Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

E-devlet soyağacı uygulaması olarak bugün kullanıma sunduğu bu yenilik ile siteyi kilitledi. Birkaç saat önce başlattığı bu uygulama ile tek tıkla bütün geçmişinizi görebilirsiniz. Alt ve üst soyacağı uygulaması detaylarına bakıldığında uzun zaman sonra E-devlet ile gelen büyük bir yenilik olduğunu görebilirsiniz. Bu uygulama ile 1800 yılına kadar tüm akrabalarınızı sorgulayın!

E-Devlet Soyacağı Uygulaması Nedir?

E-devlet’in 1800 ‘lü yıllara kadar soyacağını sorgulama hizmetini sunması ile birlikte ceddinizi sorgulayabileceksiniz. Oldukça derin bir izlenim ile adeta bütün geçmişinizi göreceksiniz. Uygulamaya henüz girebilmeniz mümkün değil. Halkın yoğun ilgisini çeken bu uygulama bütün sistemi kilitledi.

E-Devlet Soyacağı Uygulamasını Nasıl Kullanırım?

Turkiye.gov.tr adresinden E-devlet giriş sayfasına gidin ve şifrenizi, TC Numaranızı girerek sisteme erişim sağlayın. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri altyapısı olduğundan dolayı Nüfus hizmetlerine yada anasayfa üzerinden arama bölümüne Alt-Üst Soy Bilgisi yazarak erişim sağlayabilirsiniz.

1- Nüfus Müdürlüğü Soyacağı Sorgulama

2- Nüfus Müdürlüğü Soyacağı SorgulamaE-Devlet sitesine girmek için daha ileri saatleri beklemeniz gerekmektedir. Şuan için E-Devlet soyağacı uygulaması maalesef aşırı yoğunluktan dolayı kullanılamamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz