ParaParala Yeni Giriş
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ParaParala tam 4 ayını geride bıraktı. Birçok oyunun deşifre edilmesini sağlayarak binlerce insanı dolandırılmaktan kurtardı. Hızla büyüyerek çok ciddi kitlelere ulaşmayı başardık. Önce mükemmel SEO çalışmaları ile bütün Google ele geçirildi. Sonra sizlere ulaşmayı başardık.

ParaParala Sizlere İş Birliği Teklif Ediyor

Bilindiği üzere çok ciddi çalışmalar ile dolandırıcı oyunlardan sizleri uzaklaştırabilmek için gece gündüz çalışmalar yürütüyoruz. Ön değerlendirmesini yaptığımız ve hayata geçirmeye karar verdiğimiz önemli bir adımı sizlerle birlikte atıyoruz.

81 ilin tamamına ParaParala olarak yayılacağız. Oyunların neredeyse tamamında iletişim ve adres bilgileri mevcut değil. Oyunlar ile irtibat kuracağız ve oyunların ofis, işyeri adreslerini öğreneceğiz. Sonrasında bu adresleri tek tek ziyaret ederek gerçekten böyle bir çalışmanın olup olmadığını öğreneceğiz. Ofisi, işletmesi olmayan oyunların tamamını ”Güvensiz” olarak işaretleyeceğiz ve bu işi sermayesiz, home office mantığı ile yürüten her oyunu sizlere sunacağız.

Bağımsız Denetlemeler Yapacağız

Bu tür ziyaretleri gerçekleştirmek için devlet kurumu olmamıza gerek yok. Bireyler olarak bunu yapabiliriz. Mekan basmaya değil, mekanları teyit etmeye gidiyor olacağız. Bunun için ihtiyacımız olan şey 81 ilde minimum 1 kişi temsilci çıkartacağız. Tamamı siz gönüllülerden oluşacak ekip ParaParala adına gidip adreste böyle bir oyunun olup olmadığını teyit ederek görselleyecek. Ve biz bunları burada kamuoyuna açık bir şekilde değerlendireceğiz.

Gönüllü Ekip Olmanız İçin Gerekenler

Bu durum oldukça önemlidir. Tamamen gönüllü olarak faaliyet gösterdiğimiz bu alanda destek@paraparala.com adresine bir mail göndermeniz yetecektir. İnsanların duasını alacağınız bu çalışmada ParaParala olarakta sizlere destek vereceğiz ve kazanç odaklarınızı arttıracağız.

Göndereceğiniz mail içeriğinde sizden istediğimiz bilgiler aşağıdadır. Bu bilgiler hiç kimseyle paylaşılmayacaktır. İsminizi dilerseniz sahte bir isim belirtebilirsiniz yada nick kullanabilirsiniz. Ama sizinle ParaParala irtibat halinde olacağı için telefon numaranız önemli.

Adınız – Soyadınız
Oturduğunuz İl/İlçe
Hangi İlçelere Gidebilirsiniz
Telefon Numaranız

Eminiz ki birçoğumuz bu adreslerin neredeyse her gün önünden geçiyoruz. Artık deşifre çalışmalarımızı arttırmamız ve birlik olmamız gerekmektedir. Bizler size yüreğimizle geldik sizlerde bizlere adım atmaktan çekinmeyiniz. ParaParala ‘yı kötüleyenlere inat biz bu sektörü temizleyeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz