Dijitalbirikim Güvenilir mi
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

11 Ocak 2018 tarihinde faaliyete başlayan sistemin hakkında bilgi almak için birkaç gün önce bir görüşme gerçekleştirdik. İlk izlenimlerimizin olumlu olduğunu fakat bazı aksaklıklar ve eksikliklerin olduğunu oyun yönetimine ulaştırdık. Bu eksikliklerin yakın bir zamanda tamamlanması beklenmektedir. Dijital Birikim giriş adresine aşağıdaki bağlantıları kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Dijital Birikim Nedir?

Sistemin henüz incelemesini sizlere tam olarak sunmayacağız. Eksikliklerin bitmesi için bizlerde gün saymaktayız. Sonrasında ParaParala olarak sisteme dahil olacağız. İlk izlenimlerimizin olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Yönetim ile yaptığımız görüşmede şirketin yatırımları dijital dünyada değerlendirdiklerini ve ileriye dönük çok güzel projelerinin olduğunu söyleyebiliriz.

Benzersiz tasarımı ile beğeni toplayan sistem üç derinliğe kadar kazandırıyor. ilk ismi Bitcowin olan sistem ziyaretçilerin borsa platformu sanması üzerine değiştirilerek DijitalBirikim olarak değiştirilmiştir.

Dijital Birikim güvenilir mi sorusuna şimdilik net bir cevap yok. Fakat ilk izlenimlerimiz olumlu. Zaman kaybetmeden sistem henüz çok yeniyken sisteme kayıt olarak değerlendirebilirsiniz. Sistemin geniş incelemesi çok yakında eklenecektir.

1 YORUM

  1. Siteye üye oldum 2000 tl yatırım yaptım. şuan herşey yolunda whatsapp gruba var ve hicbir olumsuz yorum bulamadım. herkes ödemesini alıyor. Ödemesini alanlar dekontlarını paylaşıyoru. 30 dolar olunca para çekiliyor. 2000 tl yatırdım 2 ay sonra 4 bin tl alıyorum. yakında yıllığa geçecekler o yüzden 2 aylık olan bu kazançlı yatırım fırsatı kaçmadan sizde yatırım yapın…
    Benim referans linkimden üye olabilirsiniz. Yüksek yatırım yapıyorum sizde kazanırsınız bende. Düşük yatırım yapanlarla referanslık yaparsanız az kazanırsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz