Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Bir süredir internetten oyun oynayarak para kazanma alternatifleri arasında yerini alan Elit farm oyunu yazılımcıya ödemesini yapmadığından dolayı erişime kapatılmıştı. Önüne her gelenin oyun açtığı günümüzde hep yazılımcıların oyun şirketlerini dolandırdığına tanık olmuştuk. Sivri beyinlinin teki bütün kontrolleri elinde tutan yazılımcıları hedef almış.

Elitfarm Reklam Alanı İstemişti

Oyun yönetimi kısa bir süre önce bize ulaşarak reklam alanı istemişti. Şirket bazında hizmet vermediği için kabul etmemiştik. Oyun yönetimi ile telefonda da görüştük bu yazışmanın üzerine fakat hiç sempatik bulmamıştık. 6bin tavuk kapasiteli bir alandan bahsedilmesine rağmen bize 2 tane kömürlük fotosu gönderilmişti. Elbette bu işin şehirlerle alakası yok fakat bu Şanlıurfa merkezli kapanan 4.oyun. Şu sektörde Şanlıurfa ismini görmek ve duymak dahi istemez olduk.

Elit Farm Deşifre Edildi

Oyun yazılımcıları oyunu erişime kapatarak index bastı ve oyunun yönetimini deşifre etti. Burada sizlerin yapması gereken tek şey bu isimleri ve banka bilgilerini aklınızda tutmanız. Bu tür dolandırıcılar her an yeni bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Dolayısıyla her dakika dolandırılmanız kaçınılmaz. Site üzerindeki index bilgilerinin ekran görüntülerini paylaşıyoruz. Elit farm iletişim bilgilerini buradan bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz