Cüceler mi Madenim mi
PUAN DEĞERLENDİRME OYUN ADI OYUN ADI DEĞERLENDİRME PUAN
 Üzerinden  Cüceler Oyunu  Maden.im Oyunu  Üzerinden
10/ SSL SERTİFİKASI  5 Puan  5 Puan SSL SERTİFİKASI 10
10/ GÜVENİLİRLİK  9 Puan  7 Puan GÜVENİLİRLİK 10
10/ MEMNUNİYET  9 Puan  6 Puan MEMNUNİYET 10
10/ KAZANÇ  7 Puan  6 Puan KAZANÇ 10
10/ TASARIM  7 Puan  6 Puan TASARIM 10
10/ GÜVENLİK  6 Puan  6 Puan GÜVENLİK 10
5/ KUR  5 Puan  4 Puan KUR 5
5/ PARA YATIRMA  3 Puan  5 Puan PARA YATIRMA 5
5/ PARA ÇEKME  2 Puan  5 Puan PARA ÇEKME 5
5/ E-POSTA  5 Puan  0 Puan E-POSTA 5
5/ TELEFON  5 Puan  0 Puan TELEFON 5
5/ WHATSAPP  5 Puan  0 Puan WHATSAPP 5
4/ BONUS  4 Puan  0 Puan BONUS 4
3/ ÖDEME PUANI  3 Puan  3 Puan ÖDEME PUANI 3
3/ DEPO  3 Puan  3 Puan DEPO 3
TOPLAM PUAN  78 Puan  56 Puan TOPLAM PUAN
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

 

Cüceler Oyunu ile Maden.im oyununu karşılaştırdık. İki oyun arasındaki değerlendirma ParaParala değerlendirmesidir. Cüceler oyunu yeni bir oyun olmasına rağmen Maden.im karşısında biraz daha önde gidiyor.

SSL Sertifikası : EV SSL sertifikalarına 10 puan verdiğimiz sistemde, normal SSL sertifikaları 5 puan olarak değerlendirilmektedir. Bu durumda Maden.im oyunu 10/5 puan almayı haketti.

Güvenilirlik : Her iki oyununda şirket bazında hizmet verdiğini göz önünde bulundurduğumuzda Cüceler oyunu daha önde. Güvenilirlik kriterlerini iletişim bilgileri, şirket bilgileri tetiklemektedir. Bu durumda iletişim bilgilerinde eksiklik olan Maden.im oyunu 10/7 puan aldı. İletişim bilgileri tam olan Cüceler güvenilirlik kriterini 10/9 puan ile önde götürüyor.

Memnuniyet : Cüceler oyunu şikayet metinlerine baktığımızda bir şey bulmak zor. Oyunun yeni olması bu durumda elbette avantaj sağlıyor. Maden.im oyunu hakkında birçok kişi memnun olsa da oyundaki roi sistemi, yatırım yapmadan çekim talebi yapılamama gibi durumlardan oldukça şikayet eden kullanıcılar mevcut. Bu oyunun güvenilirliğini elbette sarsmaz. Değerlendirme genel gözlemleyebildiklerimizden ibarettir. Cüceler oyunu 10/9 puan alırken Maden.im oyunu 10/6 puanı hakettiğine inanıyoruz.

Kazanç : Oyunların her ne kadar ikisi de kazanç konusunda çok fazla bir fark yaratmasa da, Cüceler oyunu bir tık daha fazla kazandırdığı belli oluyor. Bu durumda Cüceler 10/7, Maden.im 10/6 puan alıyor.

Tasarım : Tasarım konusunda her iki scriptte çok biliniyor. Lakin Cüceler oyunu Wm yazılım scripti kullanıyor. Maden.im oyunu ise çok daha sıradan bir script ile karşımıza çıkıyor. Bu durumda 10/7 puanla cüceler oyununu takip eden Maden.im 10/6 puan alıyor.

Güvenlik : 10/6 puan ile her iki oyunda aynı seviyede güvenlik puanı alıyor. Maden.im oyunu scriptin kalitesinin düşüklüğünü avantaja çeviremedi, cüceler ise SSL olmaması dezavantaj yarattı.

Kur : 5 puan üzerinden yapılan değerlendirmede Cüceler oyununun kur sistemi maden.im oyununa göre bir tık önde diyebiliriz. Bu durumda madenim oyunu 4 puan alırken, cüceler tam puan alıyor.

Para Yatırma : Sisteme yatırım alan şirketin kullanıcılara sunmuş olduğu çeşitlilik her zaman önemlidir. Bu durumda ödeme yöntemlerinin genişliği Maden.im oyunu ödeme metotlarında 5 tam puan almasına neden oluyor. Yatırım yöntemleri maden.im oyununa göre az olan Cüceler ise 5/3 puan alıyor.

Para Çekme : Maden.im yatırım yöntemlerinde burada da farkını gösteriyor. 5 tam puan alarak, rakibini cüce bırakıyor.

İletişim : Kullanıcıların hizmet kalitesi olarak önem vermesi gereken noktalardan birisi oyun yönetimi ile iletişim kurabilmektir. Cüceler bu değerlendirmede Maden.im oyununu yerden yere vuruyor. 3 farklı yöntemden 15 puan toplayan cüceler, sıfır çeken maden.im karşısında farkı açıyor.

Bonus : Oyunlarda bonuslar önemli bir etkendir. Bu durumda Cüceler oyunu 6 farklı bonus ile 4 tam puanı alırken, maden.im oyunu bonus hizmeti vermediğinden sıfır çekmeye devam ediyor. Bu durum elbette memnuniyeti de minik ölçüde etkilemektedir.

Ödeme Puanı ve Depo : Her iki oyunda da Ödeme Puanı ve Depo yok bu yüzden 3’er tam puan almayı hakediyorlar.

Toplam Puanlamaya baktığımızda ise Cüceler Oyunu 100/78 puan alarak liderliği aldı. Maden.im oyunu ise bu karşılaştırmadan 100/56 puan aldı.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz