Computta İncelemesi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Günümüz oyun ve yatırım siteleri mantığını geride bırakırken artık bitcoin, ethereum, dogecoin tarzı mining sistemleri çıkmaya başladı. Bu sistemlerin birçoğu tarayıcı üzerinden yapılırken bazı sistemlerde yazılım üzerinden gerçekleşmektedir. Bu tip sistemlerin güvenliği kadar elbette güvenilirliği de tartışılabilir. Lakin Türkiye’de açılan birçok oyun ve yatırım siteleri kadar tehlikeli olmadığı da söylenebilir.

Computta Nedir? Computta İle Mining Nasıl Yapılır?

Computta sizlere yazılım üzerinden mining yapmanıza olanak tanıyan bir sistemdir. Sistemin en güzel yanlarından birisi ise %100 Full Throtte üzerinden kazıyor olsanızda GPU harcamıyor olmasıdır. Bilgisayarınız üzerindeki ekran kartını algılayarak çalışan sistem bilgisayarlarda donma, kasma yapmıyor. Bu yüzden en dandik bilgisayarlarda bile yapabilirsiniz.

Computta mining yapmanız için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Sonrasında bilgisayarınıza indirmeniz için bir dosya sunuyor. İndirmenizi istedikleri kurulum dosyası ve şuan için virüs içermiyor.

Computta Referans Sistemi

Sistem size referans üzerinden de kazanç elde etmenizi sağlamaktadır. Derinlik sistemiyle iyi kazançlar elde edilebilir.

1.derinliğinizdeki üyelerin yaptığı miningin %10 ‘u,

2.derinliğinizdeki üyelerin yaptığı miningin %5 ‘i,

3.derinliğinizdeki üyelerin yaptığı miningin %5 ‘si,

4..derinliğinizdeki üyelerin yaptığı miningin %3 ‘ü,

5..derinliğinizdeki üyelerin yaptığı miningin %2 ‘si ni bonus olarak kazanabilirsiniz. Derinlik sisteminde sıkı bir şekilde dağılan kazançlar gün içerisinde sizlere 10-15$ kazandırabilir.

Computta Ödeme Yöntemleri

Çekim işlemleri için 0.005 BTC olması ve Blockchain.info adresinden bir cüzdan hesabı açmanız gerekmektedir. Ödemelerin Blockchain üzerinden yapıldığı gözüküyor. Ödeme kanıtı olarak sunulan veriler var lakin ParaParala olarak henüz %100 ödeme yapıldığının garantisini veremiyoruz. Computta güvenilir mi diye sorarsanız yazılımda sıkıntı yaratacak bir bulguya rastlanmamıştır.

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz