Elmas Kazan Giriş Sayfası
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Elmas kazan oyunu inceleme yazımızı çok detaylı bir şekilde yapmak isterdik fakat oyunda uzun yazıya değecek bir kalite yoktur. Dolayısıyla sizlerinde çok rahatlıkla teyit edebileceği ve görebileceği aksaklıkları paylaşalım istedik.

Elmas Kazan Güvenilir mi?

Elbette bizler için önemli olan şey güven konusudur. Peki elmas kazan güvenilir mi? Bizlere bu güveni verebiliyor mu? Gelin adım adım birlikte inceleyelim.

İlk olarak elmas kazan giriş adresine gidelim. Sonrasında oyunun sol bloktan ”Giriş” sekmesini tıklayalım. Aşağıda görmüş olduğunuz resimdeki bölüme erişeceksiniz. Orada bulunan işaretlediğimiz ”kullanıcı sözleşmesi” isimli bölümü açın.

Elmas kazan giriş

Şimdi kullanıcı sözleşmesine dikkatlice bakın orada bir ibare var. Elmas kazan kuruluş tarihi epey eskidir. Neredeyse 1 yıl olduğu belirtilmiştir. Orada yazan tarihe göre Elmas Kazan oyunu 25 Mart 2016 tarihinde kurulmuştur. Bu bilgi yanlıştır. Whois.com üzerinden elmaskazan.com adresini yazar ve whois bilgilerini alırsanız karşınıza 25.Mart.2017 tarihi çıkar. İnsanlık halidir kazayla eski tarih belirtilebilir. Ama burada bir art niyet olduğunu ve kasıtlı olduğunu düşünüyoruz. Sebebini birazdan anlayacaksınız. Burada eski bir platformuz havası yaratıldığını düşünebilirsiniz. Elmas Kazanı Whois bilgilerinde aşağıdaki bilgileri sizlerde görmüş olmalısınız!

Elmas Kazan Whois

Görülmüş olduğu gibi yazılan bilgiler yanlıştır. 2017 yılında alınan alan adının 2016 olarak belirtilip biz buraların eskisiyiz tozunu yuttuk imajı verilmiştir. Fakat bunun bir yanlışlık olduğunu düşünelim ve birbirine çok yakın olan 6 ve 7 rakamları karışmış diyelim. Kısacası insanız olur böyle hatalar diyelim geçelim.

Bir diğer adıma geçelim. Bizlere güven sağlamak için Vergi TCKN numarası belirtilmiş. Bu TCKN bilgilerini de birlikte sorgulayalım mı?

Elmas Kazan Oyunu Vergi

turkiye.gov.tr adresine giriş yapın ve oradaki arama satırına e-levha sorgulama yazarak gelir idaresi başkanlığının sayfasına gidin. Orada size bir form çıkacak  bu belirtilen Vergi TCKN numarasını boşluğa yazın ve sorgulatın. Biz sorgulattık. Sonuç aşağıda ki gibidir.

Elmas Kazan Vergi KAydı

Görüldüğü üzere Elmas Kazan Güvenilir mi sorusuna sizlerde cevap aldınız. Kuruluş tarihini yanlış girmek kabul edilebilir fakat Vergi TCKN önemli bir noktadır. Şuan varlığı yokluğu bir. Sitede hiçbir güvenlik önlemi, irtibat numarası yok.  Site pat diye kapansa orada sadece bir adres var onunda apartman numarası yok. Pierlotti caddesinde baştan sonra pinekler durursunuz.

Kısacası oyun yeni kurulmuş bu aksaklılar olduğu sürece oynayamazsınız! Sizleri aptal yerine koymalarına müsaade etmeyin..

UYARI | | ParaParala Yönetim

8 YORUMLAR

 1. merhabalar ben sitenin adminiyim.

  öncelikle tarih kısmı düzeltildi 2016 ile 2017 karışmış bunu bu şekilde yansıtmak yerine site üzerinden destek talebi açsaydınız zaten düzeltilirdi

  2. konu vergi mükevveli değiliz şuan online altın sektörü için exsradan belgeler istediler onların çalışmaları sürüyor

  • İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederiz. Vergi mükellefi olmadan yatırım almanız bizlerin ”GÜVENİLİR” olarak belirtmemize yeterli gelmiyor. Bu işin düzeni önce hukuki eksiklikler giderilir sonra bu işler yasalar çerçevesinde yürütülür. Birçok oyun işlemler yapılıyor yakında şirketleşiyoruz dedikten 3-4 ay sonra basıp gidiyor. Bunun çok örneği var. Şimdi kendinizi bizim yerimize koyun. ”ParaParala, Forex’in bünyesindedir.Bugün bize 3 yatırın önümüzdeki ay 10 alın. Henüz şirket değiliz ama çalışmalarımız sürüyor” dediğimiz zaman bizlere güven skorunuz ne olur? Sizler işinizi doğru bir çizgide yaptıktan sonra bizler sizlerin marka değerini koruruz. Aynı şekilde insanları da korumak zorundayız.

 2. merhabalar tekrardan eleştiriniz çok güzel o açıdan hiçbir şey dediğim yok 🙂 siteniz zaten türkiyede bir ilke atıp adım adım ilerliyor sadece bu süreçte konunuzu en azından tekrar düzenlenmesini talep ediyorum.

  1.tarih kısmında ufak bir hata yaptık düzeltimini sağladık
  2.vergi olayı şuan için çalışmalar sürüyor online altın sektörü olarak giriş yapacağız ve yaklasık %8 vergi diliminden hesaplanacak bunuda kullanıcılara %4 ve bize %4 olacak şekilde kesinti yapacağız ilerleyen süreçte
  ancak bu şekilde yazmanız hem bizi zor duruma sokuyor hem üyeler arasında huzursuzluğa yol açıyor sizinde anlayışınızı bekliyoruz.Saygılar

  • Öncelikle karalama kampanyası yapmamış olduğunuza inanmanız bizleri sevindirdi. Ortak bir yol her zaman kural ve kanunlar çerçevesinde bulunur. Takipçilerimizi, insanlarımızı ve marka değeri taşıyan işletmelerimizi koruyacağız. İçerik düzenlenir problem değil. Bu güveni daha sağlam ve kaliteli bir şekilde sürdürebilmemiz için destek@paraparala.com adresine lütfen oyun alan adına sahip mail adresinden sizlerle doğrudan iletişim kurabileceğimiz bir irtibat numarası bırakın. Hatalar düzeltilir, içerikler düzeltilir. Özürler dilenir. Bizler her iki tarafın arasında bir köprü olarak buradayız.

    • This is the mail system at host relay.mailchannels.net.

     I’m sorry to have to inform you that your message could not
     be delivered to one or more recipients. It’s attached below.

     For further assistance, please send mail to postmaster.

     If you do so, please include this problem report. You can
     delete your own text from the attached returned message.

     The mail system

     : host paraparala.com[104.27.167.254] refused to talk to
     me: 421 Downstream server error

     • İletişim formu şuan 3 farklı adrese yönlendirmede ve gün içerisinde gelen gelen mailler oldu. Bu sıkıntıyı değerlendirmesi için teknik birime ilettik. Sorun yüksek ihtimalle bizim teknik altyapımızdan kaynaklı. sizden ricamız paraparalatr@gmail.com adresine göndermeniz. Uğraştırdığımız için çok özür diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz