Çılgın Geri Dönüşüm Güvenilir Bir Site mi
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Depay Bilişim Limited Şirketi bünyesinde bulunan Çılgın Geri Dönüşüm oyunu ödemelerinde sorun yaşandığını fakat kaynağının ne olduğu bilinmiyor demiştik. Sistemdeki sorunun kaynağı tespit edildi. Şirket ile ilgili bir sorun yaşanmadığını sorunun yapılan yüksek yatırımlardan kaynaklandığını öğrendik. Peki nasıl oldu bu durum?

Çılgın Geri Dönüşüm Şikayet Bildirimleri

ParaParala whatsapp grubundan, maillerinden ve yapılan yorumlardan tespit ettiğimiz şikayetler vardı. Bu şikayetleri önlem amacı ile değerlendirip siteye şuan için yatırım yapılmaması gerektiğini bildirmiştik. Sorunun kaynağı Pay TR aracılığı ile yatırım yapan kullanıcılara Pay TR müşteri hizmetlerinin ulaşamamasından kaynaklanmış. Sanal pos sistemi olan Pay TR yüksek yatırımların doğrulanması için yatırımcıları aramış fakat ulaşamayınca iade işlemlerini gerçekleştirmiş. Peş peşe gelen yatırımların iadeye düşmesi ile birlikte şikayet yağmuruna tutulduk.

Çılgın Geri Dönüşüm Ödemeleri Sorunsuz Devam Ediyor

Dün sabah itibariyle düşen şikayetlerden sonra şirket ile bağlantı biraz geç dahi olsa kurulmuş ve durum anlaşılmıştır. Gelen şikayetler ile şirketin söyledikleri karşılaştırılınca durum çok net bir şekilde anlaşıldı. Sorunun kaynağı ulaşılamayan yatırımcılar.. Ödemelerde şuan herhangi bir sıkıntının olmadığı ve aksine aynı şekilde devam ettiğini öğrendik.

Çılgın Geri Dönüşüm Ödeme Yapıyor

Şirketin bahsettiği sorunlardan birisi ile görüşmemiz aşağıdadır. Toplamda 5 kişi olmak üzere tarafımıza ulaşan şikayetler ile şikayetçilere desteğimizi esirgemedik.

 

Çılgın Geri Dönüşüm oyunu ile herhangi bir sorun yaşanmadığı ve bugün beklenen ödemelerin yapıldığı bilgisi geldi. Bugün incelemeye alınan hesaplarda yarın hesaplara yatmış olur. Ödeme listesine baktığımız zaman herhangi bir gecikme olmadığını sadece şikayetlerin yanlış anlamadan kaynaklandığını görmekteyiz.

Bir önceki paylaşımımız yanlış bilgi barındırdığından dolayı kaldırılmıştır. Çılgın Geri Dönüşüm ve Yatırımcılarını tedirgin ettiğimiz için hepinizden özrümüzü kamuoyuna bildiririz.

ParaParala Yönetim

4 YORUMLAR

  1. paraparala sitesi yine iş başında benim geri dönüşüm sitesinde yüklü miktarda yatırımım var paraparala sitesinde bulunan bütün firmaları inceledim üye oldum ama hiçbiri geri dönüşüm kadar sağlamlığı yok benim gözümde.

  2. siz ödeme yapılıyor demişssinizde şuan yalan oldular yalan ve bizim paralarımızla arıyorum açan yok whatsapp dan yazıyorum cevap yok onca yatırdığım para ne oldu ne zaman alacağım karlar zaten ok diyor dolandırıldık orasını geçtik ana paramızı verin diyoruz oda yok bu işin sonu mahkemede biter !!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz