu durumun elbette ekstra faydaları sizler için olacak. Bu durumların yaratmış olduğu memnuniyet %5 artış gösterdi ve %95 oldu. Myluckyfarm genel puanını %88’den %91’e yükselterek haftayı karlı bir şekilde kapattı.

[one_half]My Lucky Farm Giriş[/one_half][one_half_last][graphs]
[graph title=”Güvenilirlik” score=”95″]
[graph title=”Güvenlik” score=”85″]
[graph title=”Kazanç” score=”85″]
[graph title=”Memnuniyet” score=”95″]
[graph title=”Ödeme” score=”85″]
[graph title=”Destek & İletişim” score=”90″]
[/graphs][/one_half_last]

MyLuckyFarm Detaylı İnceleme İçin Tıklayın MyLuckyFarm Üye Olmak İçin Tıklayın
 • 5- ÜTOPYA : Geçtiğimiz hafta listenin 5.sırasından giriş yapmış ve listenin 5. sırasından giriş yapmıştı. Henüz oyunun ekstra bir atraksiyona girmemesi puanını sabi tuttu. Haftalık yapılan bu değerlendirmede sadece yerini rakiplerinden koruyabildi. Şuan için Ütopya Online ile ilgili yönetimsel anlamda bir bağlantı kurulamamıştır.
 • [one_half]Ütopya Anasayfa[/one_half][one_half_last][graphs]
  [graph title=”Güvenilirlik” score=”90″]
  [graph title=”Güvenlik” score=”85″]
  [graph title=”Kazanç” score=”85″]
  [graph title=”Memnuniyet” score=”90″]
  [graph title=”Ödeme” score=”85″]
  [graph title=”Destek & İletişim” score=”85″]
  [/graphs] [/one_half_last]
Ütopya Detaylı İnceleme İçin Tıklayın Ütopya Üye Olmak İçin Tıklayın

Birçok kişinin ekonomik özgürlüğündeki sıkıntılardan dolayı ek gelir elde etmek ister. Bu ek gelir elde etmenin bir diğer yolu son zamanlar artış gösteren internetten oyun oynayarak para kazanma yöntemidir. Birçok oyun var fakat bunların arasında en güvenilir oyunlar kategorisine alabileceğimiz oyları sıralamaktayız. Şunu unutmayın. Her ne kadar güvenilir desek bile ilerleyen günlerde el değiştirebilir, satılabilir, kapatılıp gidebilirler. Mevcut zaman içerisinde yapmış olduğumuz bu incelemeler bir sonraki günlerde değişebilir. Birçok oyun kullanıcı sözleşmelerinde sizler oyunlara kayıt olurken bu tür olası durumları üyeliğiniz ile kabul ettiğinizi elektronik ortamda kabul ettirir.

ParaParala.com olarak sizlere bol kazançlı oyunlar dileriz. İnternetten para kazanmanın yolları | ParaParala

8 YORUMLAR

 1. Ciftlikbank ile ütopyanın ölüsü ilk siralarda olması gerekirken. Çiftlikgeliri ve milkabankin ilk 3 sırada olması ilginç olmus. Daha 2 3 aylık siteler kimse doğru düzgün para çekmeye bile baslamadi. Nasıl bukadar yüksek puan verirsiniz anlamış değilim

  • Sitelere bende güveniyorum. İnşallah çok büyük yerlere gelecekler hepimize güzel kazandıracak ama bu kadar yüksek puan verilmesi garip geldi

  • Çiftlikbank ve ütopya incelemeleri sitemizde yüksek güvenilirliğe sahip siteler arasında yer alıyor. Sadece sağ panele henüz almadık. Çiftlik Bank haksız rekabet ortamı yaratmaya çalıştığından ve rakiplerine yaptığı karalama çalışmasından dolayı özellikle siteye yer vermiyoruz. En azından bir özür borçlu olduklarını düşünüyoruz. Bugün bu hatalarını kabul edip nezaketen özür dileseler her şey daha güzel olabilir.

 2. Bence artık yüksek sermayesi ile gercek yaptıgı yatırımlarla,giderek hızla büyüyen,anlık ödeme yapan çitftlik bankın yanında digerleri henüz yolun basında sayılır.İkinci sırada gercek yatırımı ile myluckfarm gelir ama ödeme olayını ve ucuz site görüntüsünden artık kurtulmalılar diye düşünüyorum çiftlik geliri ve milkabankın henüz reelde ne yaptını göremedim sanal calısıyorlar bu bence dezaavantaj!! Paraparala herzaman takipcinizim güzel bir iş yapıyorsunuz herzaman arkandayız lakin zamanla 3-5 kurusa satılıp ponzici sahtekarların reklamını yapmayacagınızı umarak takipteyiz diyorum..

  • Çiftlik Bank rakiplerine ponzi yakıştırması yaptığı için sıralamaya almıyoruz. 1.sırada tutmuştuk oysaki. Karalama kampanyası boyutundan yaptıkları rezaletin üzerini örtmek için değil yapılan hatadan dönülüp, haksız rekabet ortamı sağlamaya çalıştığı için özür borçlular. Bu özür açıklaması gelmediği sürece Çiftlik Bank bizim için bitiktir. MyLuckyFarm şuan işini çok güzel oturtmuş gerçek çiftlik oyunudur. Oyun o kötü görünümünden kurtulacak. Çok yakın zamanda yeni sitesiyle geliyor. myluckyfarm.com.tr adresinden yeni sunumu takip edebilirsiniz. Çok yakında açılacaktır.

 3. merhabalar bu kumbara kutum için ne diyorsunuz bire %1500 kazandırıyor ödeme aldığını söyleyenler var ponzi mi yoksa gerçekten bu kadar kazandırması mümkün mü siz ne diyorsunuz bu konuda bu siteyi de incelerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz