Cowlook inceleme ve analiz
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Cowlook Ağustos 2018 tarihinden itibaren faaliyet gösteren reklam gösterimi yapan sistemlerden birisidir. Yatırım yapmadan kazanç elde edebileceğiniz bu platform sizi hem eğlendirecek hemde kazanç elde etmenizi sağlayacak?

Coowlook Nedir? Nasıl Kazanırım?

Cowlook reklam geliri paylaştıran bir sistem olarak faaliyet gösteriyor. Oyun mantığı üzerine kurulmuş bu reklam sitesinden kısa sürede güzel gelirler elde etmek tamamen sizin elinizde! Sisteme üye olarak sizlerde kolay bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz.

  • Cowlook Nasıl Kazanırım? : Sisteme üye olduktan sonra amaç oldukça basittir. Market bölümünden item al, ineğe yedir, sütünü sağ puan kazan. Kazandığınız puanlar ile ineğe tekrar item alıp, sütü sağıp kazanıyorsunuz. Döngü bu şekilde ilerlerken hem level kazanır, hem para kazanırsınız.

Cowlook Güvenilir mi?

Oyunun riski yok güven konusunda da herhangi bir şey söylemek mümkün değil. Sistem ne kadar devam devam eder, etmez bilinmez. Ama Cowlook ödeme kanıtı internette gözüküyor. Türkiye tabanlı yönetildiğini de Banka transferlerinin sadece Türkiye’ye yapıldığından ve İsimtescil üzerinden tescil edildiğinden anlaşılıyor. Türklerin dolandırıcılık konusunda Rusların önüne geçtiği şu zamanlar her ne kadar tedirginlik yaşanıyor olsa da herhangi bir yatırım yatırmadan oynanıyor olması elbette pozitif bir durum. Gönül rahatlığı ile kayıt olarak kazanmaya özen gösterebilirsiniz.

Cowlook Referans Sistemi

Sistemde referans sistemi var. Sizden kayıt olan üyelerin yaptığı süt satışlarından %5 komisyon kazanırsınız. Bu da puan ve gerçek kazancının artışına yarayacaktır.

8 YORUMLAR

    • O öyle diyormuş bu böyle diyormuş ile bu işler yürümez. Türkleri yada başka ülke vatandaşlarını sevip sevmemesi çok mühim şeyler değil. Kimsenin böyle bir zorunluluğu elbette yok. Site yönetiminin iyi veya kötü olduğu konular illa ki vardır. Eğer sistem sizin işinize gelmiyorsa uzak durun. Bu tip sistemleri seven binlerce insan var. Herkese özel içerik yayınlama şansımız yok. Biz yayınlarız sizler bakarsınız işinize gelirse devam edersiniz gelmezse yolunuza devam edersiniz.

  1. Kapaasi gerekiyorsa kapansın insanlara yazık olen inek yapmışsınız, günde 4defa 3saat arayla girmeden iz ineğin sağlığı bozuluyor ve insanlarında sağlığı bozuluyor efendim

    • Canlı bir ineği farzedelim evet ölümlü ama gece oyuna giriş zorunluluğu ineğin sağlığının bozulmasına neden oluyor. Uykumuzun ortasında kalkıp inek beslememiz zor. Kardeşim bu inek 6-7 saat açlığa dayanamayacak kadar kırılgansa ölsün dirilmesin bizde uzak duralım. Eleştiriniz çok yerinde ve doğru tespit

  2. Arkadaslar bosa oynamayin ben oynadim ve 30 tl kazancim vardi yilbasi ayini nida almadim dicegim oki sohbette dedim ki bu aydan sonra oynamicam adamlar beni engelledi oyun haykiri ne bilim bos seyler anlicaginiz parami vermediler bosa oynamayin

  3. Aralık ayında sürekli oyun kuralı değişti ki her ay değişiyordu zaten. 25 ocak para talep edenletın ödeme günü ve ödemeler yapıldı denildi. 26 Aralıkta ödeme talebi olan ve oyun seviyesi yüksek olan üyeler sisteme giriş yapamadı ve hesabınıza para da gelmedi. Yani boşa emek verdik.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz