Dijital Birikim Giriş
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Kısa bir süre önce tanıdığımız Dijital Birikim, marka tescilli olarak hizmet veren yatırım sitelerinden birisidir. Henüz şirket kayıtlarının olmamasına rağmen müthiş bir güven ortamı yaratmayı başaran şirket kısa sürede çok güzel yatırımlar topladı. Şirketleşme çalışmalarının bu ay içerisinde olacağını öğrendiğimiz oyuna yatırımda yaptık, para çekim talebinde de bulunduk. Dijital Birikim para çekme işlemlerinde kafa karıştıran bir ayrıntıyı sizlerle resimli anlatım olarak paylaşmak istedik.

Dijital Birikim Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Dijital Birikim giriş adresi üzerinden siteye erişim sağladıktan sonra kayıt işlemlerinizi tamamlamanız gerekir. Kayıt olmak için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz.

Siteye girdikten sonra sol panelde ”Yatırım Yap” bölümünü göreceksiniz. Aşağıda ki görselde görebilirsiniz.

Sistemde 2 adet paket yer almaktadır. 50$ – 450$ arası yatırım yaparsanız 1.paket yani gümüş paket seçmeniz gerekiyor. 2.Paket ise altın pakettir. Minimum 500$ yatırım yapabiliyorsunuz. 5.000$ ‘a kadar yapacağınız yatırımlar bu pakettir.

1.adım : Kaç para yatırmak istediğinizi bu alana yazmanız gerekmektedir.

2.adım : Banka havalesi, papara, btc, eth, ltc yada kredinizden mi paket alacaksınız bunu seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise 3.adımda gördüğünüz yeri tıklayın.

Dijital Birikim Para Yatırma

Dijital Birikim Ödeme Bildirimi

Bir sonraki sayfada bilgileri göreceksiniz. Örneğin en sık kullanılan ödeme yöntemlerinden birisi olan Banka Havalesini seçtik ve aşağıdaki ekran karşımıza çıktı. Banka hesaplarına TL olarak yatırım miktarını yaptıktan sonra sayfanın alt bölümünden ödeme bildirimi oluşturuyorsunuz.

Dijital Birikim Ödeme Bildirimi

Para yatırma ve ödeme bildirimi işlemleri bu kadar basittir. Yapmış olduğunu yatırımınız kısa bir süre içerisinde onaylanacaktır. Yatırımınızı ve kazancınızı takip etmek için yine sistem içerisinde sol panelde ”Yatırım Geçmişi” bölümünü tıklamanız gerekmektedir. Yaptığınız yatırım miktarı, vadesi, günlük kazancı, biriken kazancı bu bölümde detayları ile yer alır. Aşağıdaki resimde bizim hesabımızı görüntüleyebilirsiniz. 110$ ‘lık ufak bir yatırım ile başladık

Dijital Birikim Yatırım Yaptık

dijital birikim 728

Dijtal Birikim Para Çekme Yöntemleri

Para çekme işlemi oldukça basittir. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta şu. Eğer referans geliri elde ettiyseniz hangi yöntem ile geldiyse o yöntem ile çekebilirsiniz. Minimum 30 $ çekim talebi verebileceğiniz sistemde Banka Havalesi, EFT, Papara, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi yöntemler ile çekim talimatı verebilirsiniz.

Dijital Birikim Banka Havalesi İle Para ÇekmeDijital Birikim Banka Havalesi İle Para Çekme

En yaygın kullanılan yöntemlerden birisi olan Banka Havalesi / EFT ile para çekme işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Örneğin sol taraftaki görselde görmüş olduğunuz gibi toplam çekilebilir bakiyemiz 141.71$ ‘dır.

Fakat size söylediğimiz şeyi resimde görebilirsiniz. Banka Havalesi ile çekilebilir bakiye 106.67$ dır. Papara İle çekim miktarımız ise 35.04$ ‘dır.

1-Adım : Buradan Banka Havalesi seçeneğini seçin.

2-Adım : Çekmek istediğiniz miktarı seçin. Minimum çekim miktarı 30$ ‘dır. Eklemek istediğiniz not varsa boş alana ekleyebilirsiniz.

3-Adım : Çekim talebiniz tamamsa Talep et bölümüne tıklayın ve bir sonraki sayfada


Dijital Birikim Papara Hesabı İle Para Çekme

Aşağıdaki görselde de göreceğiniz üzere Papara ile çekilebilir bakiyemiz 35.04$ ‘dır. Çekim yöntemi olarak Papara seçtikten sonra çekmek istediğiniz miktarı yazın ve iletmek istediğiniz not varsa not alanına yazın. Sonrasında devam et butonuna basarak çekim talebinizi gönderin. Bütün işlemler bu kadar. Herkese bol kazançlar.

Dijital Birikim Papara İle Para Çekme

Dijital Birikim Güvenilir mi?

Sistemin henüz çok yeni olması ve ticari faaliyetlerinin yerine oturmaması dolayısıyla Dijital Birikim güvenilir mi sorusuna çok net bir yanıt vermek mümkün değil. Lakin site yönetimi ile yapmış olduğumuz görüşmelerde kripto para madencilliği gibi bir hedeflerinin olması, bol kazançlı bir sektörde olması bu soruyu biraz değiştirebiliyor. Bu kez biz değişiklik yaptık ve Dijital Birikim Whatsapp grubunda ki yorumların güzelliğine, destek ekibinin yardımlarına istinaden ufak bir yatırım ile giriş yaptık. Hepimiz için hayırlısı olsun..

UYARI | | ParaParala Yönetim

3 YORUMLAR

  1. Tasarımın güzelliği dışında yatırım yapmaya değer bir şey göremiyorum. Bazı sistemleri çok kazanç verdiği yönünde eleştirirken 2 ayda %100 kazanç vaadi veren bir sisteme güzelleme yapmak zor. Dikkatli olmak lazım… Şurdaki inceleme videosuna göz atabilirler. Referans linki paylaşılmadığı için belirtmek istedim…

  2. Selamün aleyküm ben size güvenerek 4 sisteme yatırım yaptım şu ana kadar hiçbir sıkıntım olmadım olmasında zaten. Ben bu yatırm yapmış olduğum siteler hakkında sayfamda paylaşım yapıyorum çoğuda sizden almış olduğum bilgiler bundan bir sıkıntı olur mu eger olur derseniz sizden almış olduğum bilgileri silerim. Zaten aldığım bilgilerin altına sizin sitenin ismini yazıyorum alıntıdır diye

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz