Detay Maxinet Ödeme Sorunu
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Detay Maxinet geçtiğimiz günlerde incelemesini yaptığımız ve sistemdeki sıkıntıları sizlerle paylaşmıştık. Paylaşımımızı takiben sistem denetlemeye takıldı ve Masak incelemesine gitti. Şirketin basına da yansıyan haberleri ile birlikte çıkmaza giren şirketin banka hesaplarına Masak tarafından bloke koyuldu.

Detay Maxinet Neden Masak Denetiminde?

Masak nedir? makalemizi de inceleyerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Masak (Mali Suçları Araştırma Kurulu) kara para ve terörü finanse eden şirketlerin araştırılmasını sağlayan bir kuruldur. Masak tarafından hesaplarına bloke koyulan Detay Maxinet ödeme sorunu yaşadığını yaptığı açıklama ile duyurarak ödeme yapılmayacağını, iade bedelinin ödenemeyeceğini bildirdi. Aşağıda bilgilendirme metninin görseli var. Görselden sonraki fikirlerimizi okumaya devam etmenizi öneririz!

Detay maxinet duyuru

 

Detay MaxiNet Kapandı mı?

Ödeme yapmayan bir sisteme kapandı gözüyle bakabilirsiniz. Son 1 yıldır bunun çok fazla örneğini gördük. Yüksek meblağlarda denetime giren hiçbir şirket sağ çıkamadı. Bu sistemin buraya geleceği belliydi. Özellikle en fazla tepki çeken kademeli kazanç yani piramit sistemlere karşı bakanlık sağduyulu değil. Detay Maxinet kapandı mı sorusu gündemi meşgul ederken dediğimiz gibi kapandı gözüyle bakabilirsiniz.

Banka Hesaplarına Bloke Koyulması Sistemi Etkiler mi?

Banka hesaplarına bloke koyulduğu için ödeme yapamıyoruz diyen her şirket sadece bahane üretmektedir. Yatırımları reel ticaret yerine bankada değerlendirip düşük faizler ile yüksek ödemeler yapılamaz! Anlaşıldığı üzere sistemin ödeme yapmaya niyeti yok. Aksi durum olsaydı aylardır incelemeler, denetlemeler yapılmasına rağmen bir B planı yapılırdı. Ödeme yapacak şirket nakit bütçe ayırır ve gerekirse tek tek ATM’den yollar yine yollardı.

Detay MaxiNet Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Piramit sistem üzerinden sizlere kazanç vaat etmesinden ziyade gönderilen fiziksel ürün var. Dolayısıyla 600 ₺’lik ürünü 1.057₺ ‘ye alan sizsiniz. Kimse bu ürünleri bu fiyata sizlere zorla satmadı. Hukuk mücadelesinde bu yüzden çok fazla şansınız yok. Fakat yine de savcılığa suç duyurusunda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz. Sizlere ödeme taahhüt edildi ve taahhüt yerine getirilmiyorsa, belirtilen günde ödemenizi alamadıysanız bu taahhüt üzerinden şansınızı deneyebilirsiniz. Yada işini bilen bir avukata danışarak destek alabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Felaket tellalı olmuşsunuz maşallah. Kesin kapandı demişsiniz de kapanmazsa siz bu siteyi kapatacak mısınız acaba? Çok büyük yanılgılar içerisindesiniz. İsterseniz incelemenizi kafadan atma yada tahminlerinizle değil de şirket yetkilileriyle görüşerek derinleştirin. Size verebilecegim yegane tavsiye budur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz