ParaParala Devredilmiştir
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

28 Mart 2017 tarihinde kurulan, Türk Patent ve Marka Enstitüsüne kayıtlı markamız 03.09.2018 tarihi itibariyle web alanlarının yayın haklarını Adgentv Çözüm Hizmetleri Limited Şirketine devredilmiştir.

ParaParala Yayın Hakları Devredilmiştir

Yaklaşık 1.5 yıldır iyisiyle, kötüsüyle geçen günlerimizde bizlerin her daim yanında olan takipçilerimize teşekkür ederiz. Bugün itibariyle platformumuzun web alanları, sosyal medya alanları sektörün önde gelen reklam firmalarından Adgentv İnternet Çözüm Hizmetlerine devredilmiş olup eski yönetim grubu olarak çekildiğimizi siz değerli takipçilerimize duyururuz.

Çok daha aktif bir platform haline getirilmesi üzere devredilen yayın haklarımızdan 03 Eylül 2018 itibariyle Adgentv İnternet Çözüm Hizmetleri sorumlu olacaktır. Hepinize teşekkür eder, kendi yarattığımız markanın artık takipçisi olarak devam edeceğimizi bildiririz.

4 YORUMLAR

    • Emrah bey bu platformun yaratıcısıdır. Köşesi her zaman olacak ve dilediği zaman platformda ekibi ile içeriklerini yazacaktır. Biz bu çatı altından göndersek sizlerin göndermeyeceğini iyi biliyoruz. Çeşitli faaliyetler için web alanını devir aldık sadece.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz