ad

Yazar hakkında

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Uğur

  Düzeltme yapayım, şirkete yapılan ödemeler ortalama 1-4 saat arası hesaba geçiyor. 1 gün sürmüyor.

  Yanıt
 2. 2

  ONUR

  paraparala sitesi yine iş başında benim geri dönüşüm sitesinde yüklü miktarda yatırımım var paraparala sitesinde bulunan bütün firmaları inceledim üye oldum ama hiçbiri geri dönüşüm kadar sağlamlığı yok benim gözümde.

  Yanıt
 3. 3

  onur inan

  Şuana kadar ödemelerini hiç aksatmadı. Sadece çekim yaptıktan sonra bir sonraki çekim için zaman kotası konulmuş, o da normal bence

  Yanıt
 4. 4

  nusret

  siz ödeme yapılıyor demişssinizde şuan yalan oldular yalan ve bizim paralarımızla arıyorum açan yok whatsapp dan yazıyorum cevap yok onca yatırdığım para ne oldu ne zaman alacağım karlar zaten ok diyor dolandırıldık orasını geçtik ana paramızı verin diyoruz oda yok bu işin sonu mahkemede biter !!!

  Yanıt

Bir Yorum Yapın

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

%d blogcu bunu beğendi: