Çoban Çiftlik Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Çoban Çiftlik (Konu 29.07.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  10 Temmuz 2017
SSL Sertifika :  Yok
Şirket Adı :  Şirket Değil
Şahıs Adı :  Yaşar Çoban
Vergi Dairesi :  Vergiye Kayıtlı Değil
Hizmet Alanı :  x
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Yok
Bonus :  Yok
Para Yatırma :  Banka Havalesi, Papara
Para Çekme :  Banka Havalesi, Papara
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : 05530348130
 Whatsapp : 05530348130
 E-Posta :   x
 Canlı Destek : Var

AVANTAJLAR

  • İrtibat numarası var
  • Canlı Destek Var
  • Depo Yok
  • Ödeme Puanı Yok

DEZAVANTAJLAR

  • Tasarımda Yazılımsal Hatalar Mevcut
  • SSL Sertifikası Yok
  • Şirket Hizmeti Değil
  • Vergiye Kayıtlı Değil
  • Çok Fazla Güven Vermiyor
  • Riskli Oyun

Çoban Çiftlik oyunu 10 Temmuz 2017 tarihinde sisteme dahil olan internetten oyun oynayarak para kazandıran oyunlar arasında yerini alan bir çiftlik oyunudur. Çok iddialı bir oyun olarak gözükmeyen oyunu dilerseniz deneyebilirsiniz.

Çoban Çiftlik Nedir? Nasıl Oynanır?

Henüz 12 günlük olan oyun internetten oynanan çiftlik oyunları arasında yerini almaktadır. Oyuna ilk başladığınızda size 5000 altın hediye edilir. Bu parayla hemen bir montofon inek alarak üretime başlayabilirsiniz. Ürettimlerinizi 2 saatte 1 defa sağıma gönderebiliyorsunuz.

Çoban Çiftlik Referans Yarışması

Yarışmada referans sistemi var fakat yarışma bölümü altyapısı var henüz mevcut bir referans yarışması yok. Sistemde belirtildiğine göre referanslarınızın yatırımlarından %5 kazanıyorsunuz.

Çoban Çiftlik Güvenilir mi?

Oyunun yönetimi ile oyunun durumu, kaynakları ve parayı değerlendirecekleri yeri öğrendik. Henüz şirket olmayan oyun 2018 yılında şirketleşmeyi planlıyor. Henüz altyapısal anlamda bir şey söz konusu değil. Oyunun sektörde maddi yatırımı yok. Bu yüzden bu oyundan gelir elde ederek bir şeyler yapmayı düşünüyorlar. Çoban Çiftlik güvenilir mi derseniz bu durumda önermemiz mümkün değil. Yine de oynamak isterseniz oyun ortada. Batağına, çıkarına denemek isteyenler deneyebilir.

EDİTÖRÜN YORUMU
Çoban Çiftlik oyunu
yönetimi ile uzun konuşmalarımız oldu. Oyunun sektörde sağlam bir altyapısının olmaması elbette ciddi bir kaygıdır. Geleceğe dair herhangi bir şey verebileceğini düşünmüyoruz. Bu oyunu oynayabilirsiniz fakat yatırım yapmak riskini göz önünde bulundurabilirsiniz. ParaParala olarak yatırım yapabileceğimiz oyunlar arasında yer almamaktadır. İnternetten para kazanmak isteyenler için gösterilen bu oyunun tercihi tamamen size kalmış. Yazılımsal olarak oyunda çeşitli hatalarda mevcut. Menüde ahır limiti var fakat bu limiti tasarımdan çıkarmak yerine sınırsız hale getirmek için ücretsiz depo yükseltme eklenmiş. Aynı şekilde ticaret puanı mantığında da aynı hata mevcut. Yeterli bir yazılımcısının elinden geçmediğini düşündüğümüz bu script güvenlik konusunda da sınıfta kalıyor. Çoban çiftlik şikayet konusunda yeni olduğundan bir şey barındırmıyor. İlerleyen günlerde neler olur hep birlikte göreceğiz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz