Detay Maxinet Kapandı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Geçtiğimiz yıl kurulan Detay Maxinet bu yıl yediği devlet tokadıyla kendini toparlayamadı. Detay Telekom Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yöneticilerine karşı bugün yapılan baskında 20 kişi gözaltına alındı. Bakanlığın piramit sistem olarak tespit ettiği sistem tarafından kaç bin kişinin mağdur olduğu henüz belirsiz.

Detay MaxiNet Yöneticileri Gözaltında

İstanbul Mali Suçları Araştırma Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin İstanbul Kartal’da faaliyet gösteren şirkete karşı düzenlenen operasyon ile 20 kişinin gözaltında olduğu bildirildi. Bugün (04.05.2018) sabah saatlerinde gözaltına alınan yöneticilerin sorguları devam ederken, sorgulanma sonrasında Cumhuriyet Başsavcılığına çıkarılacağı öğrenildi. 35bin üzeri üyesi bulunan şirketin toplanan paranın 100 milyon civarında olduğu tahmin ediliyor.

Detay MaxiNet Nedir?

İnternetten para kazandıran siteler arasında yerini alan ve piramit sistem ile kazanç vaat eden bir sitedir. 2misli fiyatlar ile satılan bilgisayarlardan reklam tıklaması yaptırarak kazanç sağlayan sistem Ocak 2017 yılında kurulmuştu. 22 Mart 2018 tarihinde sistemin incelemesini yaptık ve sizlere bunu yansıttık. Şirketin denetime gireceğinin ve hesaplarına bloke koyulacağının haberini ise yine haftalar öncesinden ParaParala verdi.

Herkesin Önerdiği, ParaParala ‘nın Önermediği Sistem..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz