Çiftlik Geliri Giriş Sayfası
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


Yaptığı güncellemeler ve bonuslar ile dikkatleri üzerine çeken Çiftlik Geliri oyunu güncellemelere doymuyor. Birçok memnuniyet kadar tek tük şikayetlerde gelmeye başladı.  Sistemdeki yenilik ve güncellemeleri birlikte eleştirelim.

Çiftlik Geliri Güncellemeleri

Bu ay içerisinde oyuna birçok güncelleme geldi. Bu güncellemelerden karlı çıkan kadar zararlı çıktığını düşünenlerde oldu. Bu güncellemeleri inceleyelim. Eklenen güncellemeler bundan sonra Oyunlar ve Bonus sekmesi altında.

Çiftlik Geliri Oyunlar ve Bonuslar

 

 • Zar Matik : Bu güncelleme bugün yayına geçti. Güncelleme ile birlikte yeni bir şans oyunu olarak karşımıza çıkan bu sistemi denediğimizde 2 defa kaybettik. Sistem aslında basit ama şansa dayalı. Minimum 1 TL veya 20 kredi ile oynayabiliyorsunuz. Çift zar geldiğinde yatırdığınızın 5 katını kazanıyorsunuz.Zar Matik Şikayetler : Birkaç kişi para tuzağı olarak değerlendirdi. Bu sadece bir şans oyunu ve fazlasıyla ciddiye almanıza gerek yok. İsteyen şansını deneyebilir. Para tuzağı olarak gören arkadaşlar uzak durabilirler. Bize zarmatik oyununu kaldırtın para tuzağıdır diye yazmanız bir şey ifade etmez. Oyun yönetimleri istediği gibi güncelleme yapabilir. Tercih kısmı sadece bize kalmış.
 • Sarı Kutu : İlk olarak sarı kutu oyunu çıkmıştı. Kutu içerisinden TL ve tavuk ödülleri vardı. İlk karşılaştığımızda 200, 500, 1000 TL ödüller ve Domdom, lohman yer alıyordu. Sistemdeki eksikleri tespit ettiğimizde ise yönetim ile paylaştık. Ve görüşmemizden sonra sistem biraz zararlı çıktı. Amorti olmalı insanlar yatırdığını geri alma şansına da sahip olmalı dedik ve şirket 3 – 5 – 10 – 50 – 250 – 500 – 1000 Tl gibi ekstra ödemeler sisteme ekledi. Ödül tavuğunu ise domdom ve binnaz olarak güncelledi.Sarı Kutu Şikayetleri : Oyun ilk olarak tepki çekti. Kazandırmıyor diye şikayetler gelmeye başladı. Sistemi ilk kullananlardan birisi olarak kutuları açmış ve değersiz şeyler kazanmıştık. Sistem iyileştikten sonra paralar havada uçuştu. Şimdiyse tek tük kişiler haricinde şikayet yok.
 • KazaTik : Sisteme herhangi bir ödeme yapmadan kazanabilirsiniz. Burada 10 dakikada 1 defa 5 – 30 arası puan topluyorsunuz. Ve bu puanlar ile kutu alıyorsunuz. Kutuları aşağıda görebilirsiniz.
  Çiftlik Geliri Kazatik
  500 puan aldığınızda kutu ödülü, 900 puanda 2x kutu ödülü, 1200 puana geldiğinizde ise 3x kutu ödülü kazanıyorsunuz. Bu aynı zamanda bir yarışmadır. Her akşam 23:59’da sıfırlanan puanlar yeni bir günde yeniden başlıyor. Gün içerisinde en fazla puan toplayanlara ise verilen ödüller şu şekildedir.
  1. Olan Kişiye Lohman
  2. Olan Kişiye Java
  3. Olan Kişiye BinnazKazaTik Şikayetleri : Şirket sizden para yada kredi talep etmiyor. İsteyen kasabilir ekstra ödüller alabilir diyor. Bu durumu bile şikayet edenleri anlamak mümkün değil. Sektör içerisinde oldukça fazla kuruntulu oyuncuların olduğunu da unutmamak gerekir.Çiftlik Geliri yönetiminden dağıtılan bedava ödüllerin ekran görüntüsünü istedik. Aşağıda görmüş olduğunuz görüntü 16.07.2017  17:30 ‘da güncel olarak gönderilmiştir.
  Çiftlik geliri kazatik 16.07.2017

 

Sosyal Sorumluluk : Bu ay itibariyle Çiftlik geliri oyunu sisteme bağış ekledi ve bağış toplamaya başladı. Çağdaş yaşamı destekleme derneğine yatırılması planlanan bağışlardan iyi bir gelir elde edilmesi bekleniyor. Sisteme siyasi yaklaşan tek tük kişi Çağdaş yaşamı destekleme derneği bağışlarına karşı çıkıyor.

Siyasi düşünceleriniz sizlerde kalsın. Kimse size zorla bağış yapın demiyor. Üstelik konuşan birçok kişinin aslında hayatında hiç bağış yapmadığı, ekmeğini bile bölüşmediği biliniyor. Bağış yapılan dernek Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin dernekler odası başkanlığınca onaylanmış bir kurumudur. Herkes camiye yardım etmek zorunda değildir. Kimisi kiliseye yapar bağışını. Size uyan bir durum değilse zorla kimse cebinizden para çıkartmıyor. Bağış yapmazsınız olur biter. Biz bağış yapmadık mesela. Bizim bağış ağımız sadece ve sadece hayvanlar ve çocuklardır.

Platformumuz üzerinden siyasi propaganda yapana IP ban atılarak sistemimiz tamamen kapatılmaktadır.

Çiftlik Geliri İnceleme ve Analiz Çiftlik Geliri Üye Ol

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz