Coin Kazan Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

CoinKazan.club sitesi Şubat 2018 itibariyle ismini duymaya başladığımız sistemlerden birisi olarak faaliyet gösteriyor. Öncelikle bilinmesi gereken sitenin coin ile hiçbir alakası olmadığını bilmeniz. Klasik ponzi sistem oyun faaliyeti olarak karşımıza çıkan sitenin güven ve güvenlik konusunda çok fazla sıkıntısı var. Dolayısıyla her yatırım fazlasıyla risk ve endişe uyandırıyor.


CoinKazan.club (Konu 05.03.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi :  Şubat 2018
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Bilinmiyor
Şahıs Adı :  Fatih Mutaflar
Vergi No :  Bilinmiyor
Hizmet Alanı :  Ponzi
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  X
Bonus :  Yok
Para Yatırma :  Banka Havalesi/EFT, Papara
Para Çekme :  Banka Havalesi/EFT, Papara, Bitcoin, Payeer
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : Yok
Whatsapp : Yok
E-Posta :  Bilinmiyor
Canlı Destek : Tawk.To (Ücretsiz Yazılım)
İletişim Formu : Yok

AVANTAJLAR

 • SSL Var
 • Ödeme Puanı Yok
 • Canlı Destek

DEZAVANTAJLAR

 • Şirket Varlığı Bilinmiyor
 • Vergi Kaydı Bilinmiyor
 • Adres Bilinmiyor
 • Bonus Yok
 • Para Yatırma Yöntemi Az
 • Kötü Tasarım
 • Telefon Yok
 • Whatsapp Yok
 • İletişim Formu Yok
 • Güven Vermiyor

CoinKazan.club sitesi Şubat 2018 itibariyle ismini duymaya başladığımız sistemlerden birisi olarak faaliyet gösteriyor. Öncelikle bilinmesi gereken sitenin coin ile hiçbir alakası olmadığını bilmeniz. Klasik ponzi sistem oyun faaliyeti olarak karşımıza çıkan sitenin güven ve güvenlik konusunda çok fazla sıkıntısı var. Dolayısıyla her yatırım fazlasıyla risk ve endişe uyandırıyor.

CoinKazan.Club Nedir? Nasıl Oynanır?

Tamamen oyun sistemi olduğunu söylemek mümkün. Coinkazan.club internetten para kazandıran siteler arasında yerini alan ve güven vermeyen bir sistemdir. Çitak Bilişim tarafından piyasaya sürülen ilk tasarımlardan birisi kullanılmış. Birçoğunuz bu tasarımı hatırlarsınız. CoinKazan sitesi içerisinde kullanılan logo bile farklı sitelerden alınarak ufak bir renklendirme çalışması yapılmış. Ayrıca mağazada bulunan Virgin Coin, Virgin Two coin, Silver Coin, Silver Elite Coin gibi bütün isimlerinde Ongunluk ‘tan feyz alındığı ortada. Oyuna başladığınızda size 10tl ödül bakiye verilir bunu tl bakiyeye dönüştürebilir ve paket alarak oyuna başlayabilirsiniz.

CoinKazan.Club Güvenilir mi?

En başından da belirtmiş olduğumuz gibi güven veren bir site değil. Öncelikle tasarımsal olarak hiç masraf yapılmamış. 100 tl değeri olmayan basit bir yazılım olması, site içerisinde hakkımızda bölümünün olmaması güven sıkıntısı yaşatıyor. İletişim adresi olarak sadece site içerisinde entegre edilmiş ücretsiz tawk.to canlı destek eklentisi bulunuyor. Ayrıca temayı internetten ücretsiz olarak bulabileceğiniz yerlerde var. Her önüne gelenin rahatlıkla kurabileceği bu sistemin hiçbir ayrıcalığı yok. Görsellerine, ana fikrine kadar çalıntı olan bu sistem hakkında bilinen tek şey aşağıdaki görmüş olduğunuz bilgilerdir.

Sitenin whois bilgilerine baktığımızda ise alanadının GoDaddy üzerinden alındığını ve bilgilerin gizlenmediğini görmekteyiz. GoDaddy üzerinden sahte isim yada telefon numarası ile alanadı alabiliyorsunuz. İrtibat numarasının +90.5325454545 olduğu gözükmekte fakat doğruluğu tespit edilememektedir. Whois bilgilerinde gözümüze çarpan e-posta bilgisine baktığımız zaman ise site sahibinin aslında aynı zamanda bu tasarımları sattığını düşündürüyor. ciftlikoyunum@gmail.com adı ile kayıt edilen whois bilgileri hani coin sistemiydi çiftlik ne alaka dedirtiyor? Öküzcü, koyuncu, tavukçu bir sistem olduğunu rahatlıkla anlayabileceğiniz bu sistem için Coin Kazan Güvenilir mi? sorusuna da son noktayı koyuyor. Ayrıca Posta Kodu sorguladığınızda 95928 diye posta kodu olmadığını görebilirsiniz. Antalya üzerinden hizmet verdiğini belirten sitenin her tarafı ayrı bir tutarsızlık.

Önümüzdeki günlerde bu işten çok ciddi zararlar etmemek için temkinli olmanız konusunda ParaParala olarak sizleri uyarıyor ve site ile ilgili çok ciddi sıkıntılar yaşayacağınızı belirtiyoruz. Çok fazla sürmeden Coin Kazan Şikayet konularının artış göstereceğini hatırlatır, dikkatli olmanız konusunda sizleri uyarıyoruz.

EDİTÖRÜN YORUMU
Çok basit bir şekilde kurulmuş site her anlamda ayrı bir sıkıntı yaratıyor. Daha önce testlerini gerçekleştirdiğimiz ve çok sıkıntı yaratan bir tasarım olduğunu unutmayın. Biraz yatırım biriktiğinde yada bedavacı üyeler doluştuğunda zaman içerisinde ödemeler artacak. İtemleriniz silinmeye başlayabilir. Coin Kazan Sitesi baştan sonra çalıntı ve neredeyse bedavaya mal edilmiş bir sistem. Şirket bilgilerinin olmaması, iletişim bilgilerinin sıfır noktasında olması site kapandığında kime ulaşacağız sorusunu akla getiriyor. Site hakkında gerekli uyarıyı sizlere yaptık. Site ve şahıs hakkında gerekli hukuki işlemlerin yapılması için ilgili mercilere bir rapor hazırlanacak ve şikayet edilecektir.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz