Elit Çiftlik Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Elit çiftlik oyunu hakkında dün size bir çok sıkıntıdan bahsettik. Oyunun gidişatı hiç iyi değil. Şimdiden birçok oyun gibi başladılar yazılımsal hatalar var. Açığı kullanan yüzlerce oyuncunun hesap bakiyeleri eşitlendi diye. Oyunlardan çok sık alışık olduğumuz bu durum ne tesadüf ki dün oyunda ki yazılımsal hatalar olduğundan bahsettik ve bugün açıklama geldi. Elit Çiftlik anlaşıldığı üzere bizden haberdar. Öyleyse bir kez daha seslenelim. Elit Çiftlik hakkında o kadar çok şey söylememize rağmen çıkıp neden burada yanlışınız var diyip dezavantajları avantaja çevirmediler?

Yazılımsal Hatalar Hala Mevcut!

Dün ki yayınladığımız bildiride şu cümleleri söylemiştik.

Oyunun yazılımsal hatalardan iletişimden kaçınılmasına kadar bir çok neden var. Örneğin oyun yönetimine ulaşmayı deneyin telefon, mail yada başka bir yöntem ile? Facebook üzerinden sadece yorum yapabiliyorsunuz.! İletişim kuramadığınız bir oyunu neden tercih ediyorsunuz? Oyunda yazılımsal hatalar var dedik. Bonus bölümüne girdiğinizde aşağıdaki yazılım hatasını görebilirsiniz. Bu tür basit gözüken yazılımsal hatalar büyük sorunlar demektir. Örneğin düzeltilmesi çok basit bir hata bu. Fakat oyun yönetimi bunu düzeltmeyi beceremeyecek kadar bilgisiz. Ve düzeltilmesini sağlatmak için adım atamayacak kadar ilgisiz.

Bugün ise sanki bu yazılımsal hatalar halledilmiş gibi duyuru geçilmiş ve yüzlerce insanın emeğine tecavüz edilmiş. Biz bu yazılımsal hataları hala görüyoruz. Ve kullanılan oyun scripti data hırsızlığı için sunulan temiz kodlanmamış bir scriptten ibarettir. Bir süre sonra ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Önerimiz aynı kullanıcı adıyla kayıt olduğunuz diğer oyunlardaki şifrelerinizi değiştirmeniz! Biz uyarıyoruz. İşte Elit çiftlik oyunu ve başarısız açıklaması

Elit çiftlik hata

Elit Çiftlik Güvenilir mi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz