ÇiftlikBank Mehmet Aydın Kimdir Mehmet Aydın Gerçekleri
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Eskiden filmlerde gördüğümüz bazı sahnelere gülerdik. Boğaz köprüsünün satılması, kendisini şehir sahipleri ilan edenlerin hikayeleri ile büyüdük. Peki bunların gerçek olduğunu biliyor musunuz? Gerd Heidemann’dan, Charles Ponzi’ye ve Mehmet Aydın ‘a kadar uzanan dünyanın en büyük dolandırıcıları ve Türkiye’nin en büyük dolandırıcıları arasına giren Çiftlik Bank Mehmet Aydın kimdir? Gerçek Mehmet Aydın Kimdir?

Çiftlik Bank Mehmet Aydın

31 Mayıs 1991 tarihinde Bursa’nın Nilüfer ilçesinde doğan Mehmet Aydın, aslen Giresun’un Espiye bölgesi Güzelyurt Köyü kütüğüne kayıtlıdır. Babası Murat Aydın, Annesi Fatma Aydın’dır. Evlendiği eşinin ismi Sıla Soysal ‘dır. Sosyal medya üzerinde birçok sahte isim kullanan Mehmet Aydın uyuşturucu müptelasıdır. Rap müziğe ilgi duymuş, birkaç amatör klip tasarlamıştır. İmam Hatip Lisesi mezunu olan Mehmet Aydın tekstil, konfeksiyon sektörü eğitimleri de almıştır.

Dostluk, arkadaşlık kurmuş olduğu çevresinde birçok kişi böyledir. Zıpır ama sosyal bir ergenlik çağı geçiren Mehmet Aydın geçtiğimiz sene kurulan ve büyük miktarlarda dolandırıp sisteme kilit vuran MyLuckyFarm yöneticisi Uğur Kozan ile de yakın arkadaştır.

Çiftlik Bank İş Hayatı

Rusya ve Amerika üzerinde benzerleri olan HYIP projelerinden derlenen Çiftlik Bank projesini Türkiye’de faaliyete geçirerek sanal oyun sistemini hizmete açtı. Her ne kadar yazılımcı olarak kendisini tanıtıyor olsa da, bu tür sistemleri tasarlayabilecek kadar pratik zekaya sahip bir yazılımcı değil. Sistemin yazılımsal ve teknik yükünü taşıyan yazılımcısı olan Cumhur Yurdakul ‘dur. Aynı zamanda bu sektörde Mehmet Aydın’ın yakınında duran, şirket kazancından yüzde komisyon ile çalışmaktadır.

Çiftlik Bank, ilk olarak 590 Madison Avenue 21 St. Floor Manhattan / Newyork 10022 adresinde Regus’tan sanal ofis kiraladı. DOS işlem adı olarak Çiftlik Bilgi İşlem Bilişim Tarım Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi olarak Yurtiçi kuruluşu olarak hizmet veren bu şirket sadece biz Londra’da IBM ile aynı binadayız, SONY ‘nin karşısındayız demenin havasını yansıtmaktaydı. Kuruluş tarihi 01.09.2016 olarak bilinmektedir.

Bursa da aynı isim ile Çiftlik Bilgi İşlem Bilişim Tarım Hayvancılık Ticaret Ltd. Şti. kuruldu. Amerika şirketi ile hiçbir şekilde bağlantısı yoktur. Sadece göstermeliktir. Türkiye’de kurulan limited şirketi ile aynı ismi taşımasının nedeni uluslararası olduklarını belirtmek için bir imajdan ibaretti. Manhattan ile aynı dönemlerde kuruldu.

Fame Game Sowtware INC Manhattan

Manhattan bilgilerini aşağıda görebilirsiniz. Şirketin kurucusu Mehmet Aydın, Yardımcısı Fatih Aydın ve Sekreter olarak bilinen bir diğer isim Cengiz Samur’dur. Fatih Aydın kimdir sorusuna da ufak bir bilgi verelim. 2 yıl önce Bursa’da otomobilleri, halıları yıkayan bir yıkama personeli olduğu bilinmektedir. Şuan şirketin üzerinden zimmetine en fazla para geçirilen isimlerden birisidir.

Fame Game Software INC Florida

19 Ocak 2017 yılında göstermelik olarak kurulan Fame Game Software INC uzun zamandır pasif durumdadır. P17000006568 kaydı ile Florida Profit Corporation statüsünde bulunan şirketin yine Fatih Aydın adına, ayrıca Mehmet Aydın ve Aydın Boyraz isimlerine düzenlendiği gözüküyor. 847 MT PLEASANT DRIVE OCOEE, FL 34761 adresine kayıtlı olan şirketin detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

Boyraz Aydın ismine Florida ‘da bulunan diğer şirketlerin detayları aşağıda gördüğünüz gibidir.

Yurtdışında şirket türü INC olarak karşımıza çıkıyor. Yani bir diğer deyişi Anonim Şirketi. Türkiye’de ki şirket faaliyetlerinden biraz daha bahsetmek gerekirse;

Fame Game Software Limited Şirketi – Kıbrıs

Şirket sahibi Mehmet Aydın, hisse ortağı abisi Fatih Aydın ‘dır. 100bin $ sermayeli şirketin %80 hissesi Mehmet Aydın’a, %20 ‘lik bölümü ise abisi Fatih Aydın’a aittir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti topraklarında yer almaktadır. Şirket sözleşmesi Mehmet Aydın’ın vekili O. …. tarafından imzalanmıştır.

Bütün delil, dosya, şirket bilgileri, imza sirküleri, şirket sözleşme ve belgeleri bu bilgilendirme içeriğimizin sonunda bulabilirsiniz.

Fame Game Hayvancılık Sanayi ve Tarım Anonim Şirketi – İstanbul/Ümraniye

Şirketin merkez ofisi İstanbul Ümraniye’de yer almaktadır. 08.08.2017 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. Ticari faaliyetlerini Türkiye’de rahat bir şekilde sürdürebilmek için kurulduğu anlaşılmaktadır. Şirketin farklı şehirlerde belgelenebilen şube kayıtları bulunmaktadır.

Fame Game Anonim Şirketi Tekirdağ / Saray Şubesi

Ticaret sicil tasdiknamesine göre 0385077455300002 mersis numarası ile hizmet vermektedir. 1218-Saray ticaret sicil nosuna kayıtlı olan şirket şubesi Göçerler mahallesi, göçerler sokak no:319 Saray/Tekirdağ adresinde bulunmaktadır.

Şube Temsilcisi Erdem Koçak ‘tır. 18.08.2017 tarihinde işe başlayan şahıs Çınarpınar mahallesi, çınarpınar sokak no28 Gönen/Balıkesir adresine kayıtlıdır.

Fame Game Anonim Şirketi Manisa / Akhisar Şubesi

3850774553 vergi kimlik numarası ile faaliyet gösteren şirket şubesi Moralılar mahallesi, moralılar sokak no104/1 adresi olarak bilinmektedir. Mersis numarası 03850774553000003, Ticaret sicil numarası 10582, oda sicil no 011260 olmak üzere 28.08.2017 tarihinde oda kaydı yapılmıştır. Şube yetkilisi Ünsal Gökçe ‘dir.

Fame Game Anonim Şirketi Bursa / İnegöl Şubesi

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı olan şubenin kodu 12500 / 10678 ‘dir.


Şirket Evrak ve Dökümanları

  • Newyork Belge ve Dökümanları
  • Kıbrıs Şirket Belge ve Dökümanları
  • Fame Game Anonim Şirketi Evrak ve Belgeleri
  • Fame Game Anonim Şirketi Şube Bilgi ve Evrakları
  • Mehmet Aydın Adına Bazı Tapular
  • Vergi Levhaları

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz