Çılgın Geri Dönüşüm Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

20 Mart 2017 tarihinden itibaren internetten oyun oynayarak para kazanmak isteyenler için sektöre güzel bir giriş yapan Çılgın Geri Dönüşüm oyunu sorunsuz bir şekilde 5.ayını geride bıraktı. Bugüne dek ödemelerini aksatmayan ve birçok kişinin beğenisini toplayan oyun müthiş bir değişiklik ile artık uzun süre beklemeden kazandırıyor.

Çılgın Geri Dönüşüm 3 Yeni Paket Eklendi

Bilindiği üzere yatırımları uzun bir süre sonra çekim limitine gelen oyunlar artık sıkmaya başladı. Çılgın Geri Dönüşüm oyunu güzel bir hamle ile uzun süre beklemeye son veriyor. Depay Bilişim Limited Şirketi bünyesinde bulunan oyunun yeni paketleri stoklar ile sınırlı!

45 Günde %15 Kar Elde Edebilirsiniz!

Sisteme 3 adet yeni paket eklendi satış fiyatları “Yakut 500 TL”, “Zümrüt 1000 TL” ve “Elmas 2000 TL”‘dir ve her üye hepsinden sadece 1 adet satın alabilir stoklar sınırlıdır kaçırmayın. !

Paketler 45 günde sizlere anapara + %15 kar kazanmanızı sağlamaktadır.
Kısacası 1000 TL’lik Zümrüt Paketi satın alan üye 45 gün sonra 1150 TL çekebilecek.

Çılgın Geri Dönüşüm Yeni Paketler

5 YORUMLAR

  1. Ticari kaydı olmayan oyunlar arasında çılgın inekler var . Çılgın geri dönüşüm oyununun ticari kaydı olduğu söyleniyor peki o zaman para yatırmak istedigimde neden iki oyununda isbank banka hesap bilgileri aynı bu konuyu açıklarsanız çok memnun olurum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz