Cüceler Oyunu Bağış Yaptı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Şubat 2017 tarihinde internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan Cüceler oyunu, sokak hayvanları çağrımıza sessiz kalmadı. Sokaktaki minik dostlarımız için yaptığımız birlik çağrısına başlangıç olarak desteğini sundu.

Cüceler Oyunu Bağışı Teslim Alındı

Cüceler oyunu başlangıç olarak bir miktar bağışını yaptı. Sokaktaki dostlarımız için başlattığımız bu çalışmalara destek verdiler. Şuan ParaParala hesabına geçen para bağışını önümüzdeki hafta içi yerine ulaştırıp buradan teyit edeceğiz. Özellikle oyun şirketlerinin sosyal sorumluluklar dahilinde ParaParala ekibine güvenerek yaptıkları bağışı yerine ulaştırmak görevimiz. Cüceler oyunu aynı zamanda bünyesinde barındırdığı Git.tc isimli link kısaltma ve reklam servisinin yan reklam gelirlerinin %5’ini sokaktaki dostlarımız için ayırmayı istediklerini öğrendik.

Sosyal Sorumluluklar Hepimizin Görevi

Farkındalık yaratmak üzere çıktığımız yolda bizlerle birlikte payda edinen bütün şirketlere canı gönülden teşekkür ederiz. Bazılarınız insanlar için neden bir şeyler yapmıyorsunuz sorusuna yönelebilir. ParaParala insanlar dolandırılmasın diye gece gündüz çalışıyor. Ufak bir paydamızda sokaktaki can dostlarımız için olsun istedik.

Cüceler Oyunu Detayları İçin Tıklayın Cüceler Oyunu Üye Ol Kazanmaya Başla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz