Çılgın Geri Dönüşüm Kapandı mı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Çılgın Geri Dönüşüm tam 1 yıldır sorunsuz bir şekilde hizmetlerini sürdürüyordu. 20 Mart 2017’den beridir aktif olan sistem biraz önce sistemini durdurdu. Kripto para ve alt coin borsalarında faaliyet gösteren şirket son zamanlar sert düşüşler yaşayan kripto para dünyasından etkilendi.

Çılgın Geri Dönüşüm Kapandı mı?

En önemli sorulardan birisi elbette yaşanan düşüşlerle birlikte Çılgın Geri Dönüşüm Kapandı mı? sorusu oldu. Çılgın Geri Dönüşüm bünyesinde bulunan sistem 20 Mart 2018 ‘e kadar sistemi üretime kapattı. 20 Mart itibariyle yeniden açılacak sistemin yeni bir düzenleme getirmesi planlanıyor.

Çılgın Geri Dönüşüm İle Görüştük

Önceki gün bize ulaşarak kötü bir durumda olduklarını dile getiren Çılgın Geri Dönüşüm Yönetimi, etkilendikleri kripto para dünyasından zarar edilmese de istenilen kar marjını yakalayamadıklarını belirtti. Son zamanlar sektörde yaşanan sıkıntılardan dolayı zamansız bir sistem durdurma olsa da şirket olarak bazı kararların alındığını söyleyebiliriz. Yapılan ortak görüşmede yatırımcıların kazançlarını sorunsuz olarak alabilmeleri için sistemde reklama yönelik çalışmalar yapılacak.

Reklam Sistemleri Eğlenceyle Buluşacak

Birçok yatırımcının paramı verir kazancımı alırım mantığı ile sisteme giriş yaptığı bir gerçek. Fakat önümüzdeki günlerde bir sürpriz olmazsa sistem komple kapatabilir. Kapatmak gibi bir durum olmaması için site içerisinde bazı ekstra reklam uygulamaları ve vakit geçirebileceğiniz flash oyunlar yer alacak. Sizler oynadıkça şirket bu işten hem kazanıp, hep kazandıracak. Bu şekilde kripto para sektöründen alınan darbenin zararı minimuma inecek ve ödemeler 1 yıldır olduğu gibi sorunsuz olarak devam ettirilmeye çalışılacak. Günde birkaç dakikanızı sisteme ayırarak şirketin zarar etmesini engelleyebilir, kazançlarınızı sorunsuz olarak alabilirsiniz.

Çılgın Geri Dönüşüm İsmini Değiştirecek

1 yıldır alışık olduğumuz ve sorunsuz bir şekilde bu güne kadar dayanabilen şirket bundan sonra alıştığımız o ismi değiştiriyor. Henüz yeni isminin hangi domaine taşınacağı karara bağlanmış değildir. Çılgın Geri Dönüşüm tarafından site içerisinde yapılan duyuru metni ise şu şekildedir.

Merhaba Değerli Yatırımcılar;

Hepimizin bildiği gibi yatırımlar kripto para birimleri sektöründe değerlendirilmekteydi son zamanlarda yaşanan sert düşüşlerden ve kayıplardan dolayı sistemimiz büyük miktarda etkilenmiş olup yatırımlarımızın değer kayıplarına neden olmuştur bu nedenle sistemimizin değişmesi gerekliliği ihtiyacı doğmuştur. Yeni üyelik kayıtları kapanmış ve üretimler durdurulmuştur.

Sistemimiz 20 Mart 2018 tarihi itibariyle tüm yatırımcıların kazanç sistemi tıklama ve reklam geliriyle elde edilecektir. Sisteme her üye girişi yaptığınızda çeşitli web sitelerine yönlendirilip oyun oynama ve reklama tıklama sağlanarak günde sadece 5 dk. nızı alan bu işlemle tüm yatırımcıların ödemeleri yapılmaya devam edecektir.

Bu durum kazanç sistemi için mecburi olup oyun sitesine giriş ve reklama tıklama yapmayan üyelerimiz o gün gelir elde edemeyecektir.

Hepimize düşen bu basit görevi el ele vererek kazancımıza devam etmeyi ve sistemimizin verimliliğini sürdürmek adına sizin için çalışmaya devam ettiğimizi bilmenizi istiyoruz.

Sistem şuanda bakımdadır değişmiş hali ile 20 Mart 2018 tarihinde aktif edilecektir.

Bu süreçte gerek sitede canlı destek ve whatsapp canlı destek aktif olup soru ve görüş için ulaşabilirsiniz.”

11 YORUMLAR

  1. yazıklar olsun 5000 tl yatırım yaptım. yapmadan önce şirket batsada ana para garantisi vermişlerdi şimdi ne olacak bizlerdemi suç duyurusunda bulunalım dolandırıcılıktan ?

  2. Benim İçerde Birikmişim vardı gakettiğim o yeni sistemde gözükmüyor sıfırlanmış.Ee ne olacak şimdi hazır birikimimizi beden sıfırladınız?

  3. benimde param gitti arkadaşlar toplanıp hep birlikde savcılığa suç duyurusunda bulunalım bu şekilde bir dolandırıcılık sistemi yok ha çiftlik bank ha bunlar ne farkı kaldı ki ? O kadar para yatırdım 1 kuruş geri çekmedim kazanç zaten yok yalan oldu yatırdığım kendi paramıda alamıyorum bilmem kaç ayda yılda paramı geri iade edecekler varmı böyle saçma birşey ? ki ben hep 45 günlük paket alırdım almaz olaydım hep birlikde bir araya gelip gerekli mercilere başvuralım mahkeme savcılık bilişim suçları ne yapılması gerekiyorsa

  4. ben diyorum toplanıp hep birlikde savcılığa suç duyurusunda bulunalım haberlerdeki çiftlik bankdan tutuklananları bunlar hiç görmüyor sanırım bimer savcılık mahkeme ne varsa hepsine gidelim

  5. Ben cuma günü 300 tl çektim gönderdiler sorun yok herkes anaparasını reklamlardan kazanıp alıyor diğer sistemler kaçtı uçtu battı şuan karşınızda muhattap dahi yok çılgın geri dönüşüm sistemi ödemelerini sorunsuz yapıyor sadece sistem değişti başka birşey yok gün de 1 2 kere reklama tıklıyorum paramı alıyorum büyütülecek birşey yok buraya yorum yapanlar gerçekten yatırım yaptıkları da şüpheli bence saygılar…

  6. Ben anlamam arkadaş para yatırdım 2100 tl bana 450 ile 600 gün süre ile ödeme yapması gerekmektedir … Sonradan caymak nedir olmaz böyle iş hemen savcılığa şikayet ediyorum …

  7. Site komple kapandı şimdi ne olacak verdiğiniz telefon umarasına da ulaşılmıyor ne insan görünümlü cani ler paramı nasıl geri alacam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz