Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Geçtiğimiz ay kurulan ve bu ay yoluna net bir şekilde başlayan Cryptostake yatırım platformu yüksek kazançlı bir sistem olarak faaliyet gösteriyor. Cryptostake olarak karşımıza çıkan firmanın London merkezli olduğu görülüyor.

Cryptostake Nedir? Nasıl Kazanılır?

Cryptostake internetten para kazanmak isteyenlerin kısa sürede uğrak adreslerinden birisi olacağı yatırım platformudur. Londra merkezli olarak şirket bilgilerini paylaşan sistem minimum 10 dolar yatırım kabul ediyor.

  • Cryptostake Ödeme Yöntemleri : Son derece geniş imkanlar sunan şirketin Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Payeer ve Perfect Money gibi yöntemler ile yatırım kabul etmektedir. İçeride biriken paranızı ise Bitcoin cüzdanınıza çekebiliyorsunuz.

Cryptostake Kazanç Planları

Toplam 3 plan olarak karşımıza çıkan yatırım paketleri 60günlük ömürlere sahip. Bu planlara bakacak olursak;

  • PLAN 1 : 10 $ ila 1.500 $ arasında yapılan yatırımlar bu plana dahil olmaktadır. Yatırımın saatlik kar oranı ise %0.21 ‘dir.
  • PLAN 2 : 1.501 $ ila 15.000 $ arasındaki yapılan yatırımlarda ise saatlik kar oranı %0.29 ‘dur.
  • PLAN 3 : 15.001 $ ila 50.000$ arasında yatırım yaparsanız ise saatlik kar oranı %0.37 üzerinden yansımaktadır.

Cryptostake profil

Cryptostake kazanç planı

Bir Örnek Verecek Olursak

ParaParala olarak sisteme 30 $ ‘lık bir test parası attık. 30 dolarlık bir yatırımın bize 60 günlük süreçte getirisini hesaplayalım. Soldaki resimde görmüş olduğunuz bize dair hesap.

Öğle saatlerine kadar 0.75$ kazanç sağlamışız bunu dikkate almayın. Günlük net kazanç 1.13$ almaktayız. Dolayısıyla 60.gün sonunda hesabımızda 67.8$ para olacaktır.  %100’ün üzerinde bir kazanç grafiği oluşmaktadır. 10$ lık bir yatırım 60 günlük sürede 12.6$ a tekabül etmektedir. Total Profit yazan bölümden yatırdığınız paranın günlük hesabınıza yansıyacak bölümünü görebilirsiniz.

Cryptostake Referans Sistemi

Şirket aktif kullanıcılarına 4 derinlikli sistem üzerinden referans kazancı sunuyor. Bu referans kazançlarına baktığımızda ise birinci derinlik %5, ikinci derinlik %2 üçüncü ve dördüncü derinlikten %1 referans komisyonu sunuyor. Cryptostake affiliate geliri elde etmek isteyenler için güzel bir fırsat olabilir.

Cryptostake Güvenilir mi?

En sevdiğiniz başlık olduğunu biliyoruz. Site içerisinde yer alan bilgilerde 71-75 Shelton Street Covent Garden, London, United Kingdom, WC2H 9JQ adresinde bulunulduğu ve CRYPTOSTAKE LTD şirketi olarak faaliyet gösterildiği belirtilmiş. Bilgi teknolojisi danışmanlığı faaliyetleri olarak kayıtlı olan şirketin bilgilerinde 22 Ocak 2018 de aktif olduğu gözüküyor. Gabriel Gatein yönetiminde bulunduğunu gördüğümüz şirket bilgileri 1983 doğumlu Fransız asıllı bir kişiye ait şirkettir. Cryptostake güvenilir mi sorusuna elbette net bir yanıt veremeyiz. Risk almayı sevenlerin deneyebileceği bir sistemdir.

cryptostake şirket bilgileri

 

2 YORUMLAR

  1. Cryptostake firmasının sitesinde bulunan evrakları incelersiniz büyük bi süpriz görürsünüz.

Comments are closed.