Coinpot Faucet Sistem Tüyoları
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Dünyanın önde gelen kripto para cüzdan sistemlerinden Coinpot, kendi bünyesi altında bedava kripto para kazanmanıza olanak tanıyor. Hatırı sayılır kazançlar elde edebilir veya referans ağınız ile güzel gelirler kazanabilirsiniz. Bedava musluk siteleri nasıl kullanılır ve nasıl kazanç sağlanır? Kafanız karışacaktır bu yüzden bir yandan makalemizi okuyup diğer yandan uygulamaya başlayın!

1- Adım Coinpot Cüzdan Hesabı Açın

Bedava musluk sitelerden elde ettiğiniz kazançlar otomatik olarak Coinpot sitesine gitmektedir. Bunun nedeni kendi musluk sistemlerini kendi cüzdanında toplanmasını istemeleridir. Öncelikle coinpot sitesinden bir üyelik açın. Tıkla==>Coinpot Giriş

E-Mail adresinizi girin, şifrenizi oluşturun ve Google Captcha doğrulamasını yapıp kaydınızı tamamlayın. Kayıt olduğunuz e-mail adresi sayesinde bütün Coinpot musluklarına şifresiz giriş yapabileceksiniz.

2- Adım Musluk Sitelere Kaydolun

NOT: MUSLUK SİTELERE KAYIT İŞLEMLERİ COİNPOT VEYA CÜZDAN NUMARASI İLE GİRİLİR. CÜZDAN NUMARASI İLE KULLANMAYIN! COİNPOT E-MAİL ADRESİNİZİ KULLANIN AVANTAJI VAR!

  • MoonBitcoin Kayıt Olun : Bu site kayıt gerektirmez. Bitcoin cüzdan yada Coinpot e-mail adresiniz ile giriş yapabiliyorsunuz. Bizim önerimiz Coinpot kayıt olduğunuz e-mail adresi ile giriş yapmanızdır. Tıkla==>MoonBitcoin Kayıt
  • MoonLitecoin Kayıt Olun : Aynı şekilde Coinpot mail adresiniz ile giriş yapacaksınız. Herhangi bir kayıt gerektirmemektedir. Tıkla==>MoonLitecoin Kayıt
  • MoonDash Kayıt Olun : Coinpot e-mail adresiniz ile bu siteye de giriş yapın. Tıkla==>MoonDash Kayıt
  • MoonBitcoinCash Kayıt Olun : Bu adrese de coinpot e-mail adresiniz ile giriş yapın. Tıkla==>Moon BitcoinCash Kayıt
  • MoonDogecoin Kayıt Olun : Doge kazanmak içinde bu siteye giriş yapıyoruz. Coinpot mail adresiniz ile giriş yapın. Tıkla==>MoonDogecoin

Coinpot’a ait 5 adet musluk sitesine giriş yaptıktan sonra yapmanız gerekenler çok basittir. Bu siteler reklam gösterimi yaparak gelir elde ediyor ve bu gelirleri sorunsuz bir şekilde biz üyelere aktarıyor.

Kayıt Olurken Neden Cüzdan Hesabı Kullanmadık?

Musluk sitelere coinpot e-mail yada cüzdan numarası ile kayıt olunabiliyor. Biz coinpot kullanarak ekstra coinpot tokens kazanıyoruz. Bu yüzden de coinpot cüzdan hesabınızı kullanmanız çok ciddi ölçüde fark yaratacaktır. 5 siteye coinpot e-mail adresiniz ile giriş yaptığınızda her bonus toplama işleminizde ekstra token kazanırsınız. Farkı göstereceğiz.

Moon Faucet Sistemlerden Nasıl Kazanıyoruz?

5 sistemde de yapılması gereken aynıdır. Aşağıdaki görseli baz alabilirsiniz. Öncelikle sitede ”Claim Now” butonunu tıklayın. Bu butonu tıkladığınızda farklı bir reklam sayfası açılır. Bu sayfa ile işimiz yok yeniden mevcut sayfaya dönüp açılan doğrulamayı girin ve ”Submit” diyin. Kazandığınız coinler anında coinpot hesabınızda!

Coinpot Siteler

Yukarıda gördüğünüz resimde 34 saatlik bir süre içerisinde 1152 Litoshi kazanmışız. Litecoin cüzdan numarası ile değilde Coinpot e-mail ile girdiğimiz için 8 Coinpot token kazandık! 8 Coinpot Token yaklaşık 1510Litoshi, 12Satoshi, 0.25 doge yapmaktadır! 5 sistemi aktardığınızda ise ortalama 20-25 tokens kazanırsınız!

Coinpot Panelinizden Dönüştürme Ayrıcalığı

Coinpot sistemlerine e-mail ile giriş yapmanın bir diğer ayrıcalığı da bahsettiğimiz 5 sistem arasında ücretsiz dönüştürme yapabiliyor olmanızdır.

Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Litecoin ve Dash gibi kripto paralar arasında dönüştürme yapabiliyorsunuz. Ayrıca Coinpot tokenleride bu kripto paralara dönüştürebilirsiniz.

Coinpot Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki görsel Coinpot anasayfasıdır. Hangi coinden ne kadar var görebilirsiniz. Burada yapmanız gereken aslında çok basittir. Türk borsalarına para gönderimini yapabilmeniz için Türkiye’de satışı yapılan bir kripto parayı hedef alarak ilerlemelisiniz. Örneğin dash yaparak koinekse çekebilirsiniz. Yada Bitcoin Cash yaparak Berekex borsasına çekim yapabilirsiniz.

Coinpot Anasayfa

Şimdi dönüştürme işlemlerini yapacağız. Biz Berekex borsasına çekim yapacağımız için Bitcoin Cash üzerine durarak anlatacağız. Sırayla bütün coinlerde aynı işlemi yapacaksınız. Size bir örnek gösteriyoruz.

Coinpot Convert

 

Coinpot Tokens dönüştürme yapıyoruz. Unutmayın bütün coinlerde aynı yolu kullanacaksınız!

Yandaki görselde gördüğünüz üzere önce seçim yapacağız. ”View token summary” tıklayarak ”Conver tokens to…” seçeneğini tıklayın.

Ayrıca sistemde piyango ve mining gibi seçeneklerde mevcuttur!

 

Coinpot Convert YapmaAçılan sayfa yandaki görseldeki gibidir. Buradan dönüştürme işlemini yapacağız.

Tokenleri BitcoinCash yapmak istediğimiz için ilk olarak ”Convert to” bölümünden BitcoinCash seçtik.

”Amount to convert” kısmına ise alt kısımda bulunan maksimum seçeneğini seçtik. Bütün tokenleri dönüştürmek istediğimiz için maksimum seçtik.

”Amount you will receive” yazan yerdeki dönüştürme sonrası elimize geçecek olan coinlerdir. Yani 76 Coinpot tokeni 0.00001312 BCH yapıyor. Convert dedik ve kripto paralar hesapta!

”Conversion from 76 tokens to 0.00001308 bch completed (rate: 0.0000001722)”

CoinPot Referans Sistemini Kullanın!

Ben referans bulamam diyorsunuz genelde. Hayır unutun bunu! Hiçbir şey yapamıyorsanız sosyal medyanın ilgili sayfa ve gruplarında paylaşımlar yapın! Göreceksiniz referans bulmak hiçte zor değil!

5 Faucet sistemin üst bölümünde ”refer” kategorisini tıklayarak referans linkinizi, bannerları ve html kodları bulabilirsiniz!

ÖNERİLMEYENLER

  • Hiçbir şekilde Litecoin’e dönüştürme yapmayın! Yakın zamanda cüzdan mantığı değiştiği için Litecoin sadece Yobit gibi yabancı borsalara aktarılmaktadır. Türkiye’ye aktarım yapamazasınız! Koineks, Berekex vb. borsalara testlerimizi yaptık ve göndermemektedir!
  • Hiçbir şekilde Coinpot tokense dönüştürmeyin. Coinpot tokens piyango bonusu kazanmak için kullanılır! Bu yüzden herhangi bir şekilde coinpot tokens olarak çekim yapamazsınız.
  • Hiçbir şekilde çok yüksek paralar kazanabilecek ümidiyle girmeyin. Açgözlülüğün sonu yok muhtemelen kazandıklarınızı da kaybedeceksiniz!
SİTELERMİN.ÇEKİMYÖNTEMSİTEYE GİT
CoinpotÖNCE BURAYAKAYDOLUN!KAYDOL
MoonBitcoin0.0001BTCBerekex, KoineksÜYE OL
MoonCashLogo0.0001 BCHBerekex, KoineksÜYE OL
MoonDashLogo0.0002 DASHKoineks, YobitÜYE OL
MoonLitecoin0.002 LTCYobitÜYE OL
MoonDogecoinLogo50 DOGEKoineks, YobitÜYE OL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz