Cuuzket Kapandı - CoinData CDT Geliyor
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Epey vakittir hizmetlerini veren Cuuzket, bugün itibariyle kapandı. Sitenin arayüzüne giriş açık fakat sisteme girilmiyor. Ödemeler ne olacak, cuuzket akıbeti ne olacak. Bütün detayları sizler için öğrendik. Öncelikle Cuuzket kapandı dememiz yanlış olmaz.

Cuuzket Neden Kapandı?

Sistem ilk açıldığında şirket yönetiminden Ömer bey ile görüşmüş ve sistemin kuruluş amacından ziyade ticari amaçları üzerine uzun uzun konuşmuştuk. Market, bakliyat şubeleri ve kuruyemiş mağazaları üzerine zincir halkalar kurmak hedefi vardı. Geçen süre içerisinde ticari faaliyetlerin tamamlanması için istenilen kazançlara ulaşamayan şirket kullanıcılarına zarar ettirmeyecek yöntemler geliştirdi. Ticari faaliyetlerin istenilen gibi gitmemesi üzerine şirket yönetimi bilgi sahibi olduğu ikinci sektörü B planı olarak faaliyete geçirdi.

Kullanıcılar Mağdur Olmayacak

Geçtiğimiz günlerde şirket yönetiminden Ömer bey ile bir araya geldik ve dijital dünyanın detayları üzerine yapılması planlanan hizmetleri üzerine fikir alışverişleri yaptık. Uzun bir süre süren toplantı sonucunda coin dünyasına giriş yapılması konusunda karar alındı. Ömer bey’in yazılımsal deneyimi ve istatistik mezunu olması elbette bu sektördeki başarısını arttıracaktır.

CoinDATA Sistemine Geçildi. Henüz ilk gününden güzel bir satış yapıldığını öğrendiğimiz bu sistemden sizlere kısaca bahsetmekte fayda var.

CoinData(CDT) Projesi Nedir?

CoinDATA projesi coinmarketcap.com ‘daki bitcoin ve tüm alt coinlerin , verilerini çekerek akıllı algoritma sayesinde Al-Sat sinyali veren devamlı geliştirilecek olan istatistiksel web projesidir. Blockchain tabanlı bu platformdan yararlanmak için tamamen kendi geliştirmiş olduğu CoinDATA coini ile hizmet verecektir. CoinDATA(CDT) arkasındaki yatırım firmasıyla ve güçlü teknik ekibiyle yenilikçi bir CryptoCurrency yani dijital paradır. CoinDATA Projesi teknolojisi olan değer kazanacak bir coin ile hizmet verecek ve blockchain tabanlı olacak bu coin global borsalarda işlem görmeye başladığında kat ve kat artacak bir dijital paradır.

Cuuzkette oluşan mağduriyeti CoinDATA’nın coin fiyat indirimiyle cuuzket’e sahip çıkanlara sunuldu ve şu an ciddi rakamlarda satışı yapıldı sizde bu fırstlardan yararlanmak için Paraparala’ya özgü kampanya ile katılabilirsiniz. Sadece ParaParala üyelerine özel kampanya ile,
1000 tl + %5 hediye CDT
2500 tl + %10 hediye CDT
5000 tl ve üstü + %15 hediye CDT verilecektir.

Market Yönetim Simülasyonuna yatırlan paralar ne olucak ?

Market Yönetim Simülasyonuna yatırım yapan yatırımcılar ; yatırımlarından bu zamana kadar çekilen para düşülerek Cuuzpay panele eklendi. Sadece Cuuzket’e yatırım yapan kullanıcılara özgü olacak CoinDATA coinin adet fiyatı: 1:00 tl olarak satışta bu yaptığınız emeğin bir karşılığı olarak sizleri yeni gelen yatırımcılardan bir adım öne taşıdık. CoinDATA coinin adet satış fiyatımız 1.00 tl olarak devam edecek ve açacağımız CoinDATA.tech sitemizdeki borsamızda anlık bozdurup paranızı çekebileceksiniz borsa açılış fiyatı:1.20 tl olarak başlayacaktır. Cuuzket’e Market yönetim simülasyonuna yatırım yaptım bu sisteme dahil olmak istemiyorum diyen kullanıcılarımızı da mağdur etmeyeceğiz bu zorunlu bir sistem değildir. 1 Şubat’a kadar Cuuzpay hesabınızdaki bakiyeyi istediğiniz bankaya yatırdığınız paradan bu zamana kadar çekilen para düşülerek aktarılacaktır.

CoinDATA(CDT) Nasıl Satın Alabilirim ?

CoinDATA(CDT) Al butonuna bastığınızda istediğiniz kadar coin satın alabilirsiniz.Şuan ki coin adet fiyatı:1.00 tl dir. coindata.tech sitemizde tüm kullanıcılarımız alış-satış emirleri girebileceği borsa platformu olacaktır açılış fiyatı 1.20tl olarak ayarlanacak olan borsada anlık olarak tüm kullanıcılarımız AL-SAT yapabileceklerdir. Cuuzket panelinden alınan coinler 15 Şubatta yeni platformumuz olan coindata.tech sitesine sahip olduğunuz coinler aktarılacaktır.

CoinDATA(CDT) Sinyaller Ne İşe Yaracak ?

CoinDATA(CDT) projesi, coinmarketcap.com ‘daki tüm coinleri AL-SAT sinyallerini anlık görebileceğiniz bu sistemde sinyalleri görebilmek için tek yapmanız gereken CoinDATA(CDT) coinine sahip olmak. Coin miktarınıza bağlı olarak sinyaller açılacaktır.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz