Çılgın Tavuklar Giremiyorum
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

İnternet üzerinden oynanan tarayıcı ve mobil oyun Çılgın Tavuklar oyununa giriş yapılamıyor. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru kullanıcılarının karşısına çıkan oyun sıkça şikayet alıyordu. Birçok alternatifin olmasına rağmen ödeme puanı ve depo limiti gibi sorunlar ile başlayan şikayetler artış gösterince Çılgın Tavuklar V.2. sürümü çıkarıldı ve yeni bir server oluşturuldu.

Çılgın Tavuklar, 2017 yılının Ocak ayında uzun bir güncellemeye gidildiğini söylemiş olup, 14 Şubata kadar bu güncellemenin bitmeyeceğini belirtmişlerdi. 14 Şubat’ta yeni yayın hayatına başlayan sitede hiçbir değişiklik yok diyecek kadar azdı. Sadece oyun içerisine taş, kağıt ve makas bölümü eklenmişti. Oyunun önce Forum bölümü kapandı. Sonra belirli aralıklar ile kesintiler yaşandı.

İlk versiyonundaki şikayetleri azaltmak için V.2 çıktı ama bir işe yaramadı. Oyundan kopan binlerce üye başka oyunlara geçiş yaptı. Çılgın Tavuklar oyunu sürekli sıkıntı ve sorunlar ile ilerlerken bugün tekrar kapandı. Şu sıralar siteye erişim yok. Aynı zamanda mobil uygulama üzerinden de giriş yapılamıyor.

Çılgın Tavuklar Şikayet

Oyunu oynayanların birçoğu kaçış yapmış olsa da, kalan kısmı hala direniyor. Oyun gidiş hattının pek iyi olmadığını söylemekte fayda var. Her geçen gün duyarsız bir hale gelen Çılgın Tavuklar Şikayetleri peşinde sürüklüyor. Bizim önerimiz olabildiğince büyük adım atarak uzaklaşmanız! Zira site yavaş yavaş yayın hayatına son verecek gibi duruyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz