Çılgın Geri Dönüşüm Ödeme Yapıyor mu
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Çılgın Geri Dönüşüm sektörün uzun soluklu sistemlerinden birisi olarak faaliyet göstermekteydi. Coin ve altcoinler ile yatırımları değerlendiren şirket en iyi kazandıran sistemlerden birisiydi. Kripto paraların uğradığı azizlik sonrası yükselişe geçmemesi bir çok şirketin kapatıp gitmesine neden oldu. Çılgın Geri Dönüşüm Kapandı mı?

Çılgın Geri Dönüşüm Kapandı mı?

Sitenin kapanması ile birlikte cilckcoin.com âdresinden devam eden şirket dışarıdan yeni ödemeler almıyor. Çılgın Geri Dönüşüm ile yapmış olduğumuz son görüşmede hatırlarsanız şirket sadece insanların ödemesini alana kadar reklam gelirleri elde edebilecekleri sistem kurmuşlardı. Üyelerinden de ricada bulunan şirket siteye giriş yaparak reklamları tıklayın bu reklam gelirlerini aradaki maddi farkı kapatıp ödemeleri yapmaya devam edelim diye istekte bulunmuştu.

Çılgın Geri Dönüşüm isminin cilckcoin.com adresine yönlendirilmesinden sonra birçok kişi ödeme almaya devam etti. Yatırımcıları zararsız bir şekilde sistemden uğurlamak, kötü bir izlenim bırakmamak için çabalayan şirket ödemelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Siteye giriş yaparak reklamları tıklamak için sadece 30 saniyenizi ayırarak sizlerde ödemelerinizi almaya devam edebilirsiniz. Ödemelerdeki yaşanan tek sıkıntı önceden 1 günde gönderirlerdi şimdi 3-4 gün kadar sürebiliyor.

Çılgın Geri Dönüşüm Dolandırıcı mı?

ParaParala olarak şirketin en başından beridir güzel işler ile karşımıza çıkmak istediğini biliyorduk. Güvenimizi hiçbir zaman kaybetmediler. Yapmaya çalıştıkları ticaret 1 yıl sorunsuz bir şekilde sürdü. Ve ticaretin azizliğine uğradılar. şimdi dışarıdan bir kuruş almadan reklam gelirleri ile ödemeleri yapıyorlar.

Bugüne dek Çılgın Geri Dönüşüm dışında da bu özveriyi gösteren bir tek şirket olmamıştır! Ellerinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışan şirkete destek çıkın. ”Reklam tıklayarak para kazanmak” gibiymiş gibi davranın ve tıklayarak ödeme almaya devam edin.

Daha önceki sistemde cumartesi ve pazar günleri yani haftasonları ulaşmak zor olan sistem şimdi bir şekilde ödemelerini yapmak için çabalıyor. 4 Nisan tarihinde para çekme bildiriminde bulunduk ve 8 nisan pazar günü yattı. Haftasonları sistemle uğraşmayanlar şimdi haftasonu bile başarıyla sonuçlandıramadıkları ticaretin sonucunu iyileştirmeye çalışıyorlar.

2 YORUMLAR

  1. 2100 TL para yatırdım toplamda ana param aldigim para toplasan 300 TL yok hala içerde 2 aydir bekleyen ödemem ve çekmem gereken var ve yapilmiyor hiç bir şekilde iletişim kurulmuyor, üzerine birde şuanda siste suspend yemiş yasal olarak gereken işlemleri başlatacağim.

  2. Bu sistem kuruldugu günden beri ödeme yapılmıyor yatırdıgım 1200₺ nin yalnızca 70₺ sini geri alabildim reklam gelirlerinden ödeniyor diyorlar yalan ödeme yapılmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz