Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Çok sayıda kullanıcısını mağdur eden ve ödemelerini çıkartamayan Çiftlik Bank şikayet konularında farklı bir boyut aldı. Sosyal medyada dolaşan şiir ve whatsapp gruplarında dolaşan beste ile siteye gönderme yapıldı. Manidar sözler ile sitem dolu cümlelerin dikkatleri çektiğini ”Anladım artık sen toksun” cümlesi ile ceplerinizi doldurdunuz demeye getirildiği görüldü.

 

Çiftlik Bank Beste ve Şiiri

Kim tarafından yazıldığı bilinmeyen anlamlı şiir şimdiden sosyal medya ve whatsapp gruplarında yayılmaya başlandı. Birçok kişinin ilgisini çeken bu paylaşım ile Çiftlik Bank mağdurları tarafından yapıldığı anlaşılan sitem dolu şarkı ve şiir aylardır süren Çiftlik Bank ödeme sorunu konusunu ele almış. Yaşanan mağduriyet ise şu dizeler ile dile getirilmiş.

100 bin bastım bu oyuna,
Hem tosuna hem koyuna,
Her gece baktım yemine suyuna,
Döngel Mehmedim özledik seni..

Medyada çıkan habere baktım,
Baktıkça bir sigara daha yaktım,
Bu ara kafayı Bitcoine taktım,
Döngel Mehmedim özledik seni..

Bu aralar ortada yoksun,
Anladım sen artık toksun,
Ver şu parayı millet cebine soksun
Nerdesin Mehmedim özledik seni..

 

Her geçen gün sistemden birçok kişinin iade alma çabasına girdiğini çiftlik bank yorumları arasında görebilirsiniz. Ocak ayında 169 şikayet, Şubat ayında 194 şikayet alan Çiftlik Bank sitesi her geçen süre içerisinde kan kaybetmeye devam ediyor. Bu anlamlı şiirin melodilere dökülmüş halini dinlemek için aşağıdaki videoyu dinleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz