ad
ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Usefull “Useless” Useless

  Içerik de hata olan yerler var. 590 dolarlık pakette günlük 5 dolar kazanılmaz. 4 dolar kazanılıyor 2 dolar da vergiye gidiyor. 7 aydır detaymaxinet üyesiyim. Verdikleri notebooku kendim de kullandigim için giden elektrik sadece yazılıma gitmiyor. Nternet kullanımı konusunda ise veri tüketimi konusuna bakmıştım abartılı bir kullanım söz konusu değil. 3 paketi olan biri olarak yine de bilgiler için size teşekkür ediyorum.

  Yanıt
  1. 1.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   5$ ‘a kadar diyoruz. Özellikle belirtiyoruz ve diyoruz ki size 1$ verdiklerinde neden diye sormayın. Maksimum günlük 5$ kazanıyorsunuz. Vergi kesintisini yıllık bazda hesapladık. Totaldeki karşımıza çıkan net kazancı görmek için. Dolar kuru 3.90₺ olarak baz alındı. Dolayısıyla ufak bir miktar aşağı – yukarı olur. Satılan yazılımın reklam tıklatmak dışında bir amacı gözükmüyor. Birçok kişiyle sistemleri bütün gün kapalı tutmamıza rağmen kazanç yansımaya devam etti. İnternet ve elektrik tutarları çok olmaz ama az da olsa bir ödeme olacak. Siz 7 aydır üyesiniz zararsız devam etmeniz ümidiyle.

   Yanıt
   1. 1.1.1

    Usefull “Useless” Useless

    Yok estağfurullah size karşı bir şey söylemedim. Teşekkür ettiğimi de belirttim. Sonuçta siz de işinizi yapıyor ve insanları bilgilendiriyorsunuz. Eklediğiniz yazıları düzenli olarak takip ediyorum. Nokta atışı yaptığınız yerlerin çıkması ne kadar normal ise yanıldığınız şeylerin de olması normaldir. Umarım bu sefer yanılırsınız. Şu an para yatırdığım 4 şey var. 2 tanesini sizin tavsiyeniz üzerine girdim. Kalan 2 tanesi de detaymaxinet ve Mobilon. Mobilon’a girmeyecektim sizin yazınızdan sonra ama paraları aldıkları hesap numaralarını değiştirdikleri için bir şans vermeyi seçtim. Yani her türlü teşekkürler insanlara olan yardımlarınız için

    Yanıt
 2. 2

  muzaffer

  bende tam böyle sisteme para yatırmayız demişken nasıl kapalı olduğu halde hesaba para geçti bunu sorcaktım yorumda başka üye olanlar aracılığıyla sistemi denediğinizi söylemişsiniz ve sizi yazınızın son bölümünden dolayı teşekkürü bir borç bilirim bu ve benzeri sistemlere kredi çekip kimse girmez umarım ne yuvalar ne evler batırdı kredi ile çekilip bu sistemlere giren arkadaşlarım haram para kursak tıkar 1 kez haram yer 30 yıl kusar yinede çıkaramazsınız

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link