Çiftlik Geliri Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


M.bank oyunu ve Çiftlik Geliri oyunu bir süredir ekonomik anlamda kullanıcılarına yardımcı olamıyordu. Kullanıcıların ödeme taleplerine, iletişim çağrılarına cevap veremiyordu. Oyun yönetiminde finans ve oyun geliştirme bölümünde bulunan Cengizhan bey annesinin rahatsızlığı yüzünden yurtdışına çıkınca bu aksaklıklar yaşanmıştı.

Çiftlik Geliri ve M.Bank Ödemeler Tamamlandı

Oyun yönetiminin yapmış olduğu açıklamada bütün ödemelerin bittiği belirtildi. Yaşanan aksaklıkların geride tamamen kalması ortalama 1 hafta daha sürecektir. Sizlere en başından beridir dolandırıcı yaftası vurduğunuz bu iki oyun için herhangi bir sorun oluşacağını düşünmediğimizi fakat siz yinede temkinli davranın dediğimizi hatırlatırız!

Oyun akıbetini fırsat bilen ve farklı yerlere sürükleyen sosyal medya fareleri istediği yere ulaşamadı.

Çiftlik Geliri Yönetimini Haklı Bulmuyoruz

Elbette yaşanan bunca hadiseden sonra Çiftlik geliri Oyunu yönetimini haklı bulmuyoruz. Bu işleri yürütecek ikinci bir şahıs oyunun başında olmalı elbette. Yönetici Cengizhan bey’in annesi için ayrıca geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ve acil şifalar diliyoruz.

ParaParala ekibinin sözlerine itimat eden ve bu gecikmeli ödeme gününün sonuna kadar bekleyen arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ederiz. Ödemeler konusunda bir sorun yaşamadığımızı içerideki bekleyen referans yarışması bakiyesini çekim talebi vererek test ettik ve herhangi bir sorun yaşamadık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz