Clixsense Kullanım ve Kazanç Detayları
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Clixsense hakkında sizlerle daha önce genel bir tanıtım paylaşmıştır. Bugünkü yazımızda ise, sitenin tüm detaylarını ve kullanımını detaylı bir şekilde görebileceksiniz. Clixsense güvenilir PTC siteleri arasında yer alıyor. Yani sadece tıklama yaparak para kazanabiliyorsunuz. Sitenin en kötü taraflarından birisi ise, Türkçe dilinde hizmet vermiyor oluşu. Fakat bu problemi Clixsense Türkçe formundan çözebiliyorsunuz. İsteyen kullanıcılar site üzerinde sağ tıklama yaparak Türkçe diline çevrim yapabilirler, bu sayede daha anlaşılır olacaktır.  Öncelikle siteye nasıl üye olabileceğinizden başlayalım. Sonrasında tüm kısımları tek tek detaylandıracağız.

Clixsense Üye Ol

Aşağıda belirtmiş olduğumuz linkten veya direk site adresinden giriş yaparak siteye üye olabiliyorsunuz. Üyelik linkine tıkladığınızda karşınıza İngilizce bir form çıkıyor. Bu sebeple bunu resimle detaylandırıyoruz.

clixsense kayıt

Görülen bu formda sizden isim, soy isim, mail gibi belgeler talep ediliyor. Bunları doldurmanızın ardından mail adresinize gelecek onay linkini tıklamanız yeterli olacaktır. Kabul edilen üyeliğiniz sonrasında üst kısımda bulunan “Sign İn” sekmesiyle siteye giriş yapabilirsiniz.

Clixsense Bölüm Detayları

Farklı farklı kazanç imkanları olan site üzerinde, verilen her sekmeyi detaylı bir şekilde inceleyelim.

Clixsense View Ads: Reklamları görüntülemek anlamına gelen bu bölüme tıkladığınızda, ziyaret edebileceğiniz reklam sayfalarına erişim sağlayabiliyorsunuz. Her tıkladığınız reklamdan 0,02 $ kazanç elde edebiliyorsunuz. Bu kısımda verilen reklamları sık sık ziyaret edebilirseniz daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Alttaki resimde görülen mavi kutucuklara tıkladığınızda sizi reklama yönlendirecektir.

clixsense views,

Clixsense Surveys: Bu kısımda profilinize uygun olan anketleri görebiliyorsunuz. Genel anlamda bakıldığından çok sık anket gelmediğini söyleyebiliriz. Gelen anket olduğu zaman Surveys sekmesinin yanında rakam belirecektir. Alttaki resimde detaylı bir şekilde görüldüğü gibi, sitenin vermiş olduğu anketlerin kazançlarını ve sürelerini görebiliyorsunuz. İsterseniz dışarıya yönlendirme yapan anketlere de katılım sağlayabilirsiniz.

clixsense surveys

Clixsense Offers: Bu bölümde size sunulan farklı teklifler bulunuyor. Bazen tıklama yapmanız, bazen anket doldurmanız veya uygulama indirmeniz talep edilebiliyor. Alt kısımda açılan teklif sekmelerinde farklı seçenekleri ve kazanç oranlarını görebilirsiniz. Uygulama indirmek veya anket doldurmak ise tamamen size kalmış.

clixsense offers

Clixsense Tasks: En önemli bölümlerden birisi Tasks bölümüdür. Burada en fazla kazancı elde edebiliyorsunuz. Sekmeye tıkladığınızda size farklı görevler sunuluyor. Bu görevlerde sizden bir sitenin adresini bulmanızı veya doğrulamanızı talep edebiliyorlar. Kulağa zor gelse de oldukça basit bir şekilde işlemi yapabiliyorsunuz. Alt kısımda görüldüğü şekilde açılan “Tasks” sekmesinden görevlere tıklayabilirsiniz. Yan kısmından da verilen ödemeyi görebiliyorsunuz.

clixsense tasks

Clixsense ClixGrid: Bu bölümde bir oyun oynuyorsunuz. Açılan resimde kutucuk seçiyorsunuz ve yönlendirildiğiniz sayfada 10 saniye bekliyorsunuz. Sonrasında sayfaya döndüğünüzde büyük ödül olan 10 Doları kazanıp kazanamadığınız görebiliyorsunuz. İlk seferde çıkmadıysa üzülmeyin, tekrar denemeler yapabilirsiniz.

Clixsense ClixGrid

Clixsense Advertise: Buradan siteye blog veya sitenizin reklamını verebiliyorsunuz.

Clixsense Affiliates: En fazla kazanç sağlayabileceğiniz bölümlerden biriside burası. Bu kısımdan başkalarını davet edebileceğiniz referans linkini görebiliyorsunuz. Buradan yapacağınız çalışmayla tıklama başına, üyelik başına ve işlem başına ekstra kazanç elde edebilirsiniz. Sizin referansınızla kayıt olan kullanıcılar, işlem yapmaya devam ettikçe sizde kazanç elde edebiliyorsunuz.

clixsense affalites

Clixsense Forum:  Bu kısımda Türklere özel açılan forum konularını da görebilirsiniz. Her ülkeye farklı şekillerde başlık oluşturan Clixsense buradan artı puan almayı başarıyor. Diğer Türk kullanıcılarla bilgi alışverişinde bulunabilir, ödeme kanıtlarını görebilir ve yardım talep edebilirsiniz.

clixsense forum

Clixsense Üyelik Sistemleri

Site üzerinde standart ve Premium olmak üzere iki farklı üyelik sistemi bulunuyor. Strandat ve Premium arasında fark ise, günlük gönderilen reklam ve anket sayısı bulunuyor. Premium üye olmanız için yıllık 17 $ ödemeniz yeterli gelmektedir. Bu sayede daha fazla referans toplayarak para kazanabilirsiniz.

Clixsense Para Kazanma

Siteye ilk defa üye olduğunuzda düşük tutarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Yeni başlayan üyeler günlük ortalama 1-2 kazanç elde edebiliyor. Ancak referans toplamaya devam ederseniz, belirli bir süre sonra kazancınız ortalama 10-15 Doları bulabiliyor. PTC sitelerinde sadece reklam tıklamayla yüksek kazançlar elde edemezsiniz. Yapmanız gereken bolca referans toplamak.

Clixsense Ödeme Bilgileri

Siteden kazandığınız tutarı çekebilmek için birden farklı yöntemi tercih edebiliyorsunuz. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Payza
  • Skrill
  • Neteller
  • Pyoneer
  • Paytoo
  • Tango Card

Çekim talebinde bulunmak isteyen standart kullanıcıların minimum 8 $ bakiyeye sahip olması gerekiyor. Premium üyeler için ise alt limit 6£$ olarak belirtilmektedir. İstenilen limite ulaştığınızda Account Summary- My account details- my balance kısmının sağ tarafından “Cashout” seçeneği belirecektir. Ödeme talebinde bulunmadan önce profil ayarlarınızdan kullandığınız yöntemin bilgilerini ve mail adresini kontrol etmelisiniz. Bulunulan talepler sıraya koyularak kullanıcılara ödemeleri yapılır. Kesin bir zaman verilmemekle birlikte 3-20 gün arasında ödemeyi alabilirsiniz.

Ödeme Kanıtları:

clixsense ödeme kanıtı

ödeme yöntemi

Not: Ödeme kanıtları sitenin Türkçe forumundan alıntıdır. Daha fazlasını forum üzerinden görebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular olursa yorum atabilirsiniz.

[review]

1 YORUM

  1. Zamanında ilgilendiğim sistemlerden birisi. Kazanmak çok çok zor ödeme konusunda bir problem yok fakat aşırı uzun vade de kazanç olduğu için tavsiye etmiyorum. Çok az kazandırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz