Dollarbox İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Dollarbox Ağustos ayının 2.haftası kurulan sistemlerden birisidir. HYİP tabanlı yüksek kazanç platformları arasında yerini alan site kısa süre içerisinde sağlam reklam çıkışları ile ismini kısa sürede duyurdu. HYIP monitorları arasında da yerini alan şirketin yüksek kazançları dikkat çekiyor.

Dollarbox Nedir?

Yatırımlara yüksek kazanç sunan HYIP tabanlı bir kazanç platformudur. Sistem 13 Ağustos 2018 itibariyle faaliyetlerine başlamış. Henüz çok yeni olan sistemi deneyebilirsiniz. Dollarbox giriş adresi üzerinden siteye kayıt olabilirsiniz.

Dollarbox Yatırım Yöntemleri

Sistem Perfect Money üzerinden dolar olarak yatırım kabul ediyor. Aynı zamanda Bitcoin olarakta yatırım yapılmaktadır. Sisteme minimum yatırım 10$ olarak belirlenmiş. Bütçeye göre birçok plan mevcut. Perfect Money ile minimum 1$ olduğunda çekim yapabiliyorsunuz. Diğer ödeme yöntemlerinde ise alt çekim limiti 10$ dır.

30 günlük, 45 günlük, 50 günlük ve 60 günlük olarak satın alabileceğiniz paketlerin kazanç oranları ise şöyle.

  • Plan 1 : Minimum 10$, maksimum 299$ yatırımlarınızı bu plan ile değerlendirebilirsiniz. Günlük %1.5 kazandırmaktadır. 100$ lık bir yatırım yaptığınızı düşünürsek 145$ olarak geri alırsınız. Paket süresi 30gündür.
  • Plan 2 : Minimum 300$, maksimum 999$ olarak yatırım planı yapabiliyorsunuz. Günlük kazancınız 1.6$ olarak belirlenmiş. Paket süresi 30 gündür.
  • Plan 3 : Minimum 1.000$, maksimum 4.999$ olarak değerlendirebilirsiniz. 45 günlük paket süresi boyunca günlük %1.7 kazanırsınız. Örneğin 1.000$ lık bir yatırım size 433.55$ kazandırır.
  • Plan 4 : Minimum 5.000$ olarak yapacağınız yatırım planının maksimum miktarı ise 9.999$ olarak belirlenmiş. Günlük %2 oranında kazandıran paket size 45günde geri döner.
  • Plan 5 : Minimum 10.000$, maksimum 19.999$ paket alabiliyorsunuz. Günlük %5 kazanç oranı ile devasal bir meblağ kazandırıyor. Paketin süresi 50 gün.
  • Plan 6 : Minimum 20.000$, maksimum 200.000$ yatırım planıdır. Günlük %10 kazandıran bu paketin süresi ise 60 gündür.

Dollarbox Yatırım Paketleri

Dollarbox Affiliate Çalışması İle Kazanın

Dollarbox referans ağınızı kullanarak güzel gelirler elde edebilirsiniz. 5 derinlikli sistemden kazanç oranları ise şöyle. Sizin referansınız ile sisteme üye olup yatırım yapanlardan %9 Affiliate kazancı elde edebilirsiniz.

  • 1. Derinlik Kazancı : Sizin referans linkiniz ile doğrudan kayıt olanların yaptıkları yatırımlardan %9 kazanç elde edersiniz.
  • 2. Derinlik Kazancı : Sizin alt ekibinizin sisteme dahil ettiği kişilerden de gelir elde edebilirsiniz. 2.derinlik olarak adlandırılan bu kademede yapılan yatırımlardan %5 kazanç elde edebilirsiniz.
  • 3. Derinlik Kazancı : Sizin üyelerinizin üyelerinin üyelerinden de kazanç elde edebilirsiniz. Elde edeceğiniz 3.derinlik kazancı %4 olarak belirlenmiş.

Ayrıca 4. derinlikteki üyelerden %2 kazanırsınız. 5.derinlikteki üyelerden ise %1 kazanç elde edebiliyorsunuz.

Dollarbox Şirket Bilgileri

DOLLAR ELECTRONICS CONSULTING LIMITED ŞİRKETİ olarak kendini gösteren firmanın doğrulama koduna baktığımızda 11492812 olduğu görülüyor. Countrywide House, 23 West Bar Street, Banbury, United Kingdom, OX16 9SA adresinde bulunduğu görülen firmanın James Dollar isimli İngiliz asıllı bir şahıs tarafından yönetildiği görülüyor. Dollarbox güvenilir mi sorusuna elbette çok net bir yanıt vermek doğru değil fakat yeni bir sistem olduğundan dolayı ilk üyeler her zamanki gibi şanslı çıkabilir. Yani risk faktörlerini göz önünde bulundurarak deneyebilirsiniz.

Dollarbox İletişim Bilgileri

Şirkete doğrudan ulaşmak isterseniz 3 yöntem mevcut. Bunlardan birisi site üzerinde yer alan ”Contact” bölümüdür. Buradan doğrudan yazabilirsiniz. Ayrıca Phone: (+44) 770-442-5356 numaralı whatsapp üzerinden de şirkete yazabilirsiniz. Sesli aramalara yanıt vermeyen şirket ile iletişim İngilizce olarak sağlanabilmektedir. Ayrıca admin@dollarbox.org adresinden de iletişim kurulabiliyor. Çok hızlı bir şekilde yanıt alabildiğiniz sistemden bazen uzun bir süre yanıt alamayabiliyorsunuz. Saat farkından kaynaklanabilen bu yöntemden en hızlı yanıtı sabah saatlerinde ve öğle saatlerinde alabilirsiniz. Dollarbox iletişim yöntemleri arasında farklı bir yöntem şuan için bulunmamaktadır. İletişim konusunda yabancı dili yetersiz olan arkadaşlar destek@paraparala.com adresine yazarlarsa yabancı dil konusunda yardımcı olabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz