Dijital Birikim Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Dijital Birikim projesi bir süre önce marka tescilli olarak faaliyetlerine başlamış ve birçok kişinin beğenisini kazanmıştı. Kısa süre içerisinde güzel yatırımlar toplayan sistem dolar üzerinden paket satışı yapıyordu. Bugün ise bir değişiklik yapıldı ve dolar kuru TL olarak sisteme yansıtıldı. Fakat bu durum ile ortalık fena karıştı.

Dijital Birikim TL Hesabına Döndü

Bir süre önce site yönetimine birçok kişinin talebi üzerinde sistem dolar hesabını bitirdi. Sadece TL bazında değerlendirilecek sistem ile birlikte dönüşümler maalesef manuel olarak gerçekleşecek. Şuan sistemde TL yazan bakiyeler aslında Dolar kuru olarak biliniyor. Yani 1.000 dolar yatıranlar 3370 tl değilde 1.000 dolar olarak görüntülüyor. Dijital Birikim bu konuda manuel olarak düzenlemelere başladı.

Ne Yapmanız Gerekir?

Elbette bu durum bütün yatırımcıları etkilemektedir. Bütün hesaplar tek tek manuel olarak düzenlenecek. Bu da biraz zaman alacaktır. Lakin henüz üye sayısı 1.000 civarı olduğundan dolayı öyle korkulacağı gibi haftalarca sürecek bir işlem yok.

Şuan için yapılması gereken en doğru işlem beklemektedir. Hızlı bir şekilde eksiklerin tamamlanması bekleniyor. Sisteme üye olabilirsiniz herhangi bir sorun yok.

5 YORUMLAR

  1. Dijital birikim kendi sistemi olan referans olan referans primlerine karşı çıkıyor ve yakinlariniza paket alarak prim yaparsanız bu priminizi odemiyor.kurucusunun tutarsiz kararları var.kim olduğu hakkında yeterli bilgi vermiyor.paraparala olarak fazla olumlu yorum yapiyorsunuz bence.bu tutarsızlıklarindan dolayı 3 adet altın paketimi iptal ederek üyelikten çıktım.

    • Serdar bey, Dijital Birikim sitesinde Kadir demir ismine bir üyeliğiniz var. Ayrıca Serdar, Ayfer, Ummu42 diye de kendinize alt hesaplar oluşturup kendi yatırımınızdan kendinize komisyon çekmeye çalıştığınızı hepimiz biliyoruz ve olanları gördük. Neticesinde paranızı iade aldınız. Olumlu bir yorum yapmıyor, sitenin duyurularını yapıyoruz. O kadar terbiyesizsiniz ki hem yalan söyleyip, hem de yapmadığımız şeyleri söylüyorsunuz. Kurucusu Ferdi Işık, Nic.tr üzerinden de ev adresine kadar sorgulanabiliyor. Kendi üç kağıtlarınızı başkalarına mal etmeyin. Biz sizin burada söylediğiniz yalanların tamamını görüyoruz.

  2. 1 günde kazanç sistemi tamamiyle değişmiş. Düne kadar 60 günlük paket 2 aylık yüzde 72 kazanç veriyordu. 2 ay sonrasınada ana paranı geri veriyordu. Şu an ana paranızda içerisinde günlük yüzde 1 bile vermiyo… çok ilginç bir firma ve ilginç bir firma ne diyeyim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz