Çiftlik Bank İcra Takibi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Türkiye’nin genç dolandırıcıları arasında yerini alan ve dünyanın dört bir yanında kırmızı bülten ile aranan Mehmet Aydın tarafından kurulan Çiftlik Bank dolandırıcılığında icra takibi başlatanlar için sonuç çıktı. Çiftlik bank paramı alabilecek miyim diyenler için işte cevap.

Taşınmazlar Değeri 40 Milyon

Paralarını tekrar alabilmek için icra takibinde bulunan yaklaşık 8 bin kişi, WhatsApp üzerinden haberleşme sağlayarak Çiftlik Bank’a ait olan ve atıl durumda bulunan taşınmazların peşine düştü. Mağdurların kendi imkânlarıyla yaptığı araştırma çerçevesinde sadece Akhisar, Burgaz ve Saray’da bulunan taşınmazların değerinin 40 milyon lira değerinde olduğu belirlendi.

2 Bin Kişinin İcra Talebi Kesinleşti

Edinilen bilgiye göre, 132 bin 122 mağdur arasında bulunan binlerce kişi alacağını tahsil etmek için mahkemeye başvuruda bulunmadı. Sadece yüksek miktarda para kaptıran kişiler alacaklarını tahsil etmek için yargıya başvururken, 2 bin kişinin başvurusu kabul edildi. Taşınmazlar hakkında satış yaptırmak isteyen mağdurlar, savcılığa başvurarak gereğinin yapılması talebinde bulundu.

Kaynak : Sondakika.Com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz