cüceler oyunu
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Uzun zamandır faaliyet gösteren Cüceler oyunu son 3 haftadır ödemelerini gerçekleştiremiyor. Konu ile ilgili detayları almak için şirket sahibi Harun Aydemir ile görüştük. Ödeme yapılamamasının nedenlerini öğrendik. İşte detaylar..

Cüceler Oyunu Ödeme Sorunu

13 Kasım’da Aydemir Ambalaj, Matbaa Limited Şirketi bünyesinde bulunan oyunun yöneticisi Harun Aydemir ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik ve ödeme sorununun detaylarını öğrendik. Aynı zaman Git.Tc ve birçok web sitesinin de kurucuları olan şirketten aldığımız bilgiler son derece ciddi ve üzücü..

Şirketin sahibi Harun Bey’in 1996 yılında vefat eden babasının kimlik bilgileri ile 2006 yılında sahte evraklar ile oto alım olayı gerçekleşmiş. Yıllardır biriken vergi borcu dolayısıyla merhumun 1.derece yakınlarının tedbir amacıyla banka hesaplarına bloke koyulmuş. Şirketin hesapları ve Harun bey’in şahsi hesaplarının tamamı blokede olduğundan dolayı ödemeleri adreslerine ulaştıramıyor. Cüceler whatsapp grubundan geçtiğimiz günlerde de bilgi verildiğini öğrendik.

Hukuki Başvurular Yapıldı

Konu ile ilgili blokelerin kaldırılması ve sahte evrak düzenleyenlerin bulunması için hukuki çalışmaların başladığını öğrendik. Konunun avukat vesilesi ile yakın bir zamanda çözülmesi ve her şeyin normal akışına dönmesi beklenmektedir.

Elde ettiğimiz bilgiler Harun bey ile yapmış olduğumuz telefon görüşmesinden ibarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz