Çiftlik Geliri Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


Çiftlik Geliri isimli oyun her geçen gün bir yenilik ile geliyor. Bugün itibariyle Whatsapp hattı açılmıştır. İletişim alanlarının tamamını ulaşılabilir bir hale getirmek isteyen şirket, sistemini hızlı bir şekilde geliştiriyor.

En Fazla Güncellenen Site Çiftlik Geliri

Ukash limited şirketi bünyesinde hizmet veren Çiftlik Geliri oyunu geçtiğimiz günlerde de birçok yenilik yapmıştı. Şuan Türkiye’de online oyun sektöründe en fazla güncelleme yapan, yarışma düzenleyen ve bonus dağıtan oyun şirketidir. Neredeyse her gün 2 mesaj gönderen Çiftlik Geliri, bonusları bolca dağıtmaktadır. Bu durum bazılarınız için olumsuz karşılanıyor. Nasıl bu kadar çok para, ödül dağıtabilir diye. Ukash mahallemizin berberi değil. Uluslararası çeşitli sektörlerde hizmet veren bir şirket. Dolayısıyla yatırım yapıyorlar ve kitlelerini oluşturmaya çalışıyorlar. Bu durumun gayet normal reklam taktiği olduğunu söyleyebiliriz.

ÇİFTLİK GELİRİ OYUNU ŞUAN İÇİN ÇOK KAZANDIRIYOR! FIRSATI KAÇIRMA VE ALTTAKİ GÖRSELİ TIKLAYARAK HEMEN ÜYE OLUN KAZANMAYA BAŞLAYIN.

1 YORUM

  1. Çiftlik gelirim deki bu tuhaflık ne kadar daha sürecek, gerçekten para çeken varmı? 37 gün önce para yatırmadan para çekme ile ilgili bir şey göremedim. 100 tl yatırınca yatırımsız kabul edildi. 200 TL’den fazla yatırınca da bu seferde 500 tl yaptılar bu gidişle para çekme gibi bir şey söz konusu olmaz !!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz