Çiftlik Geliri Güncelleme 2
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


Çiftlik Geliri ve M.bank isimli oyunların sözleşmesinde 7.madde dün akşam saatlerinde düzeltildi. Eski haliyle oyunun herhangi bir durumdan dolayı kapatıp gidebilme yetkisini üyelik esnasında kabul ediyorduk. Açıkçası bu konu bizimde dikkatimizden kaçmıştı. Bu konu hakkında gelen şikayetleri değerlendirdik. En son bu durumu ”YouTube OktayNetwork” kullanıcı adıyla aramıza katılan ve çalışmalarımızı farkeden Oktay Çeşmebaşı isimli arkadaşımız iletti.

Şikayetleriniz Bilgi Havuzunda!

Bizlere ulaştırmış olduğunuz her şikayet değerlendirilmesi için oyunların yönetimlerine bildirilmektedir. Oyunlarla partner bağımız olmadığından elbette son karar oyun yönetimine kalır. Bizimkisi isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara misali.

Çiftlik Geliri ve M.Bank Oyunları 7. Madde Değişti

Eski sözleşmede 7.madde de yer alan ”Yetkiler; bu sözlesme kapsaminda M.bank asagidaki yetkilere kayitsiz ve sartsiz sahiptir. M.bank sitesinin çalismasini geçici bir süre ile sinirli olmak veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici süre veya tamamen durmasindan dolayi müsteri üyelerinin veya üçüncü kisilerin ugrayacagi zarardan hiçbir sekilde sorumlu olmayacaktir.” ibaresi oyuncuların haklarını korumamaktaydı. Bu bizim gözümüzden kaçmıştı ama sizden kaçmadı. Çiftlik Geliri yönetimiyle konu anında paylaşıldı. Ve bu sözleşmenin hazır taslak olmasından dolayı böyle bir durum oluştuğunu öğrendik. Çiftlik Geliri ve M.Bank yönetimi bu durumun saçma olduğunun farkına varıp düzeltilmesi gerektiğini belirtti. Bu sözleşme maddesi genel şirket sözleşmelerinde iflas vb. durumlar göz önünde bulundurularak düzenlenmiş olsa da her zaman anapara yasal olarak korunmak zorundaydı. Bu yüzden yatırımlı oyuncuların özellikle haklarının kesinlikle korunması gerektiğine kanaat getirildi ve 7. madde şu şekilde güncellendi.

Madde 7

Yetkiler; bu sözlesme kapsaminda M.bank asagidaki yetkilere kayitsiz ve sartsiz sahiptir. M.bank sitesinin çalismasini geçici bir süre ile sinirli olmak veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici süre veya tamamen durmasindan dolayi müsteri üyelerinin veya üçüncü kisilerin ugrayacagi zararda ana para geri iadesi yapılacaktır.

Çiftlik Geliri ve M.Bank Sunucu Değişikliği

Akşam saatlerinde sitelere bir süre erişimler kapandı. Yeni ve daha güçlü sunuculara taşınan oyunların performanslarında biraz artış oldu. Ayrıca ufak tefek güncellemeler de geldi.

  • Destek hattı açıldı : Artık M.Bank veya Çiftlik Geliri isimli oyunlara 0850 303 0 751 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.
  • İstatistikler bölümü açıldı : En çok üretimi olan ve en fazla TL bakiyesi olan son 30 kişi listelenmektedir. Böylelikle oyunun en iyilerini gözlemleyebilirsiniz.
  • Çekilişler bölümü eklendi : Artık haftalık çekilişler düzenlenmektedir. Buradan kazanılanlar hesabınıza TL olarak aktarılmaktadır.
  • Sosyal medya destek hattına takviye : Oyunların taşınmaları, güncellenmeleri, kontrolleri derken mevcut personelin yetişememesi nedeniyle sosyal medya bölümüne bir personel daha takviye edildi. İlerleyen günlerde personel sayısı arttırılacağı bilgisini aldık.

NOT : Bu bilgiler doğrudan UKASH Limited Şirketi yönetimi tarafından alınmış olup sizlere aktarılmıştır. Kesinlikle 3.şahıslardan alıntı, duyulmuş varsayımlar değildir.

2 YORUMLAR

  1. en güvenilir site bana göre ütopyadır yatırımsız başladım sabrettim şimdi ödemelerimi düzenli olarak alıyorum 10 dakikada hesabıma geçiyor ve site uzun süredir ayakta siz sıralamayı neye göre yaptınız bilmiyorum ama ilk sıra ütopya olmalı

    • Ütopya Güvenilirlik : %90 vermişiz. En yüksek güven skorumuz zaten %95. Oyunları tasarımlarıyla, kullanıcılar açısından kolaylığı ile, ödeme yöntemlerinden, destek ve iletişim bilgilerine kadar neredeyse a-dan z-ye inceliyoruz. Ütopya puanı %79’dan %87 ye kadar geldi. Çünkü güncelleme yenilik konusunda rakipleri kadar atik değil. Çiftlik Geliri 1. sırada çünkü neredeyse her gün güncelleme var. Sizler bize şikayetlerinizi bildirdiğinizde çiftlik gelirine bir telefon açıyoruz hemen şikayetiniz çözdürüyoruz. 7.madde sadece bir örnek. Dolayısıyla sürekli yenilik yapanlar öne çıkıyor. Ütopya için zaten güvenilir değil demiyoruz. Oyunun güven skoru ortada. Sadece diğerlerinden not kırınca otomatik ortalama %87 çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz