Çılgın Tavuklar Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Çılgın Tavuklar oyunu ekim ayının başında açılan mazisi kirli oyunlardan birisidir. Oyunu hızlıca incelediğimizde karşımıza çıkan tutarsızlıkları sizlerle paylaşmakta fayda var.

Çılgın Tavuklar Mazisi

Çılgın Tavuklar 2 Mart 2016 yılında kurulan ilk ponzi sistemlerden birisidir. 2016 yılında ilk olarak karşımıza çıkan oyun kısa bir sürelik faaliyetlerin ardından ödeme yapamamış ve oyunu devretme kararı aldığını belirtmişti. 27 Şubat 2017 tarihinde kötü gidişata sözde yeni ekip ile devam edileceğini bildirip V2 server ile devam edildi. Asef Demirel tarafından yönetilen oyun bu şekilde sadece birkaç gün devam etti. Yani çılgın tavuklar ödeme sorunu var diyerek devretti imajı verirken yerine gelen sözde yönetim baş edemedik diye kilit vurdu!

Çılgın Tavuklar güvenilir mi sorunuza pas geçtiğimiz oyunlardan birisidir diyebiliriz. Oyunun yeni facebook sayfasında yapılan açıklamada

”ÇılgınTavuklar’ın ilk yöneticileri tekrardan görevi eline aldı. Satılan tüm hisseler tekrardan geri alınarak , eski yönetim fes edildi. İlk sahibi ve yeni yönetim ekibiyle tekrardan yapılandırmaya alındı.Yenilenen arayüzüyle ve geliştirilmiş kazanç sistemiyle , sizlere daha keyifli bir oyun ve daha fazla kazanç sunacağız. ÇılgınTavuklar Çok Yakında Sizlerle”

deniliyordu..

Çılgın Tavuklar Giriş

Çılgın Tavuklar Güvenilir mi?

Uzun bir aradan sonra hiçbir şey olmamış gibi sazan avına çıkan Çılgın Tavuklar oyunu, şişirilmiş ve bot kullanıcılar ile süslenmiş kalabalık fan sayfası ile göz boyamaya geldi. Oyunun 7 aylık aradan sonra ilk sahipleri olarak bütün haklarını aldık geldik demesi ile aklımıza sektörde ilk yatırımımız geldi. E-pin sistemi ile kimliklerini gizlemeye çalışmaları ve aracı kurum olarak xgame kullanmaları güvensizliğin devam ettiğini gösteriyor.

Reklam İçin Mail Aldık

Sitemiz üzerinde çılgın tavuklar adına reklam yayını yapılması için bir mail aldık. Muhammet Demirel adına gelen bu mail Asef Demirel adını hatırlattı! İlk zamanlar mhl bilişim adı altında kayıt dışı faaliyetlerini sürdüren sistem şimdi sözde ilk yöneticileri olarak devam ediyor.

Bizden sizlere uyarı Çılgın Tavuklar tarafından dolandırıldık ve ParaParala ‘yı dolandırıcıları ifşa etmek için kurduk! Yani bugün burada ParaParala markasının gün yüzüne çıkmasının en büyük nedeni Çılgın Tavuklar oyunudur! Bunu bir çoğunuz canlı yayın videolarımızdan biliyorsunuz!

Şimdi bu kayıt dışı oyuna hizmet ettiğiniz her referans bağlantısı sizlere bir beddua olarak geri dönecektir! Bizden söylemesi..

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz