MilkaBank Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


Çiftlik Geliri oyunu ve M.Bank oyunu düzene oturmaya başladı. Bir süredir yöneticinin yokluğunda darmadağın olan oyun toparlanmaya başladı.  Uzun zamandır kullanıcıların sürekli hedefinde olan ve ödemeleri aksatan şirket, yöneticinin yeninden koltuğun başına geçmesi ile toparlandı.

Çiftlik Geliri ve M.Bank Ödemeleri

Yaklaşık 12 saat kadar önce duyuru yapılmıştı ve tüm ödemelerin yapılmaya başlandığı belirtildi. Geçen süre içerisinde biraz önce yönetim yeniden  bir açıklama yaptı ve tüm ödemelerin yapıldığını duyurdu. Sadece Ziraat bankası ile sınırlı olmayan ödemeler bütün bankalara ve papara gibi hizmetlere sorunsuz bir şekilde aktarıldığı belirtildi.

Yatırım Yarışması ve Referans Yarışması Alacakları

Yönetimden aldığımız bir diğer bilgi ise referans yarışması gelirlerinin ve yatırım yarışması ödüllerinin kazananlara aktarılmasıdır. Şuan için şirketin kimseye ödemesi kalmamış olup, gelecek yeni ödemelerinde düzenli bir şekilde yapılacağı belirtilmiştir.

5 YORUMLAR

  1. Ben yatırım yaparken yatirimli hesap 200 TL idi ve yatırımdan 10 15 gün sonra yatirimli hesap 500 oldu ve yatırım yaptığımda halde yatirimsiz statüsüne girdim

  2. İkide bir sözleşmeye yeni madde ekliyorlar. Şimdi de çiftlik gelirinde yatırımsız üyelerin haftalık maksimum çekebileceği para 75 Tl. Zaten %18 Kdv ve 5 lira çekim talebi için kesilen para da eklenince 55 lira civarına denk geliyor. Birde çiftlik gelirinde Kdv için para kesilirken, milkabank’da böyle bir şey söz konusu değil. Oysa her ikisi de aynı şirkete bağlı.Bu da bir muamma.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz