Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

#ÇiftlikBank ‘tan yüzyılın vurgunu gerçekleşirken bugün şirketin ofislerine ve çiftliklerine akın edildi. Ümraniye ofisinin boşaltılması ile birlikte gün yüzüne çıkan Çiftlik Bank dolandırıcılığı son noktaya doğru geliyor. Biraz önce Çiftlik Bank genel müdürü Niyazi Karakoç tarafından yapılan duyurunun hemen sonrasında facebook sayfaları tamamen kapatıldı.

Niyazi Karakoç Profilini Dondurdu

Çiftlik Bank Genel Müdürü Niyazi Karakoç tarafından yapılan bilgilendirme duyurusundan sonra şahsi facebook hesabını kapattı. Bugün bayilere verilen bilgide ”Bende dolanırıldım, Mehmet Aydın’a ulaşamıyorum” demesiyle birlikte bütün okları üzerine çekmişti.

Niyazi Karakoç bu dolandırıcılığın bir parçası mı? Daha önce aynı mantık ile ciddi derecede vurgun yapan şirketler ile aynı mantık. Kairos, Epitelyum ve çok daha fazlası aynı yolu izlemişti. Şirket yöneticisi kaçıyor, müdürü açıklama yapıyor ve sonrasında profilini kapatıp, sayfaları kapatıp ilk uçakla yol alıyor. Çiftlik Bank Niyazi Karakoç‘un benzer bir tutumda bulunma ihtimalini unutmamakta fayda var.

347 Bin Kişilik Facebook Sayfası Kapatıldı

Çiftlik Bank facebook sayfası da Niyazi Karakoç profili ile birlikte aynı anda kapatıldı. Profil hesabının ve Çiftlik Bank sayfasının aynı anda erişime kapatılması ile birlikte artık Çiftlik Bank Kapandı diyebiliriz.

Niyazi Karakoç Duyurusu İçin Tıklayın

Çiftlik Bank Ofisi ve Tesisine Baskın Yapıldı

ParaParala Sizi Böyle Uyarmıştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz