Elit Çiftlik Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Elit Çiftlik (Konu 21.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :   25.10.2016
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Yok
Şahıs Adı :  Yok
Vergi Dairesi :  Yok
Hizmet Alanı :  Bilinmiyor
Ödeme Puanı :   Var (Ticaret Puanı)
Depo Limiti:   Var
Bonus :   Var
Para Yatırma :   E-Pin, Havale
Para Çekme :   Havale
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  Yok
 Whatsapp :  Yok
 E-Posta :   Yok
 Canlı Destek :  Var

AVANTAJLAR

 • Oyunun Bir Avantajı Yoktur.

DEZAVANTAJLAR

 • Ticari Bilgiler Yok
 • Şahıs Adına Para Toplanıyor
 • Telefon No Yok
 • E-Posta Yok
 • Mail Adresi Yok
 • Canlı Destek Hep Çevrim Dışı
 • Depo Var
 • Ticaret Puanı Var
 • Ödeme Yöntemleri Yetersi
 • Para Çekme Yöntemleri Yetersi
 • Oyun Yazılımında Hatalar Var
 • Oyun KAPANABİLİR!

2016 yılının Ekim ayında kurulmuş olan oyun internetten oyun oynayarak para kazanma telaşına düşen insanlara bir alternatif olarak gösteriliyor olsa da oyundaki eksiklikler göze batıyor. İletişim kurulmasından tamamen kaçınılmış oyundan para kazanmak neredeyse imkansız. Zaten kazanılsa bile çekilmesi ticaret puanı gibi saçmalıklarla zorlaştırılmış. Oyunun hiçbir şekilde güven vermediğini belirtmekte fayda var. Öncelikle Elit çiftlik nedir? 

Elit Çiftlik Nedir?

Elit Çiftlik oyunu, Kıbrıs üzerinden kurulmuş bir çiftlik oyunudur. Elit Çiftlik oyununun 15.000’in üzerinde kullanıcı bulunmaktadır. Ayrıca elit çiftlik yorum olarak değerlendirildiğinde, kullanıcı sayısına da bakılarak piyasada tutunmayı başarmış bir sistem olduğu söylenilebilir.

Elit Çiftlik Nasıl Oynanır?

Elit Çiftlik oyununda 3 temel para birimi bulunmaktadır. Bu para birimleri yakut, TL ve sanal paradır. Sistem içerisinde bulunan çeviriciler yardımıyla bu para birimleri birbirleri arasında dönüştürülür. Bu para birimleri sayesinde hayvanlar satın alarak üretim yapabilir ve üretilen ürünleri pazarda satarak para kazanılabilir. Ayrıca oyun içerisinde 5 bonus sistemi bulunmakta ve belirli aralıklarla bu sistemlerden bonus kazanılabilmektedir. Elit çiftlik oyununda en değerli birim yakuttur. Para birimleri dönüştürerek yakut elde edebilir ya da sisteme yatırım yaparak yakut satın alınabilir. Oyunda en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri depodur. Oyun içerisinde depo kapasitesi kadar üretim yapılabilmektedir. Bu ürünlerin satılmaması durumunda üretim durmaktadır. Bu sebeple bu oyunu oynayan kullanıcıların depolarını üretim kapasiteleriyle doğru orantılı olarak büyütmeleri gerekmektedir. Elit Çiftlik oyununda bu tip sistemlerin çoğunda olduğu gibi bir referans sistemi mevcuttur. Bu referans sistemi ile sistem tarafından verilen kişiye özel referans linki, yeni üye çekmek için kullanılabilir ve kullanıcı tarafından getirilen yeni üyelerden dolayı üyeleri getiren kullanıcılara komisyon ödemesi yapılır. Bu oyunda ödeme talep edilmesi halinde 2 iş günü içerisinde banka transferinin gerçekleştirileceği taahhüt edilmektedir. Elit çiftlik oyununda tüm bu sistemlerin haricinde sıralama sistemi bulunmaktadır. Bu sıralama sistemlerinin içerisinde bulunarak çeşitli ödül miktarları kazanılabilmektedir.

Elit Çiftlik Para Kazandırır mı?

Elit çiftlik yatırım üzerine kurulu bir oyundur. Yatırım kazanmak mümkün olsa da kazanç oranı oldukça düşüktür. Bu sebeple kullanıcılarını daha fazla kazanabilmeleri için yatırıma teşvik etmektedir. Elit çiftlik ekşi sözlük gibi popüler platformlar da adını duyurmayı başarmış olumlu ve olumsuz yorumlar almış bir sistemdir. Elit çiftlik para kazandırır mı? sorusuna cevap vermek şu an için mümkün görülmemekle birlikte kullanıcılarına internetten para kazanmayı taahhüt ettikleri bir gerçektir. Elit çiftlik forum sitelerinde olumlu ve olumsuz birçok yoruma sahip bir sitedir. Bu sebeple uzun vadede kazancın olup olmayacağı görmek şuan için imkansızdır.

Elit Çiftlik Güvenilir mi?

Oyunun yazılımsal hatalardan iletişimden kaçınılmasına kadar bir çok neden var. Örneğin oyun yönetimine ulaşmayı deneyin telefon, mail yada başka bir yöntem ile? Facebook üzerinden sadece yorum yapabiliyorsunuz.! İletişim kuramadığınız bir oyunu neden tercih ediyorsunuz? Oyunda yazılımsal hatalar var dedik. Bonus bölümüne girdiğinizde aşağıdaki yazılım hatasını görebilirsiniz.

Elit Çiftlik Bonus

Bu tür basit gözüken yazılımsal hatalar büyük sorunlar demektir. Örneğin düzeltilmesi çok basit bir hata bu. Fakat oyun yönetimi bunu düzeltmeyi beceremeyecek kadar bilgisiz. Ve düzeltilmesini sağlatmak için adım atamayacak kadar ilgisiz.

Oyunda para yatırmak istediğinizde ise karşınıza bir şahıs ismi çıkıyor. Bu şahıs ismini oyunu oynuyorsanız not edinin. Kısa bir süre içerisinde bu oyun sizi mağdur edecektir.! Finansbank datalarından soruşturmaya bu ismi dahil etmeniz gerekecektir.

EDİTÖRÜN YORUMU
Sektör içerisinde görebileceğiniz en gereksiz oyunlardan birisidir. Oyunda oyunculara para yatırmamak için ellerinden geleni yapmışlar. Para kazanmak yatırımsızsanız eğer imkansız, yatırımla ise küçükte olsa bir ihtimal var. Oyunun ticari hiçbir bilgisi olmadığı ortada. Ticaret puanı gibi şeyler tarihte kaldı bunlar neyin kafasını yaşıyor anlayabilmiş değiliz. Facebook sayfasında birçok üye şikayetçi. Hatalarla dolu bir oyun. Oyunun doman süresi azalmış. Oyun yönetimi oyuna ilgi göstermiyor. Bu oyun çok fazla dayanamaz. Her geçen gün ilgisizlik artıyor. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir. Bu kadar hayalet oyunu oynamak için nasıl bir nedenimiz olabilir?

UYARI | | ParaParala Yönetim

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz