Elmas Kazan Giriş Sayfası
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Elmas kazan oyunu yatırımcıları uzun bir süredir vermiş oldukları çekim taleplerine yanıt alamadıklarını belirtiyor. 25 Mart 2017 tarihinde piyasaya düşen oyunun güvenilir olmadığını ve birçok dolandırıcı oyun ile bağlantılarının olduğunu sizlere belirtmiştik.

Elmas Kazan İrtibatı Kesti

Oyunun güvenilir olmadığını 23 nisan’dan bu yana söylüyorduk. Gördüğümüz o ki uyarılarımıza rağmen yatırım yapan arkadaşlar vardı. 2. kez mayıs ayında uyarı geçtik. Yatırımlara devam edildi. Belirtilen vergi numaralarına kadar her şeyin yalan ve yanıltıcı olduğunu, üç kağıt olduğunu söylemiştik. Oyunun tek iletişim alanı olan facebook sayfası da kapandı.

Elmas Kazan Kapandı

Site açık ama bilmeniz gereken şey oyun kapanmak üzere. Bu yüzden sakın ödeme yapmayın! Alacağınızı sadece savcılık yoluyla deneyebilirsiniz. Tabi bulabilir misiniz orasını biz bilemeyiz. Elmas kazan oyunu ödeme talebi veren ve günlerdir ödeme alamayan 13 kişinin maili mevcut. Elmas Kazan oyunu için daha önce kapanan Haylaz Tavuklar ve Çete Vadisi oyunu ile aynı terane olduğunu söylemiştik. Elmas Kazan şikayet sayısının her geçen gün artacağı düşünülmektedir. Bundan sonraki adımınızı yasal yollarla çözmenizi öneriyoruz.

NİSAN AYINDA SİZİ BÖYLE UYARMIŞTIK MAYIS AYINDA Kİ 2. UYARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz