Paraparala Kampanya
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


Paraparala ekibi olarak sizlere en başından beridir belirtiyoruz. Sizler kandırarak oyunlara referans kasmak ve sizleri kandırmak gibi bir düşüncemiz yok. Bu yüzden sizlerin desteği ile referans yarışmasında şuan M.Bank oyunu üzerinden 1. yiz. Çiftlik Geliri oyunu üzerinden de 4.yüz. Buradan gelir elde edebilirsek kazancımızı sokak hayvanlarına bağışlama kararı aldık.

ParaParala’ya Çiftlik Geliri Yönetiminden Tam Destek

Yapmış olduğumuz farkındalık çalışmasıyla sizlerin referansları sayesinde bu yarışmayı kazandığımız takdirde tüm geliri sokak hayvanlarına bağışlayacağız. Çiftlik Geliri ve M.Bank adlı iki oyunda göstermiş olduğumuz bu yarışmayı sosyal dayanışma ile bütünleştiren UKASH İnternet hizmetleri, bu yarışmadan kazanacağımız nakit ödülü 2 ye katlayacak ve bu sosyal dayanışmada ortak pay edinecek.

Elde edilen gelir ile alınacak mamalar Kurtköy Patileri olarak bilinen ormanda yaşam mücadelesi veren sokak köpeklerine gönderilecek ve sizlere buradan ibraz edilecektir.

facebook.com/kurtkoypatileri adresinden oradaki yaşayan hayvanların sıkıntılarını görebilirsiniz. Maalesef açlık, hastalık, sakatlık birçok vaka mevcut.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki linkleri tıklayıp sistemlere 1er dakika ayırarak üye olmanız! Dilerseniz oyunları yatırımlı ve yatırımsız oynayabilirsiniz. Yarışma sonu 14.05.2017 23:59 üye olan herkes yarışmadaki durumlarımızı görebilir. M.bank kullanıcı adımız ”ParaParala” ,

 

 

6 YORUMLAR

  1. başkaları gibi bizleri dandik dundik oyunlara yönlendirip kandırmadığınız için teşekkür ederim sizlere.benden kazanacağınız tüm referans gelirleri sizlere helal hoş olsun.Allah sizleri hep korusun inşallah

    • Çok teşekkür ederiz. Mail adresiniz kayıtlı aktif takipçilerimizden olduğunuzu biliyoruz. Sağ blokta üyelik kayıt bölümünü açtık. Oradan sisteme kayıt olursanız sizinle daha yakından irtibat kurma şansımız olur. Sizlerin referans gelirleri ile Allah’ın sessiz kullarına ses olacağız.

  2. sadece siz kazanın istiyorum hiç kimse sizin gibi gece gündüz bizim için uğraşmıyor bakıyorum gelirkapısı hangi oyunu önerdiyse dolandırdılar oyundankazan sistesi ne önerdiyse kandırıldım.Siz tam tersini yaptınız üye olmayın kandırılmayın dediniz.Kapanacak dediğiniz her site kapandı dolandırdı gitti.Farkınız ortada

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz