Çılgın Kümes Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Çılgın Kümes (Konu 19.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  Ağustos 2016
SSL Sertifika :  Yok
Şirket Adı :  Belirsiz
Vergi TCKN  :  x
Vergi Dairesi :  x
Hizmet Alanı :  x
Faaliyet Kodu :  x
Ödeme Puanı :  Var
Depo Limiti:  Var
Para Yatırma :  Banka Havalesi
Para Çekme :  Banka Havalesi
Bonus :  Yok
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon :  Yok
Whatsapp :  Yok
E-Posta :  info@cilginkumes.net
Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Oyunun Hiçbir Avantajı Yoktur

DEZAVANTAJLAR

 • SSL Sertifikası Yok
 • Şirket Değil
 • Vergiye Kayıtlı Değil
 • Ödeme Puanı Var
 • Depo Sınırı Var
 • Bonus Yok
 • Telefon Yok
 • Canlı Destek Yok
 • Facebook Sayfası Yok
 • Amatör Hizmet
 • GÜVEN VERMİYOR

Çılgın Kümes oyunu 2016 yılında kurulmuş internetten para kazanmayı kullanıcılarına vadeden bir oyundur. Oyunun prensip olarak tanıtımını yapalım. Editör yorumu ve güvenilir mi başlığını okumanızı öneririz. Çılgın Kümes oynamaya başlamak için sitenin ana sayfasında bulunan kayıt formunu doldurmak yeterlidir.

Çılgın Kümes Nedir?

Çılgın Kümes, sistem içerisinde sanal olarak üretilen sütlerin satışından elde edilecek gelirlerin belirli bir oranını kullanıcılarına ödemeyi taahhüt eden bir sitedir. Sistem içerisinde girişte üyelik bonusu verilmekte ve belirli zaman dilimleri içerisinde kazanılabilecek bir bonus sistemi sunulmaktadır. Ayrıca sistem içerisinde bir referans sistemi bulunmaktadır. Bu sayede yeni üye getirilen kullanıcılar komisyon ödemesi alma hakkı kazanabilmektedirler.

Çılgın Kümes Nasıl Oynanır?

Çılgın kümes oyununda, başlangıçtan gelen yeni üyelik ücreti ve bonuslardan gelen para ile yeni inekler alınır. Ayrıca sistem içerisine yatırım yaparak elde edilen sanal para birimiyle yeni inekler almak mümkündür. Sistem aktiflik oranında kazanç sağlamayı vadederek kullanıcılarına hizmet verir. Aktiflik oranında kazanılacak miktarın çarpanı artacaktır. Çünkü sistem belirli aralıklarla çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinliklere katılarak kazanç çarpanını artırmak mümkündür. Çılgın kümes oyununda satın alınan ineklerden süt elde edilir. En çok süt elde edilebilecek inek türü efsanevi inektir. Maliyet oranına göre en çok süt bu inek türünden elde edilmektedir. Alınan ineklerden elde edilen sütler satılır. 100 ml süt – 1 altın olarak işlem gören pazarda, satış miktarının yüzde 35’i TL olarak çekim yapılabilecek hesaba aktarılır. Ödeme alt limitine ulaşıldığında bu bölümde bulunan miktar çekilebilmektedir. Ayrıca bu yüzde 35’lik bölüm kullanıcıların istemesi halinde  sistem içerisine yeniden dahil edilebilmekte ve bu kazanç yeniden yatırıma yönlendirilebilmektedir.

Çılgın Kümes Ödeme Yöntemleri

Çılgın Kümes ödeme alt limiti 10 TL olarak belirlenmiştir. Bu miktara ulaşıldığından  banka havalesi ile ödeme alınabilmektedir. Çılgın kümes ekşi sözlük gibi popüler sözlük sayfalarında ödeme kanıtları bulunan bir sistemdir. Ayrıca çılgın kümes forum sayfalarında da birçok ödeme kanıtına ulaşılabilmektedir.  İçerideki yatırım oranı büyüdükçe kazanç miktarının artacağını taahhüt eden bu sistemin 20.000’in üzerinde kullanıcısı bulunmaktadır.

Çılgın Kümes Güvenilir mi?

Oldukça sıkıntılı durumlar var. Özellikle yatırımlı üyelere para kazandırmamak için her şey yapılmış. Oyunun en basit güvenlik kriteri ssl sertifikası yok. Oyunda hiçbir şekilde e-posta haricinde bir iletişim durumu yok. Site kapandığında o mailde kayboluyor. Telefon, adres, facebook, canlı sohbet, oyun içi sohbet, whatsapp gibi hiçbir iletişim bilgisi yok. Çılgın kümes güvenilir mi sorusuna istediği gibi ödeme kanıtı ile çıkılsın güven oyu düşüktür. Asla tavsiye edeceğimiz bir oyun değil.

EDİTÖRÜN YORUMU
Oyun duruş itibariyle hiç güven vermiyor. Birçok alternatif oyun varken bu oyunu tercih etmek oldukça yersiz. Oyunun güvenlik kıstasları oldukça zayıf. Çok parlak bir geleceği olduğunu düşünmüyoruz. Dikkatli olun 90. dakika golü yemeyin!

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz