Çılgın Geri Dönüşüm Bağış Yaptı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

20 Mart 2017 tarihinde faaliyetlerine başlayan Çılgın Geri Dönüşüm oyunu sosyal sorumluluklar dahilinde sokak hayvanlarına yardım elini uzattı. ParaParala olarak her fırsatta buradan elde ettiğimiz referans gelirlerini sokaktaki hayvanlara bağışlamaya başlamıştık. Sosyal sorumluluklar kapsamında yardım eli uzattığımız sokak hayvanları için Çılgın Geri Dönüşüm Oyunu bağışını yaptı.

Çılgın Geri Dönüşüm Üye Ol Kazanmaya Başla

Çılgın Geri Dönüşüm Bağışı Hesabımıza Geçti

Sosyal sorumluluklar dahilinde birçok platform mevcut. ParaParala ‘nın 2011 yılından itibaren faaliyet gösterdiği bir diğer platform olan Bağımsız Yaşam Hakkı Savunucuları Platformu 6 yıldır aktif bir şekilde birçok noktada sokak hayvanları için faaliyet gösteriyor. Geçtiğimiz haftalarda başlattığımız yardım akımının ilk adımı Çılgın Geri Dönüşüm oldu. Aşağıda ki dekontta görmüş olduğunuz üzere hesabımıza aktarılan yardım parası önümüzde ki 3-4 gün içerisinde yerine ulaştırılacak ve buradan nereye ne şekilde değerlendirildiği ibraz edilecektir. Çılgın Geri Dönüşüm oyunu sosyal sorumluluklarımıza karşılıksız destek verdiği için ve ParaParala bilişim ağına güven duyduğu için sokaktaki can dostlarımız hayvanlar adına teşekkür ediyoruz.

Çılgın Geri Dönüşüm Bağış

Çılgın Geri Dönüşüm Üye Ol Kazanmaya Başla

Bağımsız Yaşam Hakkı Savunucuları Platformu

2011 yılında ParaParala’nın kurucusu tarafından kurulan Türkiye’nin ilk bağımsız hayvan hakları örgütüdür. Tıpkı ParaParala mantığı ile hayvanları kullanarak insanları dolandıranlara karşı kurulmuş en güvenilir hayvan hakları örgütüdür. Aynı zamanda Türkiye’nin birçok yerinde aktif bir şekilde faaliyet göstererek bir çok eylemler, etkinlikler düzenleyerek Türkiye’de çok büyük sesler getirmiştir. Bağımsız Yaşam Hakkı Savunucuları platformu‘nun sloganı ”Her Yerde Kan Var” dır. Basına yansıttıklarımızdan minicik bir kolaj aşağıdadır.

bağımsız yaşam hakkı savunucuları platformu

 

Çılgın Geri Dönüşüm Üye Ol Kazanmaya Başla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz