Çiftlikworld İnceleme Hakkında Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Çiftlikworld oyunu internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan ve birçok forumda ücretsiz dağıtılan lisanssız bir scripttir. Geçtiğimiz yılın ortalarında bostanbank scripti olarak bildiğimiz bu sistemin birçok güvenlik açığının yanı sıra kimlik avı dolandırıcılığında da kullanıldığını biliyoruz. Peki Çiftlikworld güvenilir mi?

Çiftlikworld  (Konu 05.02.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi :  Aralık 2017
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Bilinmiyor
Şahıs Adı :  Hüseyin Can YILMAZ
Vergi No :  Bilinmiyor
Hizmet Alanı :  Ponzi
Ödeme Puanı :  x
Depo Limiti:  x
Bonus :  Yok
Para Yatırma :  Banka Havalesi/EFT, E-Pin
Para Çekme :  Banka Havalesi/EFT, Papara
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : 0850 650 07 80
Whatsapp : Yok
E-Posta :  Yok
Canlı Destek : Var
İletişim Formu : Yok

AVANTAJLAR

 • SSL Var
 • Telefon Var
 • Canlı Destek Var

DEZAVANTAJLAR

 • Şirket Varlığı Bilinmiyor
 • Vergi Kaydı Bilinmiyor
 • Güvenlik Sorunu
 • Bonus Yok
 • Whatsapp Yok
 • E-Posta Yok
 • İletişim Formu Yok
 • Minimum Para Çekme 500 TL
 • Güven Vermeyen Sistem
 • BU SİSTEM KAPANIR!

Çiftlikworld oyunu internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan ve birçok forumda ücretsiz dağıtılan lisanssız bir scripttir. Geçtiğimiz yılın ortalarında bostanbank scripti olarak bildiğimiz bu sistemin birçok güvenlik açığının yanı sıra kimlik avı dolandırıcılığında da kullanıldığını biliyoruz. Peki Çiftlikworld güvenilir mi?

Çiftlikworld Nedir? Nasıl Oynanır?

Elbette gereksiz bir sistemin nasıl oynandığını anlatmayacağız. Klasik ponzi sistemlerde olduğu gibi sanal tavuk al yumurtlat sat, inek al sütünü sağ sat mantığı ile ilerliyor. Çiftlikworld şikayet konularında başlık açmak istemiyorsanız önemle dikkate almanız gereken bilgilere yer vermek istiyoruz.

Çiftlikworld Güvenilir mi? Yatırım Yapılır mı?

Tasarım olarak kalitesiz bir sunum olduğunu söyleyebiliriz. Bostanbank olarak bildiğimiz ponzi ve dolandırıcı sistemin olduğunu görmekteyiz. Kesinlikle çok fazla güvenlik açığı olan bu sistem bugüne dek iyi niyetler ile kullanılmamıştır. Sistem yatırımsız üyelere uygun değil. İyi ki değil diyoruz. Eğer açık olsaydı emeklerinizin çöpe çıkacağını söyleyebiliriz. Size edilen 10tl krediyle de zaten sistemden tavuk alamazsınız. Minimum yatırım 60 TL olarak ayarlanmış. Sistemden para çekmek için belirlenen alt çekim miktarı ise 500 TL ! Yuh diyebilirsiniz.

ÇiftlikWorld yorumları olarak yakın zamanda birçok olumsuz yorum görebilirsiniz. Ne olduğu belirsiz bir sistem ile iletişim noktasında birçok alan kapalı. Hüseyin Can YILMAZ ismine para toplandığını gördüğümüz sistemin mağdur edeceği ortada.

EDİTÖRÜN YORUMU
ParaParala tavsiyesi hiçbir şekilde bu sisteme para yatırmayın ve uzak durabildiğiniz kadar durun. Tamamen kurmaca bir sistem üzerine kurulu olan sistemin güvene dayalı tek bir yanı yok. ÇiftlikWorld sitesi güvenilir mi sorusuna bir kez daha cevap verelim. Hayır güvenilir de değil, güvenli de değil!

[review]

4 YORUMLAR

 1. Hüseyin Can YILMAZ
  Işletmem.online sahibi bu adam bu piyasanin en şeref yoksunu adamidir yüzsüz biridir bu adama güvenmeyi %100 vurguncu

 2. MERHABA ARKADAŞLAR BEN BU ADAMI BULDUM HÜSEYİN CAN YILMAZ BENİ DE TOKATLADI O*****C***** KENDİSİ ANKARA ALTINDAĞ DA OTURUYOR 20 YAŞINDA BİR ÇOCUK YOUTUBEA GİRİN VİDEOLARI VAR ŞARKI SÖYLÜYOR PEZEVENK KENDİM HUKUK BÜROSUNDA ÇALIŞIYORUM NUMARASINDAN NERDE OLDUĞUNU BULDUM ŞİKAYETTE BULUNDUM ZATEN ELİNİZDE DEKONT VARSA DEKONTTA PARANIN NEREYE GİTTİĞİ YAZIYOR BU İBNEYİ BULMAK LAZIM BEN DİLEKÇE YAZDIM ŞİKAYETCİ OLDUM FOTOLARINI DA ALDIM HERŞEYİ ORTADA İBNENİN GEREKEN YAPILACAK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz