Çılgın Tavuklar
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

BU OYUN KAPANMIŞTIR.

DEĞERLENDİRME ARTIK GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRMİŞTİR.

Oyun Künyesi (Konu 29.03.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  02 Mart 2016
SSL Sertifika :  Var
Topluluk :  Yok
Ödeme Puanı :  Var
Depo :  Var
Para Yatırma :  Papara
Para Çekme :  Papara
Bonus :  Var (İşe Yaramıyor)
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon :  Yok
Whatsapp :  Yok
E-Posta :  destek@cilgintavuklar.com
Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Referans Yarışmaları Düzenlenmektedir.
 • Tasarım İyi

DEZAVANTAJLAR

 • Ödeme Puanı Var
 • Ticaretten Ödeme Puanı Kasmak İmkansız
 • Ödeme Puanı Toplayan Para Çekebilir
 • Depo Sınırı Var
 • 100.000 Depodan Sonra Ücretli Genişletme
 • Güncel Bonus Yok
 • Yatırım Yapmadan İlerleme Şansı Yok
 • Ödeme Yöntemleri Az
 • İletişim Yöntemleri Az
 • Bonus Bölümü Reklam Veren Olmazsa Hep Boş

Çılgın Tavuklar Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Çılgın tavuklar 2016 yılının mart ayında piyasaya sürülmüş oyun oynayarak para kazandıran siteler arasında yerini alıyor. Oyunun depo kapasitesi ve ödeme puanı olduğundan son zamanlar ciddi üye kaybettiği düşünülmektedir. Çılgın tavuklar oyun sitesine sizden istenilen bilgileri sisteme girerek kayıt olabilirsiniz. Ekstra bir gereksinime ihtiyaç yoktur.


Çılgın Tavuklar Nasıl Oynanır?

Oyunun mantığı tavuk al yumurtalarını satarak akçeye çevir. O akçeler ile depo kapasitesini yükselt yada yeni tavuk al. Satılan her yumurtadan ayrıca TL kazanırsınız. Bu oyunun en kısa mantığı budur. Fakat detaylarına baktığımız zaman oyunun çokta elle tutulacak yanı yoktur. Depo kapasitesi olduğundan sürekli girip depo boşaltmanız gerekir.

ÇILGIN TAVUKLAR OYUNU PANEL MENÜSÜ KULLANIMI

Tıkla Kazan(PTC) : Bu alanda verilen reklam bağlantıları vardır. Reklam bağlantılarını tıklayarak açılan yeni sekmede 10 saniye kalarak minik gelirler elde edebilirsiniz. Bir nevi reklam alanıdır. Fakat çok fazla reklam denk gelmeyebilir.

Ticaret : Sistem belirli aralıklarla üretim miktarınıza bağlı olarak size ödeme puanı verir. Bu ödeme puanlarını kontrol edebileceğiniz alandır. Günlük en fazla alınabilecek ödeme puanı limiti ise 20 olarak belirlenmiştir.

Pazar : Bu alandan tavuk satın alabilirsiniz veya tavuklarınızın yumurtalarını satabilirsiniz.

Depo : Tavuklarınızın ürettiği yumurtaları bu alanda saklarsınız. İlk başlangıçta 2000 adet yumurta stoğu tutabilecek kadar deponuz vardır.

Envanter : Envanter kısmında sizler level atladıkça bir miktar yumurta hediye alırsınız. Bu hediyeler envanter kısmında depolanır. Güzel yanı ise depo limitinizi doldurmak istemiyorsanız envanterde bırakabilirsiniz. Oyunda online olduğunuz sırada depoya aktarıp, pazar kısmından satabilirsiniz. Böylelikle deponuz şişmeyecektir.

Kutu Kır : Burası paralı sistemdir. 5 Tl’ye aldığınız kutuları kırarsınız ve sürpriz hediyeler çıkar. Hediyeler genellikle akçedir. Arada tavuk bulanlarda vardır.

Kümes : Kaç tavuğa sahipsiniz, ortalama depo dolum saatiniz, deponun dolmasına kalan zaman, kümes bilgileriniz, tavuklarınızın kalan ömrü gibi kısımları burada görebilirsiniz.

TL – Akçe Çevir : Adı üzerinde. Kazandığınız gerçek parayı akçeye çevirebilirsiniz.

Para Çek : Banka havalesi 1.5 tl komisyon keser. MHL Game Bakiyeye aktarmak isterseniz %7 komisyon alırlar. İsterseniz mehmetçiğe bağış yap seçeneğiyle bağışta yapabilirsiniz.

Akçe Satın Al : Bu alandan isterseniz akçe satın alabilir, oyununuzu hızlı bir şekilde ilerletebilirsiniz.

Referans : Bu alanda referans kodunuz vardır. Referans kodunuzla sisteme üye yaptıklarınızdan ekstra gelir elde edersiniz. Bir nevi network marketing sistemidir.

Referans Yarışması : En çok referans getirene ekstra ödeme! 1.olana 1000TL, 2.olana 600 TL, 3.olana ise 300TL gibi bonuslar yatırılır.


EDİTÖRÜN YORUMU

 • Oyun tamamen para üzerine kurulmuş. İlk çıktığı zamanlar 10 TL yatırımla yüzlerce TL kazanabilirsiniz diye reklamlar dönüyordu. Fakat böyle bir durum söz konusu değil. Ödeme puanı kazanabilmeniz neredeyse imkansız. Sürekli ticaret bölümünde sayfayı yenileyerek ödeme puanı kasabilirsiniz diye söylemler vardı. Bunlar yanlış. Ödeme puanı 100 TL tavuk aldıktan sonra kasabilirsiniz ufak ufak. Sayfa yenileyerek genelde 0.99 olur. 1puanlık ödeme puanı çok zor denk gelir. Dolayısıyla 1puan altı işinize yaramamaktadır. Sürekli sıfırlanıyor. Ödeme puanı ve depo yüzünden V2 çıktı. Ödeme Puanı ve Depo yok. Fakat o versiyonunda birçok dezavantajı mevcut.
 • Ödeme puanı kasamadıktan sonra oyunda vakit geçirmeniz mantıklı değil. Aylardır oyunu test eden bir editör olarak aşağıdaki tabloyu sizlerle paylaşmak isteriz. Henüz 1TL bile çekim işlemi yapılamadı. Çünkü 5 aydır ödeme puanı toplama şansı olmadı. Ödeme puanı tavuğu 100 TL ve 3 ayda 110 TL toplar.
UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz