Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

8 Yorumlar

 1. 1

  elmas

  merhabalar ben sitenin adminiyim.

  öncelikle tarih kısmı düzeltildi 2016 ile 2017 karışmış bunu bu şekilde yansıtmak yerine site üzerinden destek talebi açsaydınız zaten düzeltilirdi

  2. konu vergi mükevveli değiliz şuan online altın sektörü için exsradan belgeler istediler onların çalışmaları sürüyor

  Yanıt
  1. 1.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederiz. Vergi mükellefi olmadan yatırım almanız bizlerin ”GÜVENİLİR” olarak belirtmemize yeterli gelmiyor. Bu işin düzeni önce hukuki eksiklikler giderilir sonra bu işler yasalar çerçevesinde yürütülür. Birçok oyun işlemler yapılıyor yakında şirketleşiyoruz dedikten 3-4 ay sonra basıp gidiyor. Bunun çok örneği var. Şimdi kendinizi bizim yerimize koyun. ”ParaParala, Forex’in bünyesindedir.Bugün bize 3 yatırın önümüzdeki ay 10 alın. Henüz şirket değiliz ama çalışmalarımız sürüyor” dediğimiz zaman bizlere güven skorunuz ne olur? Sizler işinizi doğru bir çizgide yaptıktan sonra bizler sizlerin marka değerini koruruz. Aynı şekilde insanları da korumak zorundayız.

   Yanıt
 2. 2

  elmas

  merhabalar tekrardan eleştiriniz çok güzel o açıdan hiçbir şey dediğim yok 🙂 siteniz zaten türkiyede bir ilke atıp adım adım ilerliyor sadece bu süreçte konunuzu en azından tekrar düzenlenmesini talep ediyorum.

  1.tarih kısmında ufak bir hata yaptık düzeltimini sağladık
  2.vergi olayı şuan için çalışmalar sürüyor online altın sektörü olarak giriş yapacağız ve yaklasık %8 vergi diliminden hesaplanacak bunuda kullanıcılara %4 ve bize %4 olacak şekilde kesinti yapacağız ilerleyen süreçte
  ancak bu şekilde yazmanız hem bizi zor duruma sokuyor hem üyeler arasında huzursuzluğa yol açıyor sizinde anlayışınızı bekliyoruz.Saygılar

  Yanıt
  1. 2.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Öncelikle karalama kampanyası yapmamış olduğunuza inanmanız bizleri sevindirdi. Ortak bir yol her zaman kural ve kanunlar çerçevesinde bulunur. Takipçilerimizi, insanlarımızı ve marka değeri taşıyan işletmelerimizi koruyacağız. İçerik düzenlenir problem değil. Bu güveni daha sağlam ve kaliteli bir şekilde sürdürebilmemiz için destek@paraparala.com adresine lütfen oyun alan adına sahip mail adresinden sizlerle doğrudan iletişim kurabileceğimiz bir irtibat numarası bırakın. Hatalar düzeltilir, içerikler düzeltilir. Özürler dilenir. Bizler her iki tarafın arasında bir köprü olarak buradayız.

   Yanıt
   1. 2.1.1

    elmas

    tabiki gönderiyorum şimdi

    Yanıt
    1. 2.1.1.1

     elmas

     This is the mail system at host relay.mailchannels.net.

     I’m sorry to have to inform you that your message could not
     be delivered to one or more recipients. It’s attached below.

     For further assistance, please send mail to postmaster.

     If you do so, please include this problem report. You can
     delete your own text from the attached returned message.

     The mail system

     : host paraparala.com[104.27.167.254] refused to talk to
     me: 421 Downstream server error

     Yanıt
     1. 2.1.1.1.1
      Emrah Ilhan

      Emrah Ilhan

      İletişim formu şuan 3 farklı adrese yönlendirmede ve gün içerisinde gelen gelen mailler oldu. Bu sıkıntıyı değerlendirmesi için teknik birime ilettik. Sorun yüksek ihtimalle bizim teknik altyapımızdan kaynaklı. sizden ricamız paraparalatr@gmail.com adresine göndermeniz. Uğraştırdığımız için çok özür diliyoruz.

 3. 3

  hüseyin

  Sayın admin çilgin inekler oyunu var o oyunuda bir inceleyebilirmisiniz 🙂

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link