ad

Yazar hakkında

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

5 Yorumlar

 1. 1

  Serdar Kulaksız

  Dijital birikim kendi sistemi olan referans olan referans primlerine karşı çıkıyor ve yakinlariniza paket alarak prim yaparsanız bu priminizi odemiyor.kurucusunun tutarsiz kararları var.kim olduğu hakkında yeterli bilgi vermiyor.paraparala olarak fazla olumlu yorum yapiyorsunuz bence.bu tutarsızlıklarindan dolayı 3 adet altın paketimi iptal ederek üyelikten çıktım.

  Yanıt
  1. 1.1

   paraparala

   Serdar bey, Dijital Birikim sitesinde Kadir demir ismine bir üyeliğiniz var. Ayrıca Serdar, Ayfer, Ummu42 diye de kendinize alt hesaplar oluşturup kendi yatırımınızdan kendinize komisyon çekmeye çalıştığınızı hepimiz biliyoruz ve olanları gördük. Neticesinde paranızı iade aldınız. Olumlu bir yorum yapmıyor, sitenin duyurularını yapıyoruz. O kadar terbiyesizsiniz ki hem yalan söyleyip, hem de yapmadığımız şeyleri söylüyorsunuz. Kurucusu Ferdi Işık, Nic.tr üzerinden de ev adresine kadar sorgulanabiliyor. Kendi üç kağıtlarınızı başkalarına mal etmeyin. Biz sizin burada söylediğiniz yalanların tamamını görüyoruz.

   Yanıt
   1. 1.1.1

    Gürcan Akpınar

    üçkagat yapıp birde haklıymış gibi yorum yapıyorlarya ona bitiyorum :))

    Yanıt
    1. 1.1.1.1

     paraparala

     Adam tek başına piramit sistem kurup aklınca kendi kendisine komisyon kazandıracak 🙂

     Yanıt
 2. 2

  Hasan

  1 günde kazanç sistemi tamamiyle değişmiş. Düne kadar 60 günlük paket 2 aylık yüzde 72 kazanç veriyordu. 2 ay sonrasınada ana paranı geri veriyordu. Şu an ana paranızda içerisinde günlük yüzde 1 bile vermiyo… çok ilginç bir firma ve ilginç bir firma ne diyeyim.

  Yanıt

Bir Yorum Yapın

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

%d blogcu bunu beğendi: