ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1

  ayhan

  en güvenilir site bana göre ütopyadır yatırımsız başladım sabrettim şimdi ödemelerimi düzenli olarak alıyorum 10 dakikada hesabıma geçiyor ve site uzun süredir ayakta siz sıralamayı neye göre yaptınız bilmiyorum ama ilk sıra ütopya olmalı

  Yanıt
  1. 1.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Ütopya Güvenilirlik : %90 vermişiz. En yüksek güven skorumuz zaten %95. Oyunları tasarımlarıyla, kullanıcılar açısından kolaylığı ile, ödeme yöntemlerinden, destek ve iletişim bilgilerine kadar neredeyse a-dan z-ye inceliyoruz. Ütopya puanı %79’dan %87 ye kadar geldi. Çünkü güncelleme yenilik konusunda rakipleri kadar atik değil. Çiftlik Geliri 1. sırada çünkü neredeyse her gün güncelleme var. Sizler bize şikayetlerinizi bildirdiğinizde çiftlik gelirine bir telefon açıyoruz hemen şikayetiniz çözdürüyoruz. 7.madde sadece bir örnek. Dolayısıyla sürekli yenilik yapanlar öne çıkıyor. Ütopya için zaten güvenilir değil demiyoruz. Oyunun güven skoru ortada. Sadece diğerlerinden not kırınca otomatik ortalama %87 çıkıyor.

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve Milkabank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!