ad

Yazar hakkında

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

Bir Yorum

  1. 1

    Murat

    Siteye üye oldum 2000 tl yatırım yaptım. şuan herşey yolunda whatsapp gruba var ve hicbir olumsuz yorum bulamadım. herkes ödemesini alıyor. Ödemesini alanlar dekontlarını paylaşıyoru. 30 dolar olunca para çekiliyor. 2000 tl yatırdım 2 ay sonra 4 bin tl alıyorum. yakında yıllığa geçecekler o yüzden 2 aylık olan bu kazançlı yatırım fırsatı kaçmadan sizde yatırım yapın…
    Benim referans linkimden üye olabilirsiniz. Yüksek yatırım yapıyorum sizde kazanırsınız bende. Düşük yatırım yapanlarla referanslık yaparsanız az kazanırsınız.

    Yanıt

Bir Yorum Yapın

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

%d blogcu bunu beğendi: