Çete Vadisi Kapandı mı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Çete vadisi oyunu bugün akşama doğru oyunun askıya alındığını bildirdi. Sonrasında sitenin bakım aşamasına alındığını ve mağduriyetlerin giderilmesi için yatırımcıların ulaşması talep edildi. Oyun için dün sizlere güvenilir olmadığını sebepleri ile anlattık. Birde video yayınladık. Bu tür oyunların ömürlerinin çok az olduğunu her seferinde söylüyoruz.

Çete Vadisi Kapandı

Oyunun yasadışı bir şekilde gelir elde ettiğini ve insanları kandırmaya yönelik çalışmalar sürdürdüklerini, oyun içi uyuşturucuya teşvik, özendirici materyaller kullanıldığını belirtmiştik. Dün bu konu ile ilgili Çete Vadisi, Elmas Kazan ve Haylaz Tavuklar oyunlarının sizleri nasıl kandırdıklarını anlatmıştık. Bugün akşama doğru siteye erişim durduruldu. Facebook sayfaları temizlendi. Oyun profili kapatıldı.Site yöneticileri oyunun askıya alındığını belirttiler. Sonra bakımdayız diye açıklama yaptılar. Ve geri ödemeler yapılacağı konusunda açıklama yapıldı.

Çete Vadisi Açıklaması

UYARI – WEB SİTESİ ASKIYA ALINDI

AÇIKLAMA

Site bakım aşamasına alınmıştır. Bu süreçte mağduriyetler olmaması adına ödemeler iade yapılacaktır.
Ödemeler için iletişim: cetevadisi@gmail.com *

*Ödemiş olduğunuz tutarları, tarihleri, ödeme gönderen bilgisi ve iade yapılacak hesap bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir.

Çete Vadisi olarak bu durumdan ötürü siz değerli kullanıcılarımızdan özür dileriz.

 

Web Sitesi Neden Askıya Alınır Kimler Alır?

Web site yönetimi kendisine ait siteyi askıya almaz. Doğrudan kapatır, bakıma alır. Buradaki askı hangi askı bilinmiyor olsa da genellikle alınan hizmetin karşılığı ödenmediğinde sistemin sahibi tarafından durdurulması anlamına gelmektedir. Örneğin kiralanan sunucular belirlenen limite ulaştığında sunucu yönetimi tarafından sistem askıya alınabilir. Genelde hizmet politikalarına aykırı bir durum olduğunda askıya alınır.

Burada sitemizi asıyoruz, bakıma giriyoruz, facebook sayfalarımızı, profilllerimizi siliyoruz ,paranızı geri iade ediyoruz kaçışın bir işaretidir. Bizden uyarması site hakkında hali hazırda yapılmış şikayetimiz var. Takibat başlamıştır. Alacağınızın peşine düşün!

 

ÇETE VADİSİ HAKKINDAKİ İNCELEMEMİZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz