Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Geçtiğimiz ayın sonunda kurulan ve kısa sürede monitor siteler aracılığıyla hızla büyüyen firmaya yaptığımız yatırımı neredeyse çıkardık. Haftalık ödeme paketine girdiğimiz sistemden bu hafta alacağımız kar ile repeat yaparak karımızı kar ile arttırmayı planladık.

coinfest ödemeCoinFest Güvenilir mi?

Bütün sistemlerin riskli olduğunu kiminden kazanç, kimisinden zarar ettiğimizi, edeceğimizi unutmayın. Bu ay oldukça yüklü reklam maliyeti yaptıklarını monitor sitelerden anlamak mümkün. Kısa sürede hızla büyüyen ve 1aylık süreçte 806bin $ yatırım toplayıp, 225bin$ geri ödeme yaptıkları görülüyor. 100bin $ civarıda kazancını yeniden yatırıma çevirenler mevcut. 72bin kullanıcıya 1aylık süreçte ulaşmayı başaran firmanın ömrü ne kadar gider bilinmez ama durum o ki bir süre daha gidecek.

Coinfest 3. Ödememizi Aldık

Monitor siteleri yakından takip edip 2.gününde düşürdüğümüz şirkete 1000$ lık bir yatırım ile başlamıştık. Şimdiye dek 850$ civarı bir çekimi sorunsuz gerçekleştirdik. Coinfest ikinci ödeme makalemize bakabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. 15 gün önce sisteme kayıt oldum kazancımı çok hızlı şekilde alıyorum inşallah bu şekilde birkaç ay giderde kazancımız çıkar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz